• Новак
надвор Од Црно+ДЕКЕР 20В МОЌНОСТ Екстремни Безжични Стап Правосмукалка, Бела Со Дополнителни 2.0 Ах Литиум Јонска Батерија

надвор Од Црно+ДЕКЕР 20В МОЌНОСТ Екстремни Безжични Стап Правосмукалка, Бела Со Дополнителни 2.0 Ах Литиум Јонска Батерија

Вреднување на стоката:
DEN 479.84

Пристапност
Во достапна форма

ДО 110 МИНУТИ ТРАЕЊЕ : за справување со различно чистење (при мала брзина со исклучена четка, врз основа на последователна употреба на два одделни заменливи батерии од 2,0 Ах) ПОДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ на ТЕПИСИ : Супериорна моќ на вшмукување до 75% подобар пикап на тепих (во споредба со ЦРНА+ДЕКЕР HCUA525 JP). ЧИСТЕЊЕ НА Повеќе ПОВРШИНИ : подна глава дизајнирана за чистење на повеќе површини како тврдо дрво, тепих и плочка. КОМПАТИБИЛЕН СО 20 V МАКС* ЦРНА+ПЛАТФОРМА ЗА БАТЕРИИ НА ДЕКЕР : оваа литиум-јонска батерија за НАПОЈУВАЊЕ(ТМ) може да се користи преку повеќе безжични електрични алати, за да можете да завршите самостојни проекти во и околу вашиот дом. ПОЛНЕЊЕ : Ротирајте повеќе батерии на полнење, така што кога некој ќе остане без полнење, лесно можете да го замените со резервна литиумска батерија. ДО 110 МИНУТИ ТРАЕЊЕ : за справување со различно чистење (при мала брзина со исклучена четка, врз основа на последователна употреба на два одделни заменливи батерии од 2,0 Ах). ПОДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ на ТЕПИСИ : Супериорна моќ на вшмукување до 75% подобар пикап на тепих (во споредба со ЦРНА+ДЕКЕР HCUA525 JP). ЧИСТЕЊЕ НА Повеќе ПОВРШИНИ : подна глава дизајнирана за чистење на повеќе површини како тврдо дрво, тепих и плочка.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Куќиште За Кожен Паричник куосан Компатибилно Со Куќиштето Samsung Galaxy Z Fold 2, Заштитник На Шарки 360 Целосно Покритие Капакот На Телефонот

DEN 703.84

Целосна ПокриеностВистинска кожа ја покрива шарката и целото тело Заштита со двојна Заштита луксузна �

Воздушен Чекан Бит, Алатка За Удар Со Продолжена Должина, Длето Со Воздушен Чекан, Чекан За Мазнење На Чекан, Бит За Спојување Со Воздушен

DEN 1.67

Со висококвалитетно производство на челик, отпорна на удари и издржлива употреба Користете за формирањ

Уонгфи 4 Сечила Вентилатор За Шпорет На Топлина Вентилатор За Шпорет На Дрва Вентилатор За Камин За Греење На Воздухот Еко Шпорет

DEN 2.00

Ја генерира својата енергија благодарение на топлината што ја ослободува површината на шпоретот Основ�

Аојего Диносаурус Скелет Патување Дуфла Торба Гранџ Т-Рекс Во Текот На Ноќта Торба За Мажи Жени Викенд Торба За Патување Спортски Торба

DEN 564.80

Скелет на диносаурус Голема Торба За Дуфли : Големина 17 Овие чанти за теретана со светла боја се совршен�

Икискт Цреша Црвен Печат На Нокти Акрилни Сјајни Средни Овални Лажни Нокти Еднобојни Лажни Совети За Уметност За Нокти Поставете Повеќекратно

DEN 79.84

Уникатен Дизајн : Бери Црвена Виолетова Сјајна Шајка, совршена за секојдневно носење, свадбена матурска

Guerotkr 4 компјутери, рачки на кабинетот на правоаголник, копчињата за кабинети, копчињата за облекување, рачки за ормани и фиоки, топка за

DEN 1596.80

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

2 Пакување Стакло Кафе Сируп Диспензерот, 16.9 мл 500 мл Пумпа Диспензерот Шишиња Со Златни Пумпи, Етикети И Мини Овална Лента Организатор-Кафе

DEN 3.33

Што Ќе ДобиетеОвој Комплет Додатоци за Кафе бар содржи 2*стаклени шишиња со сируп од кафе (капацитет : 16,9

Абаодам 100 Парчиња Предиво Торби Со Врвки Од Корално Зрно Торби За Бонбони Торби За Колачиња Торба За Подароци За Накит Торба За Контејнери

DEN 1.00

пријателски материјал за безбедна и издржлива употреба Премиум материјалот од предиво не го олеснува �

Држач За Капсули Држач За Држач За 32 Мешунки Компатибилен Држач За Капсули За Кафе Декоративен Држач За Жица Од Нерѓосувачки Челик

DEN 303.84

Можете да ги ставите пакетите со шеќер на горниот дел од држачот за капсули за кафе за да можете да го из�

Бамбус Лаптоп Маса За Кревет, Преклопен Лаптоп Кревет Маса Прилагодливи Круг Биро Појадок Послужавник со 5 Навалување Агли И Фиока За Складирање

DEN 518.24

●Навалување И Прилагодување На Висината Q : со навалување од 5 агли, можете да ја прилагодите бирото за л�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.