• Новак
Одново Iz662h Филтер За Ајкула Tertex Proviz662h Лесен Безжичен Стап DuoClean Вакуум, 4 Пена И Филц Филтри, Во Споредба со дел #XFFKIZ600

Одново Iz662h Филтер За Ајкула Tertex Proviz662h Лесен Безжичен Стап DuoClean Вакуум, 4 Пена И Филц Филтри, Во Споредба со дел XFFKIZ600

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Quotibility € - Овие комплети за филтрирање од пена и филц се одлични за Shark Tertex Proviz662h Лесен Безжичен Стап Вакуум со Duo Clean Power Fins, во споредба со дел #XFFKIZ600 Quage ВКЛУЧЕН q-iz662h филтер замена За ајкула tertex pro безжичен вакуум вклучуваше 4 филтри за пена, 4 филц филтри и 1 четка за чистење. Висококвалитетните филтри можат да ја одржат вашата околина чиста и здрава. Fermium ФИЛТЕР комплет que-iz662h филтер За Ајкула tertex duoclean вакуум изработен од висока јачина и еколошки материјал, кој може да ги намали повеќето фино поделени супстанции. Нашите премиум филтри можат да фатат 99,97% честички загадувачи мали и до 0,3 микрони. Quallable & REUSIBLE € - tertex pro филтер За Ајкула се перат и еднократно се случува без деформација. Можете да исплакнете со чиста вода и да ја оставите целосно да се исуши на воздух пред повторно да ја користите. Ве молиме ЧУВАЈТЕ ГО ВАШИОТ ВАКУУМ ЗДРАВО - темето proviz662h филтрите за Ајкула лесно се инсталираат и заменуваат без никакви алатки. За да ја одржите правосмукалката IZ662 H во добри перформанси, се препорачува да ги заменувате филтрите на секои 2-3 месеци. Quotibility € - Овие комплети за филтрирање од пена и филц се одлични за Shark Tertex Proviz662h Лесен Безжичен Стап Вакуум со Duo Clean Power Fins, во споредба со дел #XFFKIZ600. Quage ВКЛУЧЕН q-iz662h филтер замена За ајкула tertex pro безжичен вакуум вклучуваше 4 филтри за пена, 4 филц филтри и 1 четка за чистење. Висококвалитетните филтри можат да ја одржат вашата околина чиста и здрава. Fermium ФИЛТЕР комплет que-iz662h филтер За Ајкула tertex duoclean вакуум изработен од висока јачина и еколошки материјал, кој може да ги намали повеќето фино поделени супстанции. Нашите премиум филтри можат да фатат 99,97% честички загадувачи мали и до 0,3 микрони.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Неродеко Канта За Ѓубре Декоративна Кутија За Отпадоци Автомобилска Корпа За Отпадоци Канцелариска Корпа За Отпадоци Корпа За Отпадоци

DEN 324.64

КОНТЕЈНЕР за ЃУБРЕ Едноставен и стилски, погоден за секој стил на декорација, може да се стави во вашиот

ИСОБУ ЛИЛИЈАНГ-- Испарувачки ладилници Преносен климатик, овластувачи за ладење на воздухот УСБ-табела мини вентилