• Новак
Aupoko R134A AC Инјектор за боење на нафта, шприц за полнење со масло со женски 1/2 машки и 1/2, се вклопува за алатка за климатизација R134A Универзална алатка за вбризгување A/C

Aupoko R134A AC Инјектор за боење на нафта, шприц за полнење со масло со женски 1/2 машки и 1/2, се вклопува за алатка за климатизација

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

【Компатибилност】 се вклопува за R134 A со 1/2 "машки и 1/2" женски климатизација Универзална алатка за вбризгување A/C 【Премиум квалитет】 Цврста конструкција на алуминиумска легура, солиден канистер на метал 2 мл, за долготрајно користење. 【Добро дизајнирање】 Наменет за професионални техничари кои користат масовно масло A/C за инјектирање во A/C систем. Оваа алатка за инјектирање исто така се користи за инјектирање на УВ боја за откривање на протекување. 【Лесно за инсталирање】 Додава масло со тоа што ќе му овозможи на вакуумот да го повлече по процесот на евакуација или да се користи ладилното средство за да се притисне во користење на процесот на полнење. Забележете, додадете 2 унца масло на системот R134 A A/C под притисок или за време на услугата. 【1-годишна гаранција】 Нарачајте R134 A AC инјектор за боја на нафта од Aupoko, нудиме 1 година гаранција, вистинско искуство без загриженост. Ако не успее, ве молиме контактирајте не за замена или поврат во ограничено време. Но, ве молиме проверете го пакетот истиот со пред да нарачате. Цврста конструкција на алуминиум. Додадете масло/боја во системите R134 A. 1/2 "m x 1/2" f (134a).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Doitool 4pcs 36mm дванаесет точки на ракав за ракав залепен навртка на тркалото на тркалото за навртката орев 36 mm приклучок за приклучок

DEN 765.60

Челик на хроммолибден Приклучок на влијанието на орев : штекерот може да биде со рачки со рачки на погон�

Внатрешен лежиште за лежиште, повлекувач на влечење на вилицата, екстрактиран јаглероден челик, два алатка за кревање на рака 12‑38мм

DEN 2.00

Темите на алатката се редовни, WHCIH може да обезбеди униформа сила за поправка на делови без да се оштети �

Влошки за апликатор за восок SGCB FOAM FOR за автомобил, безжичен 3,7 ”рачни влошки за полирање на рачни плочи, мазни влошки, детали за тампонирање

DEN 175.84

Облик и безжична форма со силна адхезија Цела насока и целосна површина за примена на восок Најдобар из�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.