• Новак
Кичвит Знак За Приватност, Не Вознемирувајте Знак, Знак надвор Од Канцеларија, Ве Молиме Тропајте Знак, Во Знак За Состанок, Знак За Канцеларија, Знак За Конференциј

Кичвит Знак За Приватност, Не Вознемирувајте Знак, Знак надвор Од Канцеларија, Ве Молиме Тропајте Знак, Во Знак За Состанок, Знак За Канцеларија,

Вреднување на стоката:
DEN 175.20

Пристапност
Во достапна форма

Лесно се префрлате Помеѓу Не Вознемирувајте, Ве Молиме Тропајте, На Состанок и надвор од Канцеларија, но статусот ќе остане непроменет, освен ако не го промените рачно, бидејќи внатре во знакот има мали магнети кои ќе го задржат статусот да остане на место Совршен за конференциска сала, канцелариска соба или која било просторија на која и е потребна приватност. Дијаметар од 5 инчи, букви многу јасни со задебелени букви, лесно се гледаат од далечина. Вклучено е силно двострано лепило. Лесен за инсталирање и остаток не останува кога ќе се отстрани. Знакот за приватност помага да се информира точниот статус на вашата канцеларија. Овој знак за приватност ви дава 4 опции : Не Вознемирувајте, Ве Молиме Тропајте, На Состанок и надвор од Канцеларија. Супер лесен за префрлување помеѓу тие 4 статуси. Што Значат Тие Не Вознемирувајте : кога сте во канцеларија и не сакате да ве вознемирува никого, Ве молиме Тропнете : кога сте во канцеларија и не ви пречи да ве прекинат надвор од Канцеларија : кога не сте Во канцеларијатаво состанок : кога има состанок во канцеларијатапакетот Вклучува : знак за Приватност x1 Sticky pad x4.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Фенга Зелен Резервоар Топ Мажите Денот На Независноста Дише Големи Димензии Без Ракави Делумно Лето Тенок Одговара Бел Бодибилдинг

DEN 609.60

100% Полиестер Повлечете го затворањето Машинско Перење Дизајн Кошулите За Денот На Независноста Без Рак

Ретро -метален знак за ретро метал, предупредувајќи го овој имот е заштитен со високо обучен знак за алуминиум на верверица за домашен

DEN 143.84

Големина : 12 "x 8" алуминиумски знак затворен или на отворено Екопријателски материјал : Направено од висо

Денот на Свети Патрикс, женска кошула, женски врвови со обичен врв на кратки ракави со кружен врат печатен графички мета симпатична фустани

DEN 2.67

Премиер зделки денес : најбрза испорака : 35 дена, стандардна испорака : 712 дена Најдобри зделки денес, на з

Cctung нордиски минималистички без мелест на таванот на таванот, светло на вентилаторот со низок профил, тивок детска соба тавана вентилатор

DEN 2663.68

【Материјал и дизајн】 Уникатниот дизајн на модерната светлина на креативниот тавански вентилатор ви н�

Решетка за облека со метална облека со метална облека 10 парчиња висечки држач за крпи Клипови Цврсти крпи клипови за загради за пешкири со

DEN 189.12

Широка употреба, бања, кујна, спална соба, балкон, тоалет, перална и други места Направено од материјал с�

Kaya4y Ноќта на вештерките Поп фидгет играчки пакувања, мини играчка за меурчиња, забави за забави, олеснувач на стрес од анксиозност, пајаци

DEN 2.33

【Mini Fidgeain Fidgeain Toy Најновите сензорни играчки на Fidget, притиснете го меурот за да ја слушнете поп, совршена

Булопур Кинески Змеј Ранец За Девојчиња Момчиња Деца, Црвен Змеј Средношколец Дневни Пакети Книжарница, Црни Тинејџери Лесен Книга

DEN 319.84

?Изберете од различни стилски и уникатни бои и модели животно, галаксија, миленичиња, цветни, цртани фил

Четка за вежба - Мотоцикл - автомобил - камион - материјали за чистење - Додатоци за мотоцикли - Детална четка - Тркала - венчиња - гуми

DEN 2.33

Мини четката во форма на куршум е одлична алатка за општа намена за широк спектар на површински форми д�

Електрични мажи Шајвер, 5 во 1 мулти функционална електрична струја за полнење водоотпорен водоотпорен клипер на носот нос тример

DEN 2.67

【Мулти функционален комплет за бричење】 Водоотпорен бричење е опремен со повеќе работна глава, како ш�

Panенски панталони во Етија, обични високи дами, цврста боја, влечење на еластична половината, случајно лабаво руно, патеки за џемпери

DEN 299.04

100% полиестер Направени во САД или увезени Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата табела со го

HFBTE ASTM D1003 ISO1346 Светло пренесување на лесен пренесување на лесен мерење на мерач на мерач на мерач на пренесување на магла за пренесување

DEN 942.40

1 {Двоен стандарден ISO Карактеристично : Инструментот може лесно да постигне метод за некомпензација ASTM

Долгач на организатор на накит добро, жлебови со висок капацитет, метални решетки и дрво Основни, 20 дупки и 11 куки за додатоци за нараквици

DEN 3.00

Висок капацитет : Тој е дизајниран со 20 дупки и 2 реда куки со различни височини, 5 куки со повисок ред и 6 к

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.