• Новак
Светла на новогодишни елки со прстен 16 жици 400 LED диоди, kedoxi xmas string светла со тајмер 6.6ft лесен за инсталирање, Божиќна завеса самовила светлина 8 режим за декорација н?

Светла на новогодишни елки со прстен 16 жици 400 LED диоди, kedoxi xmas string светла со тајмер 6.6ft лесен за инсталирање, Божиќна

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Совршено за светла на новогодишни елки : Светла за жици на новогодишни елки со функција на тајмер има 400 LED диоди, 2м/6,6ft 16 жици на LED светла, 5 M/164ft кабел за напојување, погоден за 5 FT/150 CM до 7,2ft/220cm FIR, бор дрвја. КЕДОКСИ КАС КОМАВНИ БИЛНИЦИ СИТЕ СИТЕ СИТЕ СИТЕ СИТЕ ВО ВАШИОТ ДОГОВОРНО МАРВЕЛ во убавината на светлата за новогодишни елки. Лесно за инсталирање : Светлата за жици на елка со далечински управувач доаѓаат со монтажен прстен што можете лесно да го инсталирате за 1 минута. Уживајте во прекрасното шоу за самовила за самовила за завеси и оставете ги пријатните светла да ја осветлуваат целата своја куќа во секое време. Заштеда на енергија и заштита на животната средина : Светло за украсување на новогодишни елки 30 V 6 W/сет, можете да ја вклучите и исклучите функцијата на тајмингот со далечински управувач или да го притиснете прекинувачот за приклучок за 3 секунди (зелено светло, функција за време на 6 H/on и 18 H и 18 H /Исклучено), многу заштеда на енергија. Божиќните низа светла се многу лесни за складирање и повторна употреба, и многу еколошки. Темно зелената линија на светлината е интегриран со елката, а светлата се поубави и топли. 8 различни режими и водоотпорни : Само треба да го притиснете копчето за далечински управувач на Божиќните светла или прекинувачот за да се префрлите помеѓу 8 различни режими. Светлата на жицата на Божиќните дрвја се водоотпорни IP55 доволно за употреба во затворен простор и на отворено (но напојувањето треба да се чува подалеку од вода, а низата светла не можат да се користат директно во вода), така што дури и обична елка може да има неспоредливо убав ефект. Услуга за квалитет по продажба : Ако имате проблем со светлата на LED стринг светла на Кедокси, ве молиме контактирајте не преку платформата, ние ќе одговориме на вашата порака и ќе ви дадеме задоволително решение што е можно поскоро. Совршено за светла на новогодишни елки : Светла за жици на новогодишни елки со функција на тајмер има 400 LED диоди, 2м/6,6ft 16 жици на LED светла, 5 M/16.4ft кабел за напојување, погоден за 5 FT/150 CM до 7,2ft/220cm FIR, бор дрвја. КЕДОКСИ КАС КОМАВНИ БИЛНИЦИ СИТЕ СИТЕ СИТЕ СИТЕ СИТЕ ВО ВАШИОТ ДОГОВОРНО МАРВЕЛ во убавината на светлата за новогодишни елки. Лесно за инсталирање : Светлата за жици на елка со далечински управувач доаѓаат со монтажен прстен што можете лесно да го инсталирате за 1 минута. Уживајте во прекрасното шоу за самовила за самовила за завеси и оставете ги пријатните светла да ја осветлуваат целата своја куќа во секое време. Заштеда на енергија и заштита на животната средина : Светло за украсување на новогодишни елки 30 V 6 W/сет, можете да ја вклучите и исклучите функцијата на тајмингот со далечински управувач или да го притиснете прекинувачот за приклучок за 3 секунди (зелено светло, функција за време на 6 H/on и 18 H и 18 H /Исклучено), многу заштеда на енергија. Божиќните низа светла се многу лесни за складирање и повторна употреба, и многу еколошки. Темно зелената линија на светлината е интегриран со елката, а светлата се поубави и топли. 8 различни режими и водоотпорни : Само треба да го притиснете копчето за далечински управувач на Божиќните светла или прекинувачот за да се префрлите помеѓу 8 различни режими. Светлата на жицата на Божиќните дрвја се водоотпорни IP55 доволно за употреба во затворен простор и на отворено (но напојувањето треба да се чува подалеку од вода, а низата светла не можат да се користат директно во вода), така што дури и обична елка може да има неспоредливо убав ефект.

