• Новак
2021 Кинеска Нова Година ВОЛ УВ Сјај Рачен Вентилатор Година На Волот Преклопен Рачен Вентилатор Кунг Хеи Дебел Чој Вол Вентилатор

2021 Кинеска Нова Година ВОЛ УВ Сјај Рачен Вентилатор Година На Волот Преклопен Рачен Вентилатор Кунг Хеи Дебел Чој Вол Вентилатор

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Сублимација печатење, боите никогаш нема да исчезнат Кога е изложен НА позадинско осветлување/Партиски УВ светла, вентилаторот ќе даде дополнителен светол неонски сјај. Гласен Звук На Прилепување / Клак. Еко Пријателски! ? Направено со Обновлива бамбус и Нетоксична ткаенина!. Сите уметнички дела направени во куќата и печатени со флуоресцентно мастило. Голема Големина : 33см Затворени 62см Отворени (13" Затворени 24. Сублимација печатење, боите никогаш нема да исчезнат. Кога е изложен НА позадинско осветлување/Партиски УВ светла, вентилаторот ќе даде дополнителен светол неонски сјај. Гласен Звук На Прилепување / Клак. Еко Пријателски! ? Направено со Обновлива бамбус и Нетоксична ткаенина!. Сите уметнички дела направени во куќата и печатени со флуоресцентно мастило. Голема Големина : 33см Затворени 62см Отворени (13" Затворени 24. Црно бамбусово ребро од 13 инчи со лесна полиестерска ткаенина, отпечатено со специјално флуоресцентно мастило што е реактивно под УВ светлина (клуб/партиски црни светла). Со брзо отворање на зглобот, вентилаторот обезбедува врвен звук на прилепување. Овој уникатен дизајн направен од нашиот тим ќе оживее под УВ светлина / Црна светлина како што е претставено на фотографиите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Халуоси те сакам подароци за неа, романтични подароци на в Valentубените за девојче момче маж сопруга, подароци за парови со слики, добро

DEN 0.67

Материјал : Направено од висококвалитетно дрво Големина : Големината на рамката за слика е : 10x 8 инчи, пог

Прицврстувач на клупата со база, клупа за прицврстување на табелата со завршна табела на табелата со фиксирана фиксна плоча за притисок, за

DEN 2.33

Водечка сила за прицврстување на час : Висока сила за стегање значи дека вашата работа ќе се одржи безбе�

Yangbaga XL на отворено пепелник со капак за цигари, не'рѓосувачки челик не'рѓосувачки челик нераскинливи фиоки за пепел, покриени миризливи мириси

DEN 1.00

Ветровито и изобилство на дожд Отворената пепелник направена од тежок не'рѓосувачки челик, уникатна фо�

Вентила за подножје на нозе Стоматолски столче за забивање на столче за заби на столче за забивање на вентил 5мм стоматолошки стол

DEN 923.20

Професионални делови за стоматолошки столици : Главно се користат за конверзија на извор на вода на сто�

Doodle ананас санитарна торба за складирање на салфетки за салфетка, преносен период, торбички торбички за период за менструална чаша со

DEN 1.33

Заштитете ја приватноста : Санитарната торба за салфетка може да ја заштити вашата приватност за време �

Столички од фехун, тркалезно пи -кожен салон за убавина спа -маса масажа столче за вртење на столче прилагодлив хидрауличен гас лифт столче краток

DEN 248.00

Ергономски дизајн : Ергономската клупа му овозможува на телото да го задржи држењето на држење на телот�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.