• Новак
Акрилна Лента 10х10, Квадратна Пластична Фиока За Сервирање, Проѕирна Акрилна Фиока Со Рачки, Послужавник За Масичка, Декоративен Послужавник, Османлиски Послужавни

Акрилна Лента 10х10, Квадратна Пластична Фиока За Сервирање, Проѕирна Акрилна Фиока Со Рачки, Послужавник За Масичка, Декоративен

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Оптимално Решение : Уживајте во модерна и цврста опција за складирање и прикажување со нашиот извонреден послужавник за сервирање лак! Оваа одлична ставка е идеална за одржување на вашиот дом или канцеларија организирана и додавање на допир на стил во домашниот декор Направено Да Трае : Овој послужавник за кујнска плоча е изработен од акрилик, издржлив и долготраен материјал кој ќе го помине тестот на времето. Чистиот послужавник за масичка за кафе е густ и робустен, како и еколошки. Повеќенаменски Дизајн : пластичните садови за сервирање правоаголни се одлично решение за организирање додатоци на работната површина во кујната, суета, отоманска, масичка за кафе, работна површина, бања или кое било друго место дома или во канцеларија. Чистата акрилна лента може да се користи и за сервирање и прикажување. Лесен За Употреба : послужавниците за јадење имаат странични рачки што ги прават многу полесни за фаќање и носење низ куќата. Дебелиот акрилен материјал го прави поцврст и потежок за гребење, како и отпорен на температура за да можете да го користите за носење рингли и чаши. Стилски и Елегантен : декоративните послужавници за османлиите имаат јасен дизајн со модерен и минималистички дизајн кој изгледа неверојатно во секој дом. Пластичната фиока за сервирање со рачки е модна изјава што ќе го заземе вашето место на следното ниво.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Електронски Организатор, Торба За Шминка, Организатор На Патувања По Електроника, Организатор На Патни Кабли, Технолошки Организатор,

DEN 399.84

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

Сензор за врата од гаража, Универзален дел за замена со загради за 41A5034, Сензори за безбедност на гаража, зрак очите за лифтмастер Чемберлен

DEN 2.67

【Компатибилни брендови】 Сензорот за безбедност е комплет за замена на делот за сензорот за враќање на

ХЕМОТОН 2 парчиња Ретро Лажица Кристален Чај Лажица Гроздобер Врежан Кафе Лажица Кристална Глава Лажици Нерѓосувачки Челик Десерт Лажица

DEN 175.84

Повеќенаменската лажица е многу погодна за мешање кафе, сок и некои други пијалоци Главата на лажицата �

speerise Жените Неонски Плус Големина Стомак Контрола Костим За Капење Боди, Едно Парче Ракави Трико За Пливање Гимнастика Танц Балет

DEN 3.00

Повлечете го затворањето Погледнете и почувствувајте се најдобро во нашето висококвалитетно, издржлив

3м Термички Спроводлива Акрилна Интерфејсна Подлога 5590Ч, Сива, Интерфејс Рампа Со Високи Перформанси , Термичко Управување-Кругови Со Дијаметар

DEN 2.67

Спроводливо : одлична издржливост за долгорочна топлинска спроводливост и стабилност на електрична из�

Надворешна Алатка Шкафче Градина За Складирање Барака Алуминиумска Легура Материјал За Складирање Кабинет За Балкон И Надворешни Алатки

DEN 2.67

?#Материјал од алуминиумска легура◀ овој кабинет за складирање градина е изработен од материјал од лег�

Колба за Колкови За Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Отпорна на Истекување со Инка 7,7 мл Кожна Покривка Одлична Идеја За Подарок Колба-Цитат

DEN 2.67

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

227 парчиња Украси За Роденден На Сина Ајкула, за 16 Гости, Материјали За Забави Со Сина Ајкула, Вклучувајќи Транспарент За Роденден, Топер

DEN 2.00

?Може Да Прими До 16 Гости, Вклучувајќи 1сет Банер За Роденден,30 Кекси,1 Топер За Торта,2 Чаршафи,16 9ин Чинии

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.