• Новак
Чакра Турска Крпа За Капење Поставете Луксузни Чаршафи За Капење, Крпи За Раце, Крпи За Перење - Комплет За Брзо Сушење Крпи За Колеџ, Бања, Кујна, Спа Центар

Чакра Турска Крпа За Капење Поставете Луксузни Чаршафи За Капење, Крпи За Раце, Крпи За Перење - Комплет За Брзо Сушење Крпи За Колеџ, Бања,

Вреднување на стоката:
DEN 1664.00

Пристапност
Во достапна форма

Чувајте го вашето тело ладно и освежено Повеќе апсорбира од дури и памукот. Модерен безвременски дизајн. Исклучително издржлив. Супер мека, меки. Преголема крпа за капење -. ОЕКО-ТЕКС Сертифициран. Машинско перење. ЛУКСУЗНО МЕКИ ЧАРШАФИ за КАПЕЊЕ - Нашите Обоени Или Бели Крпи Со Потпис за Употреба во Бања се Најмеките, Најмеките И Најапсорбирачките Комплети За Крпи За Капење. Направено Од 60% Премиум турски памук и 40% Еколошки Бамбус, Никаде Нема Да Најдете поквалитетна Турска Крпа Од 8 Парчиња. Доволно мек за употреба како комплет за крпи за капење за бебиња. ДОПОЛНИТЕЛНИ АПСОРБИРАЧКИ ТУРСКИ КРПИ за КАПЕЊЕ : Нашиот Комплет За Мешани Крпи За Бања Содржи 8 Уникатни Крпи За Да Ви Биде Удобно Додека Се Сушите! Највисок Квалитет На Луксузни Бања Пешкир Во Собата На Располагање, Период. БЕЗБЕДНИ, ЗДРАВИ, ПРИРОДНИ МАТЕРИЈАЛИ : - Сите Производи Од Чакра Не Се Направени Само Од Одржлив бамбус И Премиум турски памук, Туку Се И Оеко-ТЕКС Сертифицирани. Оеко-Текс Е Врвна Дефинитивна Ознака За Квалитет И Потврдува Дека Нашите Материјали се Природни, Здрави И Одржливи. НЕЖНИ, УДОБНИ, АНТИСТАТИЧКИ КРПИ : - Нашите Крпи За Сушење Бамбус Стануваат Помеки По Секое Перење и Се 5 пати Впивачки Како Стандардните Памучни Чаршафи И Крпи За Перење. Бамбусот Дише, Дозволувајќи И На Вашата Кожа Да Остане Ладна И Освежена Додека Се Сушите. Никогаш Повеќе Нема Да Купите Друг Комплет За Крпи!. КУПУВАЊЕ БЕЗ РИЗИК, ОДЛИЧНО ЗА ПОДАРОЦИ : Овие Крпи За Капење Се Направени од Луксузен турски Памук! Ние Сме Толку Горди На Нашиот Квалитет што ако не сте 100% Среќни, Ќе Ви Вратиме Пари без Поставени Прашања! Секој производ во комплетот доаѓа со индивидуално пакување, одлично за купување комплет и подарување одделно. ЛУКСУЗНО МЕКИ ЧАРШАФИ за КАПЕЊЕ - Нашите Обоени Или Бели Крпи Со Потпис за Употреба во Бања се Најмеките, Најмеките И Најапсорбирачките Комплети За Крпи За Капење. Направено Од 60% Премиум турски памук и 40% Еколошки Бамбус, Никаде Нема Да Најдете поквалитетна Турска Крпа Од 8 Парчиња. Доволно мек за употреба како комплет за крпи за капење за бебиња. ДОПОЛНИТЕЛНИ АПСОРБИРАЧКИ ТУРСКИ КРПИ за КАПЕЊЕ : Нашиот Комплет За Мешани Крпи За Бања Содржи 8 Уникатни Крпи За Да Ви Биде Удобно Додека Се Сушите! Највисок Квалитет На Луксузни Бања Пешкир Во Собата На Располагање, Период.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Декоративен Послужавник Со Рачка, Послужавник За Златно Огледало,Послужавник За Маса За Облекување, Послужавник За Шминка За Организатор На

DEN 1.00

Фиока огледало, парфем послужавник, облекување маса послужавник За чување на вашите дневни најважни ра�

Убава Куќа Водоотпорна Завеса За Туширање Со Мала Тежина, Ткаење На Вафли; Врвни Завеси За Бања Со Квалитет На Хотел; Машина За Перење; Сет

DEN 511.68

ЗА ПРОИЗВОДОТ : Убава куќа вафли ткаат туш завеси за бања се направени од издржлив 100% полиестерски матер

Зукемс Тоалет Четка Силиконски Тоалет Четка Ѕид Монтирани Алатки За Чистење Рефил Течни Агли Тоалет Четка Дома Бања Додатоци Во Собата

