• Новак
Тешка Церада Церада, Дебела Платнена Крема За Сончање Сенка На Камион Оксфордска Ткаенина Надворешна Топлинска Изолација Топла Тенда

Тешка Церада Церада, Дебела Платнена Крема За Сончање Сенка На Камион Оксфордска Ткаенина Надворешна Топлинска Изолација Топла Тенда

Вреднување на стоката:
DEN 6032.16

Пристапност
Во достапна форма

●Материјал : ЈП материјал, водоотпорен лист од типот на лотос, силна изолација, водоотпорен, без истекување, отпорност на киселина и алкали, отпорност на корозија € Карактеристики : дебел пончо, издржлив, може ефикасно да ја блокира топлината, но исто така може да издржи ултравиолетови зраци. € Процес : 700 степен висока температура топлина запечатување процес, три-димензионални работ, дебел дизајн, работ со јаже, без дупка, без истекување на вода, без лабава рабови, без пукање, силна и издржлива,. ●Дизајн : Зголемете ја дупката за копче за шифрирање, внатрешниот дијаметар е 1,2 СМ, тој е цврст и издржлив без деформација, а растојанието е околу еден метар. разноврсна : Идеална за покривање камиони, велосипеди чамци итн. Исто така совршен за заштита од сликање бидејќи капките нема да навлезат, или како тежок подземен лист за максимална влажна заштита. Се преклопува до компактна големина за лесно складирање во мали простори или во ранци. Цврст повторно употреблив водоотпорен капак со ламинатна ткаена полиетиленска конструкција и запечатена топлина, поли јаже засилен раб. Церадата е многу издржлива, отпорна на кинење, истегнување и УВ, со метални дупчиња отпорни на ' рѓа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ВИНКАСЕ Бронзен Хардверски Комплет Бања, Додатоци Нанесуваат Масло Поставете Прилагодлива Шипка За Крпи, 4 Парчиња Држач ЗА ТОАЛЕТНА

DEN 1215.84

МЕСИНГ МАТЕРИЈАЛ : висококвалитетната цврста месинг конструкција обезбедува долготрајна издржливост �

ДОИТОЛ Водоотпорна Кутија За Ткиво Пластична Решетка За Ролна Хартија со Вшмукувачка Чаша Кутија За Тоалетна Хартија Складирање На Кутија

DEN 0.33

Транспарентен капак за прегледување на капацитетот на хартијата Со вшмукување чаша, нема потреба за ду�

Татуо 6 Парчиња Стап На Копчиња Акрилна Рачка За Влечење Јасно Закосено Копче За Огледало Мал Квадратен Стап На Рачката Кора И Рачки За

DEN 271.84

Модерен Изглед : ова јасно квадратно закосено копче за огледало има завршница на огледало, убава израбо�

Семетал 10 парчиња Дрвени Рачки За Комоди, Рачки За Влечење Фиоки Од Цврсто Дрво За Вратата На Комодата За Кујнски Ормар, 64мм/2,52 Растојание

DEN 126.56

Список на пакети : 10 парчиња х црвено кафеаво дрво повлечете рачки со завртки Материјал : Изработен од цв

Копчиња за фиоки за месинг Syhqax 6 парчиња месинг на месинг, рачка на цинк легура, облечена во кабинетот, влече рачки за кујнски мебел за

DEN 303.84

Материјал : Направено од висококвалитетен материјал за легура на цинк, има удобно чувство, уникатна фор�

Фиоката Housoutil Повлекува Рачки На Фиоката Лизгачка Рачка На Вратата Од Штала Јаглероден Челик Порта Гаража Барака Копче На Вратата Правоаголна

DEN 183.84

Оваа рачка е соодветен додаток на секоја врата и може да се координира со различен стил на декорација Ле

Х-DREE 100mm Долг Сребрен Тон Метал 360 Степен Ротирачки Завртки Фиксна Врата Стожерна Шарка (100 мм де метал платадо ларго Торнилос гираториос

DEN 169.60

Содржина на пакетот : 1 х Шарка На Вратата; Тежина : 58гр Главна Боја : Сребрен Тон; Материјал : Метал Име на �

Комерцијални ламинирани ламинирани временски отпорни на временски услови од 44 мм со 2 3/8 ”окови - TPE завиткана и зацврстена боронска челична

DEN 221.44

Карактеристики : Комерцијалниот ламинат на ламинат со временски временски услови на Бринк има капка од

Објавување на цврсти месинг кујнски кабинети копчиња и влече лив за мебел за мебел фиока за фиоки за влечење на вратата за влечење злато

DEN 335.84

Копчиња за кабинети за месинг месинг Направено од цврст месинг, многу издржлив Четкана површина, високо

ERDDCBB 2PCS Не-отпорен кујнски тоалет Лепички од не'рѓосувачки челик мултифункционална рамка за хартија за решетки за решетки што не се означуваат

DEN 1.67

Полици за прикажување на екранотнаправено од траен цврст материјал од не'рѓосувачки челик гарантира де

Дома стилски и едноставен вертикален капут штанд, креативни бутици Облека за облека на отворено тешка облека за ветерници за ветерници,

DEN 1508.80

: Лавици за палто : Основни предмети за животни додатоци на влезот на влезот треба да бидат достапни во �

Hwrtyeg куки за облик на птици 1 парчиња месинг куки wallид четкана златна пешкир облечена кука за вежбање за кујна за бања, висечки клуч

DEN 1.33

Сите метални конструкции : Куките се изработени од врвен не'рѓосувачки челик за да се заштитат од 'рѓа, о�

Вообичаено Држач За Тоалетна Хартија Црна Мат Хартиена Кутија Бања Хартиена Крпа Диспензерот Држач За Ткиво Од Нерѓосувачки Челик

DEN 299.20

Држачот за ткиво е изработен од материјал со висока цврстина, кој е практичен и сигурен Комплетни додат�

Шарка за пијано, 304 шарка на долгиот ред од не'рѓосувачки челик, шарка на вратите со тешка врата, шарка за континуирана палуба на бродот, должина:

DEN 268.80

Погодно е за апликации за монтирање на површини кои бараат непрекината поддршка во текот на целата долж

Индијански полица 20 Парчиња Фенси Копчиња | Цврсти Уникатни Копчиња За Кабинети | Виолетови Гроздобер Копчиња За Фиоки | Керамички

DEN 683.84

6 Месечна Гаранција За Замена на Производствени Дефекти на Сите Копчиња на Фиоките КАРАКТЕРИСТИКИБез ' �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.