• Новак
Xtra -заптивка - заптивната мушка запалива 32oz

Xtra -заптивка - заптивната мушка запалива 32oz

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Водечки производител на висококвалитетни производи Меѓународно реномирано за нашиот разновиден спектар на наградувани производи. Целосно опремена со најсовремена технологија. Сите производи се дизајнирани со професионалец во умот. Постојано модернизирање на нашите моќни уреди за да се исполнат барањата на современиот корисник. Водечки производител на висококвалитетни производи. Меѓународно реномирано за нашиот разновиден спектар на наградувани производи. Целосно опремена со најсовремена технологија. Сите производи се дизајнирани со професионалец во умот. Постојано модернизирање на нашите моќни уреди за да се исполнат барањата на современиот корисник. Алатки со високо квалитетни цени, водечки на пазарот со обезбедување дека производите се солидни, сигурни и разумни цени.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Електричен генератор Baluue Electric Generator 2PCS Автоматски тестер полнење автомобилски тест -системски систем Тест и јахти v/v оптоварување

DEN 1377.60

Тестер за оптоварување на батеријатаТестер за батерии се вклопува за автомобил од 1224 V, камион, камион, RV

Алатка за притискање на сопирачката Jdmon Disc, за фиксирани клипови со двојни клипови единечни клипови со клипот на клипот, лебдечки дебеломер,

DEN 330.56

26cm x 6cm x 5cm 1*Калипер на клипот на сопирачките Кога растојанието ќе го достигне максимумот, ако продолжите

Favomoto 5 компјутерски гуми под притисок на гума моторцикл велосипед автомобил гума гума гума гума притисок на гума во гума притисок

DEN 556.64

Проверувач на притисок на тркалото на автомобилот мерачи на гуми со молив метални мерачи на притисок на

Чаша за стакло вшмукување со рачка, 8 инчи со тешки стаклени чаши за вшмукување, вакуумска вшмукување чаша рачна пумпа со единечна

DEN 2.67

Примена : Ова е чаша за вакуумско вшмукување за кревање и носење стакло Рачката е направена со висок ква�

Планински мажите филтер елемент 64,5мм Клуч за филтрирање на масло 3/8 Отстранувач на алатка за куќиште на погонот 14 флејти Универзален

DEN 2.67

Делови за замена на филтерот за нафта, погодни само за професионална инсталација Клучот за филтрирање н

Пескава шпекуларна алатка за чистење на сунѓер за чистење восочна пена полирање сунѓер мека професионална хексадецимална восочна

DEN 3.33

Материјал : сунѓер со висока густина се користи како основен материјал, со одлична еластичност, силна пл

LCD 12V Индикатор за капацитет на батеријата Тестер Литиум батерија Монилен монитор Дигитален дисплеј волтметар морски RV батерија Индикатор за

DEN 2.00

Брз : завртка за заклучување на никел, копче за фино прилагодување на никел Модел на повеќе функции Брзо

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.