• Новак
Заклучување на вратата на вратата од магнетско дете. Нема потреба од внатрешна врата од мачки. Чувајте го детето надвор од просторијата со кутија за легло, додека л?

Заклучување на вратата на вратата од магнетско дете. Нема потреба од внатрешна врата од мачки. Чувајте го детето надвор од просторијата со кутија

Вреднување на стоката:
DEN 238.72

Пристапност
Во достапна форма

Детето истури храна со мачки и вода низ целото место Бебето всушност се упатува во дивината на делови од автомобили и хемикалии. Дете секогаш се обидува да истражи забранета просторија како кутија за мачки, кутија, уметничка соба. Незгодната мачка е секогаш заробена од внатрешната порта за мачки. Мачката плаче и немаше безбеден простор да остане како што им пречи децата. Чувајте ја вратата отворена малку во секое време за да дозволите да циркулираат воздух и топлина. Создадете состојба кога полека полека се запознаваат нов член на семејството и старите членови. Чувајте ги бебињата во просторија, но оставете ги критериумите во или надвор. Поставете правила за да ги оставите вашите миленици да дојдат и да одат во одредена просторија на распоред. Чувајте го кучето надвор од спалната соба на бебето. Спречете миленичиња да влегуваат и оставаат врати да се отворат ноќе, дозволувајќи премногу светлина да влезат од ноќните светла на лобито. Спречете миленичиња да бидат заробени во собата со затворање на вратата и оштетување на тепихот и вратата. Потребна е инсталација на возрасни. Инсталирајте се на дофат на деца. Необај вратата од вратите и бравата е само пречка и може да игра само заштитна улога, а не целосна замена за родителскиот надзор. Инсталацијата на лепила е идеална за ползење бебиња и мали деца во рана фаза. Инсталацијата на завртки е идеална за постари деца. Присилно притиснете ја вратата може да може да изврши доволно притисок за да предизвика лепилото/завртките да се одвојат од рамката на вратата или вратата. ?? ??????? ???? ?? ?????? ????? : Заклучувањето на вратата на Детската врата на Neobay помага да го задржите вашето дете надвор од кутијата за легло или фидер за мачки со употреба на прилагодлива лента за врата и брава за да ја оставите вратата да се отвори правилно, јазот е доволно широк, така што мачките можат лесно да влезат и Доволно тесно за да не можат да поминат бебињата. Совршено решение за Кити да има приватност. ????-????????? ?? ???? ?? ?? ???? Но, не на drywall или позадина, нема потреба да исечете постојана дупка за да инсталирате внатрешна врата од мачка - особено погодна за ???????), нема потреба да инсталирате размислувачка порта. Neobay нуди едноставен и удобен начин за мачките и бебињата да живеат мирно заедно, ви даваат слобода на вас и на вашиот крзнен пал. ????????? ?????? : Цврстата легура е распоредена во рамките на пластичната кука за да се справи со постојани деца. Зголемената површина од лепило од 3 метри и ширина и должина на лентата обезбедуваат подобри перформанси и јачина. Додадени се резервирани дупки за завртки главно за постари деца (завртките за монтирање можат да издржат поголема сила за влечење). ??????????? ?? ???? Куката може да биде прикачена на магнетна основа кога не е во употреба, чувајте ја вратата уредна и елегантна.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Sewacc 1pc тапа Екстендер Кит када за када играчка када за миење базен мијалник за миење садови за миење садови за мијалник за мијалник за

DEN 177.28

пластика Пластична тапа Extender квалитетен и пластичен материјал, многу за период за употреба Extender за безб

Јасни излезни капаци од 24-пакет галаксиски вселенски универзум цвет Диелектрични пластични приклучоци за електрични места за електрична

DEN 836.80

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

Wallидни табели чувари јасно, бебешки деца мебел за деца агол за табела/кревет рамка/врата, кора и залепување на работ на работ/винил агол, мала

DEN 927.04

PE материјал】 чисти заштитници на аголот се изработени од трајно полиетилен, транспарентно како стакло,

Doitool 6 парчиња врата од врата чувари деца заштитник на вратата Екстра мека за домаќинство на градинка на врата Додаток спречува повреди

DEN 1521.60

Чуварите на вратите изработени од врвен материјал, издржлив и мек, антилизгање за подобро дејство на за�

Монитор за капацитет на батеријата, компактен мониторинг во реално време, литиум јонска батерија Монитор на жолто осветлување за RV

DEN 1.33

Следење на реално време : Овој монитор на батеријата го следи капацитетот на батеријата и статусот на на

ГЛОГЛОУ Видео Бебе Монитор, Вграден Во Приспивни Песни 2 Начин Разговор 100-240v Ноќно Гледање Дома Безбедност Камера Температура Следење

DEN 0.67

2 Начин На Разговор : бебе монитор со камера поддржува двонасочен аудио, така што вашето бебе може да го с

Outlet Laiyuhua ги опфаќа Бебето за докажување 24 пакувачки заштитник на електричен приклучок | Покриени пластични излезни пластични места

DEN 1.33

Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД Апсолутно дизајн на обложување на деца

Outlet Laiyuhua ги опфаќа Бебето за докажување (12 & 24 пакет) Стабилен заштитник на електричен приклучок | Покриени пластични излезни пластични

DEN 127.84

Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД Апсолутно дизајн на обложување на деца

Бебе доказ, лента за заштитник на работ, јасни, задебелени силиконски меки аголни заштитници со надградено претходно прикажано силно

DEN 680.00

【Безбедносен материјал】 Нашата аголна перница е изработена од густ и природен силикон, нема фталати, Б

Обвивки на приклучокот за излез 24 пакувања, заштитник на приклучокот за шише со парфеми, пластични приклучоци со 2-погрозени за електрични

DEN 2.67

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

Обвивки на приклучоци за силуета за силуети за кафез на убави птици 12 пакувања - капаци на приклучокот за безбедност на бебето - Трајни

DEN 2.00

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

Чувар на Палубата кидкузија-16 'л х 38 Ч-Изработен Во САД-Надворешен Балкон И Скалила На Палубата За Безбедност На Шините-Безбедност

DEN 397.92

Јасна, издржлива, надворешна мрежа обезбедува безбедносна бариера помеѓу детето и оградата 3ft x 16ft ролна

Арапски стил Арабески образец за излез Опфаќа 12 пакувања - Обвивки за приклучок за безбедност на бебиња - Трајни и стабилни - Дете ги докажуваат

DEN 159.84

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

Брави за безбедност на децата за ормани и фиоки 10 парчиња- прилагодливи брави за безбедност во облик на U за бебиња- брави на кабинети за

DEN 2.00

Материјал за квалитет на врвен квалитет Брави за безбедност на нашите деца за бебиња за кабинети и закл

Смешни животински крави сини небо, приклучоци за излез од 24 пакувања - капаци на приклучокот за безбедност на бебето - трајни и стабилни - Дете

DEN 207.84

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

Обвивки за приклучок за излез, безбедносни капачиња за електричен заштитник спречуваат цртан филм за опасност од шок подводен пејзаж

DEN 143.68

[12 вклучени пакет] 12 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

Outlet Laiyuhua ги опфаќа Бебето за докажување (12 & 24 пакет) Стабилен заштитник на електричен приклучок | Покриени пластични излезни пластични

DEN 2.00

Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД Апсолутно дизајн на обложување на деца

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.