• Новак
Кха Пренослива Практика Пневматска Концентрична Пневматска Машина За Полирање, Рачна Машина За Шкурка Рачни Алатки За Рачни Алатки Индустриски Индустриски алатк?

Кха Пренослива Практика Пневматска Концентрична Пневматска Машина За Полирање, Рачна Машина За Шкурка Рачни Алатки За Рачни Алатки Индустриски

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Целосно челичен ротор, прецизна изработка, индустриски квалитет Прекинувачот за стартување и запирање на типот на дланка е безбеден и брз. Вртежниот момент и брзината се контролираат со прилагодување на количината на внесување гас. Погоден Компатибилен со полирање, депилација, мелење и кастрење. Ние сме посветени на обезбедување квалитетни услуги, доколку имате какви било потреби, добредојдовте да се консултирате, ние ќе се потрудиме да ги исполниме. Ние сме посветени на обезбедување квалитетни услуги, доколку имате какви било потреби, добредојдовте да се консултирате, ние ќе се потрудиме да ги исполниме.Брзина без оптоварување : 2500 ВРТЕЖИ во МИНУТА (вртежи во минута)нето тежина на алатот : 1,2 (кг)Соодветно тркало за полирање : вретено навој м14воздушна големина на Влезот : 1/4 (инчен)работен притисок : 90ПСИ.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Женски дневно пролетен мачки печатење o врат резервоарот врвови со кратки ракави кошули за тренингот случајни лабави маички истегнуваат

DEN 2.00

100% полиестер Околу големината : Бидејќи нашата големина е азиска големина, работи мала, затоа ви препора

Kaniem женски летни врвови женски дневно лето печатење o врат врвови од три четвртина ракав, кошули со кошули за вратот за вратот, за кошули за

DEN 215.84

100% полиестер Повлечете го затворањето flowy tops for women womens tops casual plsize tops cute tops womens tops dressy casual sexy floral tops for women fash

Обвивки за седишта за автомобили SunInbox, прекривки за леќата од леќата за автомобили, универзални капаци на седиштата за автомобили,

DEN 1.33

Покривот на седиштето на автомобилот Suninbox совршено одговара на мали, компактни, средни Satchback, седан, SUV, MP

Гигант реален пајак, лажен пајак, модел на дејство на пајакот, фигури на играчки за инсекти, Ноќта на вештерките шега реквизити за партиски

DEN 0.67

【Подарок за Ноќта на вештерките】 Децата дефинитивно ќе бидат привлечени од овој модел на животен паја�

Јеле 20х10фт Низ Целиот Свет Позадина За Фотографија Глобус Патување Познат Обележје Во Светот Одмор Фото Позадина Свадба Младенците

DEN 3.33

Разновиден : Погоден За новороденчиња туш за бебиња украси за роденденски забави, личен портрет произво

Лилианг--испарувачки ладилници со едно ладно далечинско контролиран вентилатор за климатизација, домашни тивки испарувачки ладилници

DEN 5592.80

◆ 【Лесно е да се движи】 Опремено е со четири тркачи кои овозможуваат лесно движење низ повеќето подни �

Rbculf omeенски клин сандали во затворен мек удобност платформа папучи сандали флип апостолки се лизгаат на лизгачки сандали на лизгање

DEN 215.84

Папучи за чорапи за жени направени во САД или увезени! ЛОГИСТИСКО ВРЕМЕ : 1015 дена; Забрзана логистика : 710

Исцели дами ѓердани есенцијално масло дифузер ѓердан лава карпа ароматерапија есенција ѓердан од нишалки за жени за жени девојки нишало.

DEN 595.20

Тоа не е совршено само за украсување, туку и убав подарок за вашето семејство и пријатели Усвојувајќи уб

Симпатична мала жаба за далечински управувач на принцот со 5 оддели PU кожа Мултифункционално складирање Caddy Desktop Организатор кутија за

DEN 383.84

СТП кожа Направено од висококвалитетна кожа, има мазна надворешност и изгледа премија Се препорачува р�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.