• Новак
Милер Електрик Тиг Заварувач, 120 ДО 480ВАК, 50/60 Хз, 38 фунти.

Милер Електрик Тиг Заварувач, 120 ДО 480ВАК, 50/60 Хз, 38 фунти.

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Здравје И Безбедност При Работа Земја На Манифестатор : Сад. Производител : Милер Електрични. Единица^Упатство За Употреба. Единица^Упатство За Употреба. Тиг Заварувач, Серија Максстар 210, Влезен Напон 120 ДО 480ВАК, Процеси На Заварување ТИГ, Импулсен ТИГ, Стап, ПОЛАРИТЕТ ЕДНОНАСОЧНА струја, Фаза 1 или 3, Заварен Материјал Благ Челик, нерѓосувачки Челик и Алуминиум, Дебелина На Материјалот Благ Челик 0., Материјал Дебелина Алуминиум 0. Тежина 38 фунти., Излезен Опсег 1 ДО 210А, Номинален Излез 210А@18В, Влез (Засилувачи) 26/6А, Hz 50/60, Вкупна Висина 13-39/64 Инчи., Вкупната Ширина 8-39/64 Во., Вкупната Длабочина 19-1/2 Во.

Главните карактеристики

Избор на клиент

7х5фт Винил Рустикално Дрво Свадбени Цвеќиња Цветна Позадина Дрвена Текстура Табла Подни Ѕидови Фотографија Позадини Невестински Туш Бебешки

DEN 153.60

Големина : 7 х 5 стапки (2,1 х 1,5 м); Лесен, лесно складирање и носење Материјал : тенок винил тој е водоотпоре�

TFJS нула гравитација дома капсула целосна автоматска масажа стол мултифункционална музика автоматска масажа софа за возрасни стол за масажа

DEN 1.67

Квалитетна столица за масажа ги воодушевува вашето тело и ум Моторите за масажа можат да се прилагодат �

Налепници пакуваат 20 компјутери вител шарен оптички водоотпорен естетски винил лаптоп велосипед браник автомобил багаж за скејтборд

DEN 1.67

Сликата со големина е доказ за гребење, непилерирање и сликата никогаш не згаснува Најдобра декорација

Синергија Багажник За Чување Котлебел-Решетка За Складирање Во Теретана За Организација На Фитнес Опрема-Полица Од 2 Нивоа За Држење

DEN 2719.84

● СИЛЕН, СЕКСИ ЧЕЛИК ● Нашата Решетка За Котлебел Синерге е конструирана од тежок челик Нашиот Котлебе

Печатење на масажа за убавина Постелнина Постелнина за кревети со 4 парчиња маса за масажа поставува физиотерапија кревети со дупка за одмор

DEN 2271.84

Висококвалитетно влакноИзработено е од мек памук, така што е антиизбледено и антисмалување дури и со дн

Igsticker кожата на кожата за површинска книга / книга2 13.5inch ултра тенки премиум заштитни налепници на телото Скини Универзална покривка

DEN 0.67

Совршено се вклопува во површинска книга / Книга 2 13 Направено од издржлив 3М материјал Отстранете без д

Doitool Душек за греење Електрична топлинска подлога Физиотерапија за греење Подлога Електрична брза топлинска подлога мало електрично ќебе

DEN 2.67

Електрична подлога за греење за болка во грбот По долг, стресен ден, природно е да се доживее вкочанетос�

Toyandona Наставници Покажувач Нерѓосувачки Челик Настава Покажувач Повлече Рака Покажувач Продолжување Повлече Покажувач Табла Покажувач

DEN 1.33

Овој покажувач за настава што може да се повлече е удобен и лесен за носење со вас Фината изработка и кре

Насмевка Кутија За Накит За Жени Девојки, Мала Метална Футрола За Организатор На Патувања, Мини Преносни Подароци Кутии За Складирање

DEN 2.67

●Премиум Материјал●оваа кутија за накит е изработена од премиум метал, кој не е лесен за ' рѓа и лесен п�

СОЛУСТ Минилиплеј Камера Торба Патување Чанта Преку Рамо Чанти За Жени Патување Прашка Торба Крстот Инстант Камера Носителот Огледало

DEN 3.33

Преку Вреќи за Рамо За Мажи : за чување мини камера Кеси За Камера со вкрстено тело За Жени : Убава торба з

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.