Главните карактеристики

Избор на клиент

NUOBESTY 50 еез Мали Минијатурни Топчиња Топер Батерија Маса За Декор За Стапала Избрани Украси За Снежна Светлина Совршени Дрвени Лакови

DEN 397.92

ВЕШТАЧКИ БОЖИЌНИ ДРВЈА Полн Со Божиќен акцент БОЖИЌНА ЗАБАВА Мини снежни мраз борови дрвја со дрвени ос

Мекеаст Мини Зелена Новогодишна Елка Постави 24 Инчни Вештачки Украси За Новогодишна Елка На Маса Со Здолниште Од Дрво, Црвени Лакови, Приврзоци,

DEN 271.84

Сам декорација : ќе добиете 1 парче горен дел од дрвото, 1 парче голем црвен лак, 8 парчиња мали црвени лако

Божиќни чорапи Вкусни кекси со цреша јагода јагода, бела плишана манжетна мерцеризирана кадифена семејна празник персонализиран голем

DEN 160.00

Полиестер Информации за големина : 17.20inch (45x31cm) Божиќна декорација за вашето семејство Материјал : Плишан

Wyzworks 150ft 1/2 Дебели сини LED јаже светла, поврзување на надворешното трајно водоотпорен акцент надворешно осветлување, транспарентен ПВЦ

DEN 1508.48

Декоративно испушта пријатен светло мек сјај и обезбедува високо дистрибуиран, но нежно осветлување н�

Божиќни светла на броеви на отворено 50 брои, 25 метри Божиќни светла на отворено, комерцијално одделение, тешка зелена жица, топла бела

DEN 2.67

Воведување на единствените Божиќни светла што некогаш ќе ви требаат Нашата епоксидна градба која ја ис�

Нервозни Пешачење Мора Да Има Преклопен Кампување Преносни Перница Отворено Мат Пикник 1PCSummer Кампување &засилувач; Пешачење Патување

DEN 1.67

Големина на преклопување : 27х9, 5х4см Добра Еластичност Удобно За Седење Мала Тежина Висококвалитетна Па�

Елка Мат 36 х36 Биволска Карирана Црвена И Зелена Елка Здолниште Бел Снешко И Снегулка Смешно Дрво Здолниште Покритие За Одмор Дома

DEN 159.84

?Премиум Материјал : Нашето Здолниште За Новогодишна елка е изработено од висококвалитетна полиестерск

Hotop Божиќни чорапи за закани за мантил со не-лизгачки душек за прилагодување на полицата за порибување на камиони Гарланд, Божиќни

DEN 1.33

Богат со количина и боја : Пакетот доаѓа со 6 парчиња елегантни носители на божиќни порибници, имено 3 пар

Стобок Порибување Полнење 24 парчиња Мини Новогодишни Елки Масовна Маса Сисал Бор Снег дрво За Божиќ Партија Дома Декорација Продавница

DEN 2.67

Идеален за украсување Божиќ, забава, селска сцена, маса, занаетчиски дисплеј, дневна соба, кујна за созда

Вигтро Велигден Зајаче Здолништа Од Тревни Дрвја за Празнична Празнична Декорација На Забави , Обоени Јајца Цвеќиња Подлога За Новогодишна

DEN 288.00

Соодветна големинамала големина : 36 инчи / 90см, голема големина : 48 инчи / 120см Мек, врвен материјал за подо

Турнмеон [Тајмер Ханука украси starвезда на Дејвид Стринг Светла, 10 стапки 30 LED батерии управувани со сини светла јудачки стил Чанука светла

DEN 1.00

[Hanukkah Lights] Пакетот вклучува низа од 10 стапки должина со 30 LED сини светла Дизајн на LED светла во форма на Да�

Топер За Новогодишна Елка Лотус Хилс Осветлен, Топер Со Ѕвездени Дрвја Со 8 Точки Со Топли Светла, Топер Со Елка Од Елка Со Батерија

DEN 0.33

●Елегантен пенлив топер за Новогодишна елка q : ова е пенлив врв на ѕвездено дрво со 8 точки со 20 led светил

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.