• Новак
FIBBR 8K HDMI 2.1 Кабел 66FT/20M, 48gbps Голема Брзина ОПТИЧКИ ВЛАКНА HDMI Кабел Поддршка 8K@60Hz, 4K@120hz/144Hz, HDR, eARC, D0lby Визија ЗА КОМПЈУТЕР, Лаптоп, ТВ, Проектор, PS5

FIBBR 8K HDMI 2.1 Кабел 66FT/20M, 48gbps Голема Брзина ОПТИЧКИ ВЛАКНА HDMI Кабел Поддршка 8K@60Hz, 4K@120hz/144Hz, HDR, eARC, D0lby Визија

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

[СПЕКТАКУЛАРНИ СПЕЦИФИКАЦИИ]преполни со најновите и најголемите карактеристики, Овој 8 K HDMI Кабел поддржува највисоки резолуции и стапки на освежување, обезбедувајќи најисклучително искуство за гледање Вклучувајќи 8 K (7680 x 4320) на 60 Hz И 4 K (3840 x 2160) на 120 Hz. Динамична HDR, HDCP 2.3, 12 битна RGB 4 : 4 : 4 & Dolby Визија. [УЛТРА СЕРТИФИЦИРАН КАБЕЛ]најновиот Брз Премиум HDMI v2. 1 Кабел со масивен пропусен опсег од 48 gbps. Овој оригинален 8 K HDMI кабел обезбедува извонредна дефиниција со фото реални слики и неверојатна јасност што ја прави секоја сцена да се чувствува реална. Назад компатибилен со сите претходни HDMI верзии. [ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ИЗГРАДБА]ОВОЈ 8k HDMI кабел е едноставен за приклучување и репродукција, не е потребен дополнителен софтвер. Врвна жица од оптички влакна со трослојна заштита за да се обезбеди стабилен и јасен пренос на сигнал, 24к позлатен конектор, обвивка од алуминиумска легура/Цинк и флексибилна материјална јакна за подолг животен век, тест за кршење 10000+. [УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ] Компатибилен со вашите уреди за стриминг и повеќето уреди со HDMI порти, како ШТО СЕ КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Play Station 5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, Apple TV, SAMSUNG QLED, Sony OLED, LG TV, Fire TV, ROKU TV, Проектор.

Главните карактеристики

Избор на клиент

[Додатоци за дронови] Додатоци за беспилотни летала за DJI Mavic 3/Cine оригинален дел - Телезна обвивка Горна/Средна/Долна обвивка за графици

DEN 440.32

Ние сме специјализирани за додатоци за беспилотни летала, можете да купите со доверба Оригинални и тест

Заштитник на екранот за приватност на Puccy, компатибилен со HTC A103 10.1 таблети анти -шпионски филмови TPU стража (Не заштитени стакло заштитници)

DEN 1.33

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Важно :

Челични дупки за вежбање чекори за вежбање со голема брзина челична столарија за вежбање 4-32 mm HSS титаниум обложена чекори за напојување

DEN 913.60

Идеално е за сечење дупки во разни материјали, вклучувајќи челик, месинг, дрво, пластика, итн 3 комплети п

W10447925 Делови за замена на решетки за режач за делови од шпорет на вирпул, Мејтаг, Амана, Инглис, Киркланд, делови од опсег на Кенмор

DEN 0.67

Потешки и долготрајни Издржлива решетка, додајте забава на готвењето храна Решетката за горилникот на �

24 пакувања џамбо работилница за рачни крпи ролни Центрафид сини ролни сини рециклирани хартиени хартиени хартиени ролни 2 пили врежано

DEN 1462.40

2 ролна со сина хартија со висок квалитет 100% рециклиран материјал за одржлива употреба Дополнителни дол

Плус големина чипка венчаница гости фустани за жени ладно рамо со кратки ракави со висок низок коктел фустан матурска долга фустани

DEN 0.33

Полиестер / спандекс, истегнување Повлечете го затворањето Повод : Одлично за матурска свадба, матурска,

Глава за коса слатка коса лак жени, лента за коса, спа -лента за глава, едноставен обрач јазол, модна лента за глава, модна јазол, шминка

DEN 1.67

Ленти за глава за мажи мода, главни ленти за женска коса, света лента за глава, пофалби за танцување глав�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.