• Новак
Статив од јаглеродни Влакна-INNOREL RT85C Без Ballhead Супер Професионален Статив Монопод Тешки Држачи Поддршка За Дигитална DSLR Камера

Статив од јаглеродни Влакна-INNOREL RT85C Без Ballhead Супер Професионален Статив Монопод Тешки Држачи Поддршка За Дигитална DSLR Камера

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

●ЛЕСЕН И РОБУСТЕН●Овој статив е изработен од метални и јаглеродни влакна со технологија НА ЦПУ и анодна оксидација, што е лесен, робустен и за долготрајни работни или сесии за играње Можете ДА ја отстраните ИЛИ превртите средната колона за да добиете ниска позиција за камерата, за да може да реализира најниско снимање со агол, макро снимање или друга специјална фотографија. ●ПРИЛАГОДЛИВИ МУЛТИФУНКЦИИ ● овој статив користи напреден систем за заклучување на пресврт за брзо и цврсто поставување на цврста положба, можете да прилагодите три агли(70°/ 42°/ 12°) брзо. Една од нозете може да се отстрани потоа бидете монопод или алпенсток за пешачење. Дијаметар на цевката : 32мм/29мм/26мм/22мм. Отстранете ја ногата тогаш можете да добиете монопод. Висина на rt75c monpod : 17. Висина на mon85ц монопод : 18,9 во/48см до 72,4 во/184см. Прилагодливи три агли : 70° / 42° / 12°. 0,01 мм цпу технологија. 1/4" *2 + 3/8 " *1 дупка за завртки за екстензивни уреди. Отстранете го за да добиете најниска позиција. Свртете го наназад за да добиете пониска позиција за камерата, многу е лесно да се направат макро фотографии. Дијаметар на цевката ОД775С : 29/26/22/19мм (1.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Заштеда на простор за заштеда на гардероба лизгачки панталони за закачалки, врвни монтирани панталони решетката штанд, организатори

DEN 334.40

【Тешка должност 1 страничен стил : виси 11 панталони Големина : 2 страничен стил : 58,5x46x11cm (23x18x43in); 1 страниче

Lele Life 8PCS лопата од не'рѓосувачки челик лажица со исклучителна кутија, блескава чај кафе -шеќер торта лажица, лажица за сладолед за десерт,

DEN 2.33

Pack Пакет со вредност】 8 парчиња различни лажици од не'рѓосувачки челик 4 сјајни бои : виножито, злато, сре

ДИНГЗЗ 4-нивоата за чевли за чевли за чевли за складирање на кула за чување единица за влегување на полиците за стабилна кабинета

DEN 8207.04

Силна структура : густо ковано железо, боја на отпорна на висока температура, антикорозија и антикара, и�

Филм за задна проекција на холографски холографски заден проекција за домашно кино, деловно зачувување, изложбена сала и трговски центри, 35,4

DEN 2079.84

⭐ Феации Екран за проекција на HD, низок амбиентален светло, висок контраст, широк агол на гледање, боја �

Ароматерапија дифузер дрво, дрвен дифузор за есенцијално масло ароматерапија есенцијална дифузорна алатка за дифузер за салон за

DEN 0.33

Прекрасен подарок : Може да помогне при спиење и подмладување Совршен и внимателен подарок за ароматера

1 парчиња 8мм Шанк рутер бит дрво обработка на рибаил рутер рутер бит раб за завршување на мелење за мелење за професионално обработка на дрво

DEN 3.33

Овој рутер бит е изработен од зацементиран карбид за голема цврстина и долг животен век Обвината отпорн

Пролет 2 парчиња црвен средно оптоварување Компресија на пролетно оптоварување умираат пролет Надворешен дијаметар 12мм Внатрешен дијаметар

DEN 633.60

Материјалот со високи спецификации на атрибути е прецизен прецизен преку повеќе процеси, со голема јач�

Природна насмевка 4 Пакувања Тешки мулти слоеви Метални остатоци од панталони, без лизгање 5-нивоа со отворено панталони Организатор

DEN 1.67

Делукс и доволно тешки за да ги поддржи сите видови на панталони, пакувања, фармерки, марами, крпи Издржл

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.