• Новак
360° Ротирачки Прилагодлив Чистење Четка-Продолжување Триаголник Ѕид Чистење Четка, Имитација Рака Пресврт Брзо Сува Четка, Долга Рачка Микрофибер Спин Четка Глава

360° Ротирачки Прилагодлив Чистење Четка-Продолжување Триаголник Ѕид Чистење Четка, Имитација Рака Пресврт Брзо Сува Четка, Долга Рачка Микрофибер

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

●Го Прави Чистењето Брзо И Лесно : фиоката за чистење го прифаќа најновиот тип на триаголен дизајн, ротирачката глава за џогер од 360° ви овозможува да не оставате прашина во мртвиот агол, лесно да ја решите тврдоглавата прашина во аголот на ѕидот, таванот и прозорецот. ●Супер Удобен И Заштитете Ги Рацете : Екстра долгиот столб од 1,3 метри лесно стигнува до слушнато за да стигне до локациите за прашина и ви помага да ја елиминирате прашината на поедноставен начин. Имитирајте дизајн за чистење на миење раце, интегрирана функција за автоматско стискање вода со притискање, ослободете ги рацете. ●Влажно и Суво Двојно Користење Q : оваа џогер за чистење ѕидови вклучува 2 влошки за чистење микрофибер за влажно и хемиско чистење. Главите за џогер од микрофибер се одлични за бришење на прозорците, чистење, бришење прашина и отстранување на влакна. ●Лесен За Инсталирање И Премиум Материјал : нема потреба да користите завртки, само закачете ги столбовите и главата за џогер заедно за брза употреба. Засилениот дизајн на спојување го спречува свиткувањето на ѕидот при убедливо високи места. Џогерот е опремен со задебелена и шифрирана крпа за џогер од микрофибер, која може брзо да ја апсорбира водата во рок од 5 секунди и има извонредна способност за апсорпција, цврсто заклучувајќи се во прашината. ①Апликација Со повеќе сцени : џогерот за чистење може да се чува во вертикални агли или да се закачи во вашата бања, зафаќајќи помалку простор и брзо сушење. Работи со : Камен, Плочка, Ламинат, Тврдо Дрво, Винил, Бамбус, Цемент, Перваз и Гипс картон. 360 Степен Ротирачки Прилагодлив Чистење Четка-Имитација Рака Пресврт Брзо Сува Четка, Продолжување Триаголник Четка 360° Ротирачки Прилагодливи Уште Со Користење На Традиционалните Четка? Воведување На 360° Ротирачки Прилагодлив Чистење Четка! Го Прави Чистењето Брзо И Лесно : фиоката за чистење го прифаќа најновиот тип на триаголен дизајн, ротирачката глава за џогер од 360° ви овозможува да не оставате прашина во мртвиот агол, лесно да ја решите тврдоглавата прашина во аголот на ѕидот, таванот и прозорецот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Акварел змеј од кожа, кожен пенкало за молив, организатор на бирото на држачот за шминка, држач за четка за шминка за канцелариски дом

DEN 285.60

ПУ кожа + барел хартија Материјал : ПУ кожа+хартија Дизајн : Надворешната обвивка е изработена од кожа, вн

Елен Глави Шема Ручек Торба Одвојува Кожна Кутија Рачка Оброк Првично Носителот Еднократно Изолирани За Пикник Канцеларија Училиште

DEN 3.33

Големина : големината на кутијата за организатор за подготвување оброци за возрасни / работа / на отворе�

Кутија за Ручек отпорна на истекување, Изолирана Бенто Кутија За Мажи Жени Возрасни, Кофа За Ручек За Повеќекратна Употреба Со Елементи За

DEN 0.33

1 4х6, 3х6ин / 24х16х15, 5см; Материјал : 300д оксфордска ткаенина, бисерен памук, еколошка алуминиумска фолија; д�

Кинески зборови на Интернет, симпатични, тој или таа мора да бидат телефонски чанти за паричник што виси мобилна торбичка со црн џеб

DEN 1580.80

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

Кабилок Повлече Алишта Отворено Повлече Алишта Удар Слободен Облека Јаже Челик Стринг Облека Решетката За Сушење Невидливи Алишта Закачалка

DEN 766.08

Совршен за закачување влажни костими за капење, облека за бебиња, нежна што не може да се исуши во машина

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.