• Новак
2023 Нов Паметен Часовник Мажи Со Цел Екран Спортски Фитнес Часовник IP67 Водоотпорен bluetooth паметен часовник За Андроид Кутија P0T0 Ios Мажи

2023 Нов Паметен Часовник Мажи Со Цел Екран Спортски Фитнес Часовник IP67 Водоотпорен bluetooth паметен часовник За Андроид Кутија

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Микро-закривен дисплеј и персонализирано бирање, долг микро-закривен екран долг 1,57 инчи (3,9 см), што носи уникатно визуелно и корисничко искуство 240х360 резолуција цел екран, јасен и светол, со пет опции за осветлување, што ви овозможува лесно читање информации дури и на сончева светлина. Постојат и четири лица за часовници за избор. Можете да го персонализирате лицето на часовникот преку апликацијата "Апликација Дафит" и да го изберете вашиот омилен стил на лице на часовникот. Долго траење на батеријата и силна компатибилност, нашиот часовник е i OS 10/Android 5.0 и погоре паметни телефони. Поврзете го телефонот со преземање апликација "Апликација Дафит". Супер траење на батеријата, треба да се полни само 2 часа, може да се користи 5-7 дена, во мирување 10-15 дена, вградениот 220m Ah ја решава вознемиреноста на батеријата и ви обезбедува подолг век на траење на батеријата. Пораки и известувања за инструменти, со поврзување на овој паметен часовник со вашиот телефон, можете да добивате известувања Од Facebook, Whats App, Instagram, Твитер итн., па дури и снимајте дојдовни повици. Никогаш повеќе нема да пропуштите нешто важно. Исто така, постојат многу корисни функции како што се тајмер, стоперка, пронаоѓач на уреди, седентарен потсетник, музика и временски приказ. Водоотпорен фитнес часовник и точен тракер за активност, овој паметен часовник е отпорен на вода IP68 за да можете да пливате без грижи. Поддржете 8 спортски режими (Трчање, Пешачење, Бадминтон, Возење Велосипед, Кошарка, Фудбал, Пливање, прескокнување јаже), прикажете ги вашите прецизни чекори, потрошувачка на калории, километри за вежбање, отчукувањата на срцето и детални податоци во апликацијата. Монитор за отчукувањата на срцето и 24/7 следење на спиењето, автоматски следете го отчукувањата на срцето во реално време и рачно измерете го кислородот во крвта (Спо2) и обезбедете целосна анализа на квалитетот на спиењето (длабок сон, лесен сон и време на будење) за да ви помогне да живеете поздрав животен начин. (Забелешка : податоците не можат да се користат за медицински цели, се само за повикување). Микро-закривен дисплеј и персонализирано бирање, долг микро-закривен екран долг 1,57 инчи (3,9 см), што носи уникатно визуелно и корисничко искуство. 240х360 резолуција цел екран, јасен и светол, со пет опции за осветлување, што ви овозможува лесно читање информации дури и на сончева светлина. Постојат и четири лица за часовници за избор. Можете да го персонализирате лицето на часовникот преку апликацијата "Апликација Дафит" и да го изберете вашиот омилен стил на лице на часовникот. Долго траење на батеријата и силна компатибилност, нашиот часовник е i OS 10/Android 5.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Високи ленти за столици, прилагодливи 5 поени за безбедност на бебето за безбедност на бебето за шетач за шетач за колички за плима,

DEN 1.33

1 Опремата од 5 точки минува над рамената и колковите, прицврстени на товата помеѓу нозете Близу до карли

Брзо поврзување градинарско црево 60мм груба нишка 1/2 машка нишка до 15мм IBC резервоарот вентил адаптер комплет IBC Tote резервоарот за храна,

DEN 1.00

Лесниот конектор за поврзување за континуиран проток на вода е одлична алатка за поврзување на градина�

цевка За Црево за Црево, Црево За Компресор За Воздух Хемиски Отпорно Винилно Проѕирно Црево за Воздушна линија или Пренос На Течност

DEN 2.33

Цевката е изработена од полиуретанска пневматска цевка која може да обезбеди цевката да не пукне во сур

Балетско здолниште lineените со висока половината шифон макси лирски здолништа возрасни двослојни чиста плетена танцување тул здолниште

DEN 1.00

100% полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете Supper мек материјал : Womenенски балерина костум

Кутија за складирање на далечински управувач со десктоп Meicke, коњски каубојски овци кучиња куче коњи ТВ далечински кади за маса, 6 оддели

DEN 3.33

Материјал со висок квалитет : Оваа кутија за складирање на далечински управувач на работната површина е

Комплет за период на тинејџери, кутија за прв пат, комплет за менструација за девојчиња, комплет за пубертет на тинејџери, подарок за

DEN 0.33

3 санитарни салфетки Овие санитарни салфетки се индивидуално спакувани, удобни, тенки и имаат крилја 3 о

Козметичка Торба ТБУОБТ За Жени, Чанти За Шминка Пространа Торбичка За Тоалети Подарок За Патување, школка корален океан дрвена зелена

DEN 1.33

Големина20, 5х5х8, 5см / 8, 1х2х3, 3ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од стп кожа...

Аонис 40/50 Парчиња Хсс Пресврт Вежба Сет 0,5 мм-3,0 мм Директно Стебло Пресврт Вежба Битови Со Голема Брзина Челични Алатки За Дупчење Алатка

DEN 319.84

Комплетот за дупчалки е изработен од висококвалитетен челик со голема брзина Висока цврстина, долготра

Голдгифтидеас Сребрен Панчмухи Дија Поја Тали Сет, Вратете Подароци За Затоплување На Куќата И Туш За Бебиња, Индиски Поја Предмети Сребрени,

DEN 624.00

Материјал : Сребрена, Димензии : 10 СМ, Пакетот Содржи : 5 Торби Панчмухи Дија И Дизајнер Потли , (Секој прои�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.