• Новак
Краидо Геометриски Мозаик Шема Сина Шема Фиока Рачки 4 Парчиња Тркалезно Копче На Кабинетот Со Завртки Погодни За Домашна Канцеларија Бања Спална Соба Гардероба М?

Краидо Геометриски Мозаик Шема Сина Шема Фиока Рачки 4 Парчиња Тркалезно Копче На Кабинетот Со Завртки Погодни За Домашна Канцеларија Бања Спална

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетно стакло и материјали ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, не бледне лесно Површината е рамна и мазна, со добра флексибилност и издржливост. Мерење : големината на рачката на фиоката е 1, 37х1, 10х0, 66 инчи.За инсталација се користат Два вида завртки. Големината на долгата завртка е 0, 8х3, 5 см/0, 31х1, 37 инчи. Големината на кратката завртка е 0,8 ● 2,8 СМ/0,31 € 1,1 ИНЧИ, лесна за инсталирање или замена. ДИЗАЈН : Разновиден дизајн на декоративен модел, елегантна и убава, удобна и мазна површина може да ве натера да се опуштите. Тркалезна форма и мазна површина ќе ви дадат поудобно чувство. Правилниот избор на модели го прави целиот дом хармоничен и унифициран. Употреба : Идеален За кабинети, плакари, кабинети за бања, фиоки, комоди, врати и гардероби. Самоинсталацијата е многу едноставна, можете да ја доживеете радоста на само-декорацијата, а исто така да направите вашиот мебел да изгледа нов. ЌЕ ДОБИЕТЕ : 4 рачки за фиоки со иста шема, 4 долги завртки и 4 кратки завртки. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетно стакло и материјали ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, не бледне лесно. Површината е рамна и мазна, со добра флексибилност и издржливост. Мерење : големината на рачката на фиоката е 1, 37х1, 10х0, 66 инчи.За инсталација се користат Два вида завртки. Големината на долгата завртка е 0, 8х3, 5 см/0, 31х1, 37 инчи. Големината на кратката завртка е 0,8 ● 2,8 СМ/0,31 € 1,1 ИНЧИ, лесна за инсталирање или замена. ДИЗАЈН : Разновиден дизајн на декоративен модел, елегантна и убава, удобна и мазна површина може да ве натера да се опуштите. Тркалезна форма и мазна површина ќе ви дадат поудобно чувство. Правилниот избор на модели го прави целиот дом хармоничен и унифициран. Употреба : Идеален За кабинети, плакари, кабинети за бања, фиоки, комоди, врати и гардероби. Самоинсталацијата е многу едноставна, можете да ја доживеете радоста на само-декорацијата, а исто така да направите вашиот мебел да изгледа нов. ЌЕ ДОБИЕТЕ : 4 рачки за фиоки со иста шема, 4 долги завртки и 4 кратки завртки. Вовед во брендот : нашата филозофија на брендот е да обезбедиме широк спектар на убави и практични производи за домаќинството што луѓето можат да си ги дозволат.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Абаодам 2 парчиња Вентилатор За Преклопување На Реси Рачен Вентилатор Занаетчиски Танцувачки Перформанси Преклопен Вентилатор

DEN 149.92

Совршена забава, туш за бебиња, роденден, домашен декор, Денот на Вљубените, донесете шарен стил Може да �

Лојаогон Смешни Sup Llama Заштитници На Резервни Гуми Тркала Заштитници Прашина-Доказ Тркала Капакот На Гумите Одговара, Приколка, Rv, SUV

DEN 351.84

Материјал : Нашиот Резервен Капак за Гуми Е Изработен од Висококвалитетни Полиестерски ВлакнаОтпорен Н

Жените Трепките Виткање Навивам Око-Трепки Виткање Совршен Рамен Рачка Зафат Силиконски Рампа Козметичка Убавина Црна &засилувач; Сребро

DEN 0.33

Висококвалитетен Виткач за Трепки за Професионалци за Шминка Совршен За Создавање Драматична Навивам,

Козметички Кеси За Жени, Чанти Чанти Шминка Организатор Чување Шминка Торба Девојки, Пролет Сончоглед Маргаритка Камилица Пастирски Цвет

DEN 2.33

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Кактус шема на печатење на еднократна вечера за салфетка за салфетка совршена за свадби коктел Божиќни вечери салфетки за забави Декоративни

DEN 715.20

♬ Ако сте ги купиле нашите салфетки за ткаенини и имате какви било прашања, ве молиме слободно контакт

Вилкасе Универзал Тест Ленти Рн Тест Хартија, Лакмус Тест Лента ролна, ф1 - 14 Индикатор Целосен Опсег Лакмус Тестер За Вода, Плунка Урина Тест

DEN 0.67

Лесен и компактен дизајн на ролна за удобна употреба и носење; секоја должина на ролна приближно 5 м Смес

МНСРУУ Тоалетна Торба Шик Виножито Вратоврска Боја Виси Шминка Патна торба за Тоалети 3 ПАРЧИЊА Тоалет Организатор Торби Пренослив Јасен Тоалет

DEN 527.84

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : комплетот за перење 3 ПАРЧИЊА вклучува 1 торба за тоалет+1 козметичка торба+1 торба за че

Како Анализатор Со2 Метар Детектор Температура Влажност Монитор Внатрешен/Надворешен Јаглерод Диоксид Квалитет На Воздухот Монитор

DEN 648.00

Опремен со двоканален сензор за температура и сензор НДИР СО2, го следи јаглеродниот диоксид, температу�

Годишнина Сончевиот Подарок За 20-Годишнината Кина Свадба 2003-2023 со. Рециклиран Метал Домашен Декор Градина 20 Години Сегашна Идеја Рачно

DEN 2.33

Гордо рачно изработени Во Англија Идеален подарок за него, за неа, за родителите, за бабите и дедовците и

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.