• Новак
Вонземјанин Експлозијата: Средба-КОМПЈУТЕР

Вонземјанин Експлозијата: Средба-КОМПЈУТЕР

Вреднување на стоката:
DEN 159.84

Пристапност
Во достапна форма

Научна фантастика акција борба против играта 45 прогресивни мисии со софистициран непријател АИ. Високо детална 3Д графика која обезбедува неверојатно реална средина. Софистицирано научно-фантастично оружје со напојување. За 1 играч, или мулти-плеер преку Интернет. За предизвикувачка и зависност игра како што се на вонземјанин орда! Вашиот брод следеше сигнал за вознемиреност до вонземски свет. Како што се приближувате, учите дека тоа не е повик за вознемиреност тоа е предупредување. Но, сега е предоцна : вонземјаните се по вас и нема каде да се сокријат!.

Главните карактеристики

Избор на клиент

40 парчиња галаксиска забава ryвездени ноќни материјали, надворешни украси за роденденски забави 20 чинии и 20 салфетки за деца роденденски

DEN 159.84

Список на пакети : Спроведувањето на партиите вклучуваат 20 плочи и 20 салфетки, овие ќе и дадат на вашата �

заштитник на Екранот атфоликс компатибилен Со Ретроиден Џебен Флип Екран Заштитен Филм, АНТИРЕФЛЕКСИВЕН И амортизирачки ДЕВИЗЕН

DEN 246.24

ДЕВИЗЕН Антирефлексен Заштитен Филм : без Отсјај, апсорбирачки удари, совршено вклопување и компатибил

Харуно Сакура- Налепници на кожата за Окулус потрага 2, Окулус потрага 2 VR слушалки и контролер, Окулус потрага 2 налепници, слатки додатоци

DEN 1563.20

Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечат

Индекс на вентил VR контролер зафаќа - Делукс пар - Клокс Дастер Светлина - Ергономски мод за контролор на виртуелна реалност на колена

DEN 1.33

[Ергономски зафат] ⭐ Мод одговара на контролорот за виртуелна реалност на индексот на вентилот [Водич з�

VR Силиконски Капаци За Лице Компатибилни Со Oculus Потрагата 2, Лесни Тенки VR Влошки За Лице, Водоотпорна Анти-Валкана Замена НА ЛИЦЕТО ПЕРНИЦА

DEN 3.00

Одржувајте Ги Слушалките VR Чисти и отпорни на Пот : ЗАМЕНИТЕ НА Vr Силиконскиот Капак на Лицето можат да г

Игра Контролор Полнење Штанд, Заштеда На Енергија Пвц Двојна Слот За Полнење База Интелигентни Микро Контрола КОЛО ЗА PS5 БЕЗЖИЧЕН Контролер

DEN 2.00

Очигледниот ИНДИКАТОР ЗА LED светло го прави статусот на полнење на контролорот јасен на прв поглед Таа е

ЈОМКИЗ Гејмерска Лента За Држење На Глувчето Странични Налепници Отпорни На Пот Против Лизгање За Logitech - G Pro X Безжична Влага Самолеплив

DEN 91.68

●Подобро Искуство Со Игри ● Оваа налепница што не се лизга е задолжителен додаток за гејмерите да ги по

СОЛУСТ Додатоци Рачен Ремен 10 Парчиња Прилагодлива Лента За Зглоб За Рачен Зглоб За Контролор На Игри Нараквица За Контролер На

DEN 387.84

ЕЛАСТИЧНА ЛЕНТА за КОНТРОЛОР НА ИГРАТА може да се користи како едно држење и може да се користи како рем�

Кожата на mothyskins Компатибилна Со Logitech Wireless Gamepad F710 - Бебешка Сина Жакард | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепници

DEN 2399.84

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи За Вашиот Logitech Безжичен Ga

Акнес Чудовиште Хантер Пораст Прекинувач Про Контролер, Безжичен Bluetooth Gamepad За Прекинувач / OLED Прекинувач / Прекинувач Lite/КОМПЈУТЕР,

DEN 385.60

●Безжичен Контролер Компатибилен со Swith & Switch Lite дизајнот инспириран од Порастот На Ловецот На Чудовиш�

РК РОЈАЛ КЛУЏ Безжична Механичка Тастатура РК100 Про, 2,4 Гр Блутут Жична Механичка Гејмерска Тастатура 100 Копчиња Цпу Рамка, Ргб Топла Тастатура

DEN 3.33

●Надградена Кутија За ЦПУ Е 100 копчиња механичка тастатура 96% распоред е изграден во исклучително стаби

Безжична ТАСТАТУРА ЗА ИГРИ НА РГБ И Глувче-Тастатура Со Позадинско Осветлување На Глувчето Со Долго Траење На Батеријата,Механичко Чувство

DEN 2.67

●Безжична РГБ ТАСТАТУРА И Глушец На полнење ● безжичната ргб тастатура е изработена од висококвалитет

Mxjcc Слушалки за Игри, За КОМПЈУТЕР, Компјутерски Слушалки со 7.1 Микрофон За Поништување На Бучава од Опкружувачки Звук, Слушалки За Игри

DEN 0.67

Елегантен и Удобен Дизајн лесните слушалки обезбедуваат удобно вклопување што одговара на вашата глав

Селекција на главата на главата, компатибилен за потрагата 2, замена за елитната лента, намалете го притисокот за слушалките за потрага

DEN 1232.00

Компатибилност : Дизајнирано специјално за Quest 2 слушалки за замена на главата и перница на главата Висо�

atFoliX Пластични Стакло Заштитен Филм компатибилен СО Gpd Победа Стакло Заштитник, 9H ХИБРИДНО Стакло FX Стакло Екран Заштитник на пластика

DEN 3.33

Подобро од стакло : за разлика од вистинското стакло или калено стакло, Овој ЗАШТИТНИК на стакло ОД стак�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.