• Новак
Врска кабел 16ft компатибилен за Oculus Quest 2/1, janmmdeg USB 3.2 Gen 1 Type A до C кабел за полнење за VR слушалки за игри/пареа VR, пренесување на податоци со голема брзина и кабел за брзо

Врска кабел 16ft компатибилен за Oculus Quest 2/1, janmmdeg USB 3.2 Gen 1 Type A до C кабел за полнење за VR слушалки за игри/пареа VR, пренесување

Вреднување на стоката:
DEN 207.84

Пристапност
Во достапна форма

USB 32 Gen 1 : Пренесување на податоци со голема брзина со полнење. Тестираната брзина на трансфер може да биде над 1333 MB/s со USB-A до USB-C. Додека нуди непречено искуство за игри за вас, што му овозможува да се поврзе со програмата за линк Oculus без заостанување или латентност. Кабел VR Link : Совршената должина и флексибилниот USB C кабел ви овозможува да се движите слободно без ограничување кога играте игри со рифт на слушалките. Висококвалитетен, супер избран, со сервисен живот од неколку години, тестиран за да издржи повеќе од 1.0000 пати на свиткување. Агол од 90 степени : Овој дизајн од 90 степени може да избегне свиткување на кабелот. Која е покриена со затемнет бакар и ПВЦ жица, без топлина, нема штета на компјутер, телефон и VR. Поудобно е и поудобно за играње игри и гледање видеа. Широко компатибилен - кабелот за врски е компатибилен со /Quest 2 /Rift S VR слушалки. Овој кабел за врски може да се користи и за полнење. Услуга за клиенти : Кабелот има 24-месечна гаранција без загриженост. Ние придаваме големо значење на висококвалитетот и корисничкото искуство. Ако имате какви било проблеми во врска со кабелот VR Type C, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро во рок од 12 часа.2 Gen 1 : Пренесување на податоци со голема брзина со полнење. Тестираната брзина на трансфер може да биде над 1333 MB/s со USB-A до USB-C. Додека нуди непречено искуство за игри за вас, што му овозможува да се поврзе со програмата за линк Oculus без заостанување или латентност. Кабел VR Link : Совршената должина и флексибилниот USB C кабел ви овозможува да се движите слободно без ограничување кога играте игри со рифт на слушалките. Висококвалитетен, супер избран, со сервисен живот од неколку години, тестиран за да издржи повеќе од 1.0000 пати на свиткување. Агол од 90 степени : Овој дизајн од 90 степени може да избегне свиткување на кабелот. Која е покриена со затемнет бакар и ПВЦ жица, без топлина, нема штета на компјутер, телефон и VR. Поудобно е и поудобно за играње игри и гледање видеа. Широко компатибилен - кабелот за врски е компатибилен со /Quest 2 /Rift S VR слушалки. Овој кабел за врски може да се користи и за полнење. Услуга за клиенти : Кабелот има 24-месечна гаранција без загриженост. Ние придаваме големо значење на висококвалитетот и корисничкото искуство.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Игри На Среќа Тастатура И Глувчето Розова Тастатура Со Бело Позадинско Осветлување, CHONCHOW USB Жичен 87key Игри Тастатура Мини И Глувчето

DEN 319.84

Тастатура за игри и Глувче (тастатура без број рампа) : 87 копчиња мала тастатура за игри без клуч за Број,

Хемобло Цел Копче Стрелец Џојстик 1 Пар Мобилни Игра Активирањето Контролер За Стрелец Чувствителни Контролор Џојстици Цел И Оган

DEN 1219.20

Во споредба со слични производи, нашиот контролер за мобилни игри користи уникатен дизајн на клип кој о�

Компјутер Контролер Жичен Игри Контролер Прекинувач Контролори Класичен Мини Контролер За Симулатор Игри, Усб Контролер За КОМПЈУТЕР Андроид

DEN 2.33

1Компатибилен со прекинувач, компјутер И андроид телефон емулатор игри Специјално дизајниран за играње

KXDFDC Динамички Жичен Игра Кондензатор Микрофон USB Студио Игри На среќа 360 КОМПЈУТЕР Микрофон За Компјутер Десктоп Професионални ДВОЈНА МИКРОФОН

DEN 4887.20

Двојни микрофони, двојни канали, двојни аудио песни Компаративна анализа на позициите на изворот на зву

атфоликс Пластична Стаклена Заштитна Фолија компатибилна со Gpd Win Max Стаклен Заштитник, 9H Хибридно Стакло FX Стаклен Екран Заштитник

DEN 2.33

Подобро од стакло : за разлика од вистинското стакло или калено стакло, Овој FXХибридноСтаклен Заштитник

Corsair MM300 - подлога за гејминг со анти -фреј -крпа - подлога за глувче со високи перформанси оптимизирана за сензори за игри - дизајнирана

DEN 237.92

Супериорна контрола : Површина за ткаење на текстил дизајнирана за таргетирање на пиксели и ниско следе

Глава Монтирани 7.1-Канални Аудио Звучно Изолирани Слушалки За Игри Звучна Изолација и Намалување На Бучавата Слушалки За Музика Жични

DEN 1024.48

Прилагодлив сештонасочен микрофон звуци за подигање со голема чувствителност и го намалува бучавата в�

АСУС ТУФ Игри На Среќа Тастатура Глувчето Комбо | К1 RGB Тастатура, М3 Лесен Глушец, Аура Синхронизација RGB Осветлување, Удобно &засилувач;

DEN 2.00

ОПТИЧКИ СЕНЗОР ЗА ИГРИОпремен СО оптички сензор за игри од 200 до 7000 дпи, лесно прилагодена тастатура со ч

Тастатура За Игри СО Една Рака, Led Rgb Позадинско Осветлување Жична Тастатура За Игри Со Една Рака, Пренослива Мини Тастатура За Игри

DEN 415.84

●Restономски дизајн и Одмор На Зглобот ● designedономски дизајнираната тастатура ви овозможува да ги искуси

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.