• Новак
Означено име за име, извезено шиење или железо на лепенка црно -бела ознака

Означено име за име, извезено шиење или железо на лепенка црно -бела ознака

Вреднување на стоката:
DEN 127.84

Пристапност
Во достапна форма

Набавете ја лепенката, кликнете на "Контактирајте го продавачот" на вашата страница за нарачки, ми кажа кој фонт, боја и збор Количина : 1 лепенка. Големина : 4 "широк x 1,2" висок, ова е железо на / пила на лепенка. Везење : црна, бела, кралска сина боја, морнарица сина, црвена, шумска зелена, розова, топла розова. Позадина на ткаенина : Бела, црна, кралска сина боја, морнарица сина, црвена, жолта, розова. или изберете број од сликата. 100% целосна наплата ако клиентот не е задоволен во мојот производ и не ја прима мојата парцела. Како да се пеглате на закрпи 1. Поставете ја јакна, појас или ранец и одлучи каде точно сакате да се постави лепенката. Ставете ја лепенката во позицијата што ја одбравте. Загрејте го железо. Свртете го на најжешкото поставување што може да ја толерира ткаенината. Осигурете се дека опцијата „пареа“ е исклучена и дека вашето железо не е полно со вода. Поставете тенка крпа над лепенката. Внимавајте да не ја нарушите позицијата на лепенката. Крајот ќе го заштити самата лепенка и околната ткаенина. Поставете го загреаното железо над лепенката и притиснете надолу. Држете го железото таму околу 15 секунди. Нанесете колку што можете повеќе притисок со цврсто притискање надолу.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Fomiyes 4pcs Големи занаетчиски блокови од пена од пена за скулптури за занаетчиски полистиренски правоаголници форми за цветни аранжмани

DEN 1300.80

???? Погодно е за модели, букви, wallидни декорации, вештачки цветни аранжмани, пакување со термичка изолаци

2 ролни/ 20 јарди назад кон школски панделки повеќе жични работ на школски ткаенини од 1,5 инчи Училиште тематска лента декор за DIY занаетчиски

DEN 2.67

Пакетот вклучува : Пакетот ви носи 2 ролни назад на училиште жичани панделки во два различни стилови, дов

Среќни еластични Ленти За Шиење Еластичен Кабел Јаже За Вратоврска За Уши Тежок Растеглив Еластичен Жичен Банџи ЗА Плетени Занаети ЗА Шиење 50М

DEN 107.04

Совршен за сите занаетчиски проекти од накит до облека Погоден за правење сопствени еластични нараквиц

20 парчиња мали бисерни копчиња со целосна тркалезна бисери за невестински копчиња кристално ринестон копчиња за шиење на венчавки

DEN 111.84

Дијаметар : Прибл 0,39 инчи / 10мм, пакет : 20 парчиња / торба, 1 торба Материјал : Бисер (целосна рунда) + бакар (б

Деликатна јоргована цветна чипка од вез од треска од чипка за магли за фустани за матурска наметка 51 инчи ширина продадена со 1 метар

DEN 2.33

Должина : ширина од 1 метар : 51 инчи (130 см) Карактеристики : Вез Списокот се продава со 1 метар по количина, �

Шиење тркало за следење за шаблони за шиење, дрво и нерѓосувачки челик Тркало за Нафрлување, секач За Перфорација, Тркало За Прекумерно

DEN 2.67

ОДЛИЧЕН ПЕРФОРАТОР : Прецизно дизајниран за да се осигура дека нашите рачно изработени назабени тркала

Тексас Печ - Хјустон, Сан Антонио, Далас, Форт Ворт, Остин 2,75 „Везено железо на лепенка шивајте за облека за јакни, капи, занаети за поправка

DEN 3.00

2,75 "(Ironелезо на) Висококвалитетно извезено лепенка Шие или железо на која било облека, вклучително и јак�

Тајара 5 парчиња 5 патент лизгач автоматско заклучување влечење модна тока метална цинк легура Поправка Универзална замена на големо

DEN 100.64

✅ ★ Она што го добивате : getе добиете 5 парчиња метални замени за заменски рачки доволно за да ги задовол�

WUWEOT 100 пакувања за шиење на бобини клипови, пластични држачи за држачи на бобин, додаток за алатка за шиење, спречете ги опашките од

DEN 382.24

Организаторите на конецот можат да направат прекрасен и практичен подарок за секој што сака да шие дома

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.