• Новак
Бетомшин Јп Цевка за Смалување на Топлина цевка 0,35 инчи Диа 16,4 Стапки Должина Изолирана Цевка Сооднос На Завиткување На Цевки 2: 1 Електричен Кабелски Ракав За Долго

Бетомшин Јп Цевка за Смалување на Топлина цевка 0,35 инчи Диа 16,4 Стапки Должина Изолирана Цевка Сооднос На Завиткување На Цевки

Вреднување на стоката:
DEN 191.84

Пристапност
Во достапна форма

●ДИМЕНЗИИ+ - Сооднос 2 : 1;Дијаметар : 9мм/0,35 инчи;Должина : 5м/16,4 Стапки;Опсег на примена (мм) : 0,75/0,9;Боја : Сина ●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ q-Изработен ОД јп пластика, цврст и издржлив, со мала тежина, висока електрична изолација, сјај на површината, невкусен и висока безбедност. ●КАРАКТЕРИСТИКА-Може да се намали на 1/2 неговиот испорачан дијаметар; Едноставно лизнете ја цевката за собирање топлина преку вашата точка за поврзување и нанесете топлина, професионални врски направени за неколку секунди. €ПРЕДНОСТ q-има добра флексибилност ,добри перформанси на свиткување и може да издржи тешки товари;тоа е зелен производ за заштита на животната средина, може повторно да се искористи. ①АПЛИКАЦИЈА-може да се користи за поврзување со жица ;Широко се користи за електрична изолација, заштита од жица, поврзување на кабел, декорација на кабел за податоци, кодирање во боја,обележување на жица,поврзување со жица и многу повеќе. Бетомшин Јп Топлина Смалуваат Цевка Description : 1.It има добра флексибилност, добри перформанси на свиткување и може да издржи тешки loads.It може поправка на телефонски и слушалки кабли, Идентификување на жици од страна на бои, организирање на неуредна кабли/жици.Кога се нанесува топлина, оваа цевка за обвивка за смалување може да се опорави на 1/2 од оригиналниот дијаметар. Неговиот висок сооднос на обновување овозможува поправка на повеќето оштетени кабелски јакни без отстранување на конектори.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Амосфун Божиќ Гном Божиќ Шведски Тоте Скандинавски гноми нордиски гном елф фигура Божиќна домашна забава за дома камин десктоп 2 парчиња

DEN 132.80

Божиќен подарок за кукли Рачно изработен, секоја безлична кукла е рачно изработена, полна со loveубов! Пли

WYFDP 38 парчиња/поставени четки за боја со платно торба кутија долга дрвена рачка уметност за уметнички материјали за акрилно акварелно сликарство

DEN 7404.80

38 големини четки за бои со различни совети ја олеснуваат бојата на мешањето и исполнете ги вашите разли�

Ендан метални куки за висечка кука без удар, што се користи во бања, кујна, дневна соба, кујна, лесен за инсталирање, дизајн што може

DEN 1.67

Запознајте ги вашите различни потреби, алатка и практична алатка за дома, кујна, бања, дневна соба, влез �

Осалади Позиционирање Постави комплети за копање Копачки алатки Механика Алатки Механичар костум метали легура на челик центар за нокти

DEN 3.00

Легура челик Механиката Панч може да биде како центар за вежбање, позиционирање на вежба, лесен за заште

Женски леопард влечење на еластична половината спортски салон панталони хипи одблесоци хеланки високи половини хеланки за жени

DEN 507.20

100% полиестер Затворање на влечење Emенски капри панталони подигање нога јога пантолона фустан јога пант

Овошна боровинки малина санитарна торба за чување салфетка торба за преносен период торба за жени тинејџерки, менструална чаша торбичка за

DEN 159.84

Приватност и доверливост : Совршената торба за заштита на приватноста може подобро да ја заштити вашата

Аикосинег тркалезна таванска светлосна плоча зашилена базна шасија додатоци за приврзоци за приврзоци за хардвер за домови за подобрување

DEN 2.67

【Големина】 Секоја големина : 80мм х 20мм / 3,15 "x 0,79" (DXH); Материјал : железо; Боја : Хром 【Материјал】 Таванс�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.