DEN 2.67

Четката за тоалет со долга рачка, исто така, може да спречи валкање на вашите раце за време на чистењето *

Umpoo подводен свет бања за туширање завеса океански морски желки водни растенија рустикално дрво бања завеса за деца бебе водоотпорна

DEN 175.84

Направено од 100% меко и издржливо полиестерско влакно Одлична водоотпорна технологија, може да спречи п�

ДОИТОЛ Контејнери За Големина На Патување Дозер за Пумпа за Туширање 20 парчиња Диспензер За Лосиони За Домаќинство Шминка Под Шишиња Контејнери

DEN 603.20

Подшишето е изработено од висококвалитетен материјал, кој е нежен и издржлив, безбеден и практичен Стру

СИКСОЛ Гуангминг-Четка За Тоалет И Комплет Држач, Четка За Чистење Бања Со Силиконски Влакна, Тоалетна Чинија За Бања Длабоко Чистење,

DEN 1.67

ВОДООТПОРЕН ДИЗАЈН НА КАПАКОТ : четката за тоалет има тркалезен диск ги штити рацете од прскање и служи �

Грејач За Пешкири 6 Барови Загреани Лавици За Крпи Монтирани На Ѕид за Приклучок за Бања/Хардвер, Решетка За Топла Крпа Од Нерѓосувачки Челик Со

DEN 1439.84

Контрола на времето : функцијата За Тајминг се додава во загреаната крпа за да ви биде поудобно и заштед�

Xjjzs не'рѓосувачки челик полица за бања, решетка за сапун за бања, сапун со сапун, мултифункционално решетка за складирање, алуминиумска

DEN 2.67

Полици за прикажување на мутис : Направено од траен цврст материјал од не'рѓосувачки челик гарантира де�

Зимв Ткаенина Креативно Домаќинство Дневна Соба Кутија За Ткиво Мултифункционална Кутија За Складирање Прекрасна Кутија За Салфетки

DEN 880.00

Секое парче домашен декор е изработено со јасни, природни текстури, а деталите се полни со изработка Дек

Држач За Подот ЛИРУКСУН Црна И Бела Мермерна Решетка За Крпи Подна Крпа Висечки Столб Бања Решетка За Чување Крпи Решетка За Сушење

DEN 987.20

Изработени од вселенски алуминиум+мермерни материјали, издржливи и практични за долг работен век Миним

Кутија за ткиво кутија Керамичка вметната бакарна ткиво кутија дневна соба десктоп ретро ткиво кутија домаќинство луксузно ткиво

DEN 2.00

Лесен за употреба, може да се постави на countertops, крајни табели, гардероби и клупи низ домот; Користете во �

Luofdclddd grab bar , безбедност на потпирачот за рака , прирачници , бања туш густа безбедност од не'рѓосувачки челик, нелична безбедност,

DEN 804.80

Наука за дизајн : Дизајн на едно парче лак, линиите се мазни и деликатни, безбедносниот лак не е изгребан,

Богатствата НА Каролина ЦК3497САПУН Црно Бела Кипарска Пудлица Божиќна Елка Керамички Диспензер За Сапун, Шишиња Со Пумпа За Рачен

DEN 208.00

Керамика Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања Мери 7 инчи висока

ОМУНИ Решетка За Крпи Бања Тоалет Бања Решетка За Крпи Пешкир Железнички Простор Алуминиумски Држач За Крпи Полица За Завршна Обработка

DEN 1.33

Пешкир Бар Е Направен Од За Да Се Спречи И, И Е Погоден За Влажни Средини како Што Се Бањи и Кујни Лавицит�

Кроди Бања Ѕид Прилог Огради Зграби Бар Шини Безбедност Поддршка Потпирач За Рака Зграби Бар - Бања Туш Кабина Бања Круг Потпирач

DEN 833.60

Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Опер�

Тоалет Четка Тоалет Четка Бања Додатоци Во Собата Тоалет Меки Влакна Чистење Четка Рачка Со Сунѓер Нерѓосувачки Челик Долга Рачка

DEN 268.80

Влакната се меки и меки Може ефикасно да го исчисти работ на тоалетот + Флексибилните влакна не ја оштет�

2 Ренџерски Баталјон Кутија За Ткиво Покријте Модерни Стп Кожни Салфетки Ткива Држач За Коцки За Автомобил Бања Ноќ Штандови Канцеларија

DEN 1.67

♢ оваа правоаголна кутија за ткиво е изработена од стп кожа ♢ држачот за кутии за коцки pu кожа kleenex е

Скапоцен Камен од вилинско коњче, Украсни Куки За Завеси За Туширање Комплет Од 12 Куки за Завеси За Туширање Прстени За Завеси Отпорни

DEN 2.67

₰ Добар Материјал : Нашите куки за завеси за туширање се изработени од чиста издржлива смола и нерѓосув�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.