• Новак
Comup Беспрекорен шеринг на шеринг Кострминг Спортски градник за жени- отстранливи влошки за градите. Спортски градник со средна поддршка.

Comup Беспрекорен шеринг на шеринг Кострминг Спортски градник за жени- отстранливи влошки за градите. Спортски градник со средна поддршка.

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

90% полиамид, 10% еластан Повлекување на затворање. Беспрекорна, безжична удобност - четиристрана ткаенина за истегнување. Не видете ја ткаенината со двојно слој во предниот дел. Отстранлив подложен- дизајниран со отстранливи влошки за разноврсност. Не лизгање- тенок лента со ребреста лента поддржана од тенка еластична лента направена со мека ткаенина со двојно слој во предната го гушка телото. Влаганост со влага-анти-анти-миризба- брзо сушење и дишење на испарување на пот и ја суши ткаенината, ве одржува ладно и суво- сребрена јонска технологија помага да се спречи мирисот на пот, така што ќе останете свежи во текот на целиот ден. 【Површина на употреба】 Спортски градник на ремени за жени за жени не само што ќе биде дел од вашите спортски комбинации, туку и вашиот секојдневен стил. Идеално за пилатес, јога, фитнес, трчање, одење, голи, гимнастика, велосипедизам, проток на животни, тенис, кик бокс. Нашиот спортски градник за ленти се направени во Турција, Топ 4 регион на индустријата за облека што совршено го балансира квалитетот, удобноста и стилот за да уживате!.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ефофеи жени блок во боја плус големина шамкроут Худи симпатична забава пулвер со долги ракави Св. Патрик, на врвот на портокаловата

DEN 335.84

Материјал за џемпери : Памук и полиестер Мека и удобна со фер истегнување Карактеристики : Худ, кариран, �

Дибалонг женски тренинзи врвови секси отворено грб кошули со јога без грб во теретана за спортска облека за активни врвови на врвови

DEN 931.20

Мека, лесна, суво вклопување, истегнување, не гледајте преку, не се намалува по измиено Секси отворено на

3 пара жени јога спорт не лизгаат отворени прсти чорапи половина затегнати потпетици со пет чорапи со прсти, женски чорапи без шоу

DEN 65.12

100% полиестер Материјал : полиестер Една големина се вклопува најмногу, истегнат мек и модерен PLS Note : Раз�

Beuе жени за Ноќта на вештерките, печатено печатење на качурки, обични џемпери со долги ракави, неправилни врвови со качулка со џеб со џеб

DEN 1.67

За испорака : Стандарден превоз 721 дена, во рок од 48 часа испорака Женски тренинзи спортови џемпери, обич�

XGXL меки истегнати хеланки за жени - контролни хулахопки со високи половини за јога панталони за вежбање на легирање на компресија

DEN 143.84

92% полиестер, 8% спандекс Повлечете го затворањето Матка мека и дише : хеланки за жените се лесни, лесни за

Тргодокот на јога резервоарот со вградени во градник Атлетски резервоари за трчање, без ракави за вежбање, кошули за жени за жени

DEN 303.84

80% полиамид, 20% спандекс Повлечете го затворањето [Материјал] Ткаенината на атлетските резервоари е мека

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.