• Новак
Минијатурни Стаклени Орнаменти И Црно Бели Точки На Врвот На Дрвото Мини Украси За Новогодишна Елка Комплет Од 15 За Масичка Десктоп Мало Дрво Централно Парче

Минијатурни Стаклени Орнаменти И Црно Бели Точки На Врвот На Дрвото Мини Украси За Новогодишна Елка Комплет Од 15 За Масичка Десктоп Мало

Вреднување на стоката:
DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

Стакло Минијатурни Орнаменти За Новогодишна Елка Украси Во собата на 15 4 бои комбо се достапни за вас склопот на тематските декор. Овој мини Стакло Божиќ Орнаменти полн сет е совршен За Божиќ, зимска свадба,маса центар украси. Вклучени Се 1 топер од дрво, 2 борови шишарки, 2 приврзоци и 10 Мини 1,2" Божиќни топчиња, како и висечки конци и куки за украси. А симпатична Бела и црна Тематските Божиќ декорација Со Kingyee Полка Точки Стакло Орнаменти Во собата. Совршен За Новогодишни елки на Маса, како и големи дрвја. Комплетот помага да се полнат помалите простори и да се балансира изгледот на поголемите. 100% гаранција за задоволство. Слободно кажете ни дали има прашања. Кингји Божиќно Стакло Минијатурни Орнаменти За Украси На Дрвја : 1,2 инчи Мини Стаклени Божиќни Топки ● 10 5,4 инчи Минијатурен Врв на Дрвја € 1 борови шишарки € 2 приврзоци ● 2 Идеални За Новогодишни елки На Маса. Одлично и за големи дрвја. Мини орнаментите помагаат да се полнат помалите простори и да се балансира изгледот на поголемите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Wyzworks 150ft 1/2 Дебели сини LED јаже светла, поврзување на надворешното трајно водоотпорен акцент надворешно осветлување, транспарентен ПВЦ

DEN 1508.48

Декоративно испушта пријатен светло мек сјај и обезбедува високо дистрибуиран, но нежно осветлување н�

1 парчиња Божиќ Почувствува Доаѓањето Календар Среќен Божиќ Календар Цртан Филм Дедо Мраз Виси Календар Доаѓањето Одбројување Украс

DEN 138.08

Лошо џебовите со задоволства за вашите деца да уживаат додека одбројуваат До Божиќ Практични и удобни д

Држачи За Свеќи за свеќи, 2 Парчиња Божиќна Трпеза Централни Парчиња Дедо Мраз Ирваси Фигурини Држачи За Свеќи За Столбови За Божиќни Празници

DEN 143.84

●Вотивен Држач За Свеќи ● комплетот Колекции На Традиции сигурно ќе донесе дополнителен талент во ваш�

Miaowoof DIY 8 СТАПКИ Претходно осветлена Вештачка Божиќна Венец со 50 Led Светла Батерија, Собрани Со Црвени Бобинки Снежен Бор Конус Крествуд

DEN 703.84

[ Природен и Буен Божиќен Декор] : божиќната венец е долга 8 стапки со индивидуално изработени врвови за г

Божиќни чорапи на Алаза Прекрасна кучиња Дахшунд Класик Персонализирани мали декорации за порибување за семејни сезонски празници

DEN 143.84

Божиќен дизајн на темата : Колку и да е пријатно како зимски џемпер, нашите чорапи додаваат топол допир н

Знаме На Сад Канада Здолниште За Новогодишна Елка Мек Кадифен Црвен Покриен За Божиќна Забава Празнични Украси Внатрешен Надворешен

DEN 1.00

Полиестер Ткаенината е удобна и мека, а моделите се шарени и полни со празнична атмосфера На отворот на �

Волк украс цртан филм симпатична зајаче домашна маса смола украси креативни роденденски подарок девојче подарок свила Божиќни топки

DEN 1.67

Ако ги ладите божиќните украси свилени украси топки големи божиќни топки сијалички Божиќни украси Флеј

Божиќни чорапи што висат чорапи за камин декор чорап торба торбичка торбичка со санта снежен човек тесто, филер на Велигден Велигден

DEN 1.67

Загарантирано за квалитет : Ако нешто не е во ред со вашите Божиќни чорапи, ве молиме контактирајте не, н�

1 -пакет 5M/16.4ft Сина неонска LED светлосна светлина ел жица - дебелина од 2,3 мм - напојувана од 6V преносен - 4ААА - занаетчиска неонска жица

DEN 271.20

Најголем на пазарот : Доставува постабилна и интензивна боја од другите жици на ЕЛ Понудете 360 степени н�

Абаодам Ноќта на вештерките што висат светла на прозорецот, батеријата со 3Д тиква од тиква управува со виолетова светлина со вшмукување

DEN 3.00

Знак за Ноќта на вештерките осветлен за влезна врата виси прозорец светла батерија оперирана 3 D Ноќта н�

Леден кристален венец Божиќниот лак на отворено декорации 43см Голема елка на елката врвна капа лак со кадифето лак со сјајни златни украси

DEN 1521.60

Класичен дизајн, лаковите на новогодишната елка се прикажани со класичен кадифен материјал, украсени с�

База На Проекти АБУФАН Со Вештачки Мини Собрани Саксии Со Зелен Декор Бура Од Дрво Црвена Цветна Природна Холи Акценти За Сечење Бери Зеленило

DEN 491.20

Божиќ Украси : Божиќ Партија Материјали : Ова е совршен додаток За Божиќ , тема партија, маса или соба дек�

Украинско знаме Божиќно порибување Божиќно дрво камин виси чорапи со кратка кадифен манжетна декорација за забава за домашен одмор

DEN 3.33

Полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Ова смешно висечко порибување е изработено од полиес

ЗПИ 9,8 стапки Материјал За Собирање Пвц Божиќна Декорација Новогодишна Елка, Вештачки Со Метален Држач Лесен За Составување Борово

DEN 1.00

ГОЛЕМИНА : ГОЛЕМИНА : 0,6 м( 1,9 стапки), 0,9 м(2,9 стапки), 1,2 м(3,9 стапки), 1,5 м(4,9 стапки), 1,8 м(5,9 стапки), 2,1 м(6,8 стапк

Veemoon 200pcs мини Божиќни украси куки куки во облик на закачалки за порибување кука за празници за празници за гарланд клипови за Божиќни

DEN 118.72

Нашите божиќни куки за висини се прекрасни дизајнирани како S обликувани Овие куки се квалитетни и совр�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.