• Новак
Поп-Ап Шатор За Приватност Во Соблекувалната Инстант Пренослив Шатор За Туширање На Отворено, Тоалет Во Камп, Засолниште За Дожд за Кампување И Плажа-Лесен И Цврст,

Поп-Ап Шатор За Приватност Во Соблекувалната Инстант Пренослив Шатор За Туширање На Отворено, Тоалет Во Камп, Засолниште За Дожд за

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Полиестер Простран Простор и Преносливост : шаторот е 47,2" Л х 47,2" В х 74,8" Ч кога е отворен, обезбедувајќи пространо внатрешно засолниште кое удобно одговара на 1 лице. Со тежина од само 4,2 килограми, може да се преклопи во кружна големина од 23" во дијаметар. Ултра лесната конструкција овозможува лесен транспорт со вклучена торба за носење. УПФ 50+ И Водоотпорен : површината на шаторот обложена со Сребро ја рефлектира сончевата светлина за да блокира до 98% од штетните УВ зраци, заштитувајќи го корисникот од неочекуваното сонце што гори. Изработен од водоотпорен полиестер со залепени шевови за да го одржува внатрешното засолниште суво. Скокачки Дизајн И Повеќекратна употреба : Лесно се појавува и се преклопува за неколку секунди, не е потребно склопување. Силниот шатор за приватност На Мачки нуди приватен простор за употреба во нокшир, тушеви за кампување и многу повеќе. Идеален е и за патувања, пукање на отворено, играње деца, натпревар за танцување деца, штандови за продажба на облека итн. Стабилност : може да стои самостојно и не е лесно да се скрши и кородира. 4 мелени клинци се опремени за да обезбедат стабилност во ветровити денови. 1 торба за складирање и 4 ветроупорни јажиња ги задоволуваат вашите дневни потреби во дивината. Големина : 47,2 "Л х 47,2" В х 74,8 " Х. Пренослив скокачки соблекувална може да се земе насекаде.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Зихмв Пловечки Полици За Коцки, Висечки Ѕидни Полици Дрвени Квадратни Полици За Складирање Поставени На Ѕид За Колекционерскиистрофија

DEN 275.20

*Цврсти Пловечки Полициизработена од табла ОД МДФ, внатрешната структура е униформа и перформансите се

ЏМХУД 8 Нивоа Биро Хартија Организатор Со Мазни Рачки, Биро Организаторите &засилувач; Додатоци, метал хартија организатор За Канцеларија,

DEN 0.33

[Голем Капацитет] организаторот на хартија за биро има вкупно 12,5 Л x 9 W x 21,6 H Инчи, при што секоја фиока е р�

Организатор на приклучоци за приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за напојување, монтиран лента за напојување 8PCS, држач за

DEN 1.00

Едноставен и моден дизајн, оваа решетка е како wallиден декор, како и држач за складирање на кабелски wallид

Запечатување на запечатување на маслото од масло од масло во САД, заптивка со заптивки од црно масло, заптивка за заптивки на маслото-N-n

DEN 160.80

Тип на заптивка : масло За тип на движење : Ротари движење За запечатување : шахти Максимална брзина : Мак�

Fansубители на слободни врати на вратот, безброј преносни вентилатори на вратот, кои се носат, кои се носат лични USB висечки вентилатори

DEN 274.88

✔ Wide Application Designed with an exquisite and fashionable look, our portable Neck Fans is perfect for personal cool, such as travel, outdoor camping, hiking, beach etc ✔ It's a perf

Капче цврста капаче за глава турбан женска глава муслимански спортски навивач на бенеи, турбан капа Бејзбол капачиња топки за камиони

DEN 64.16

100% полиестер Црни корпи капи Забавен, обичен и оптимист изглед што доаѓа со совршена боја за секого Трен

Фраза за радост и мировна фраза за радост и мир, зимски бор венец, дизајниран од Нина Пирс Вајт Рамка со wallидна уметност, 12 х 12, зелена

DEN 226.24

Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер Создадете прекрас�

ZSEDP старомоден телефон жичен телефон ретро домашен фиксен телефонски мини-клуч за бирање телефонска соба декорација хотел фиксна линија

DEN 480.00

Материјал : пластика Кабелот телефон е изработен од пријателска ABS пластика, што ја одржува цврста без д�

За Полнење На Фитбит 5 Бендови Силиконски,Водоотпорни Ремени,Мека Прилагодлива Лента За Жени Мажи, Лесни И Удобни, Замена На Часовници,

DEN 2.33

●Меките модерни и привлечни бои го прават овој ремен да изгледа одлично и може да има прекрасен професи

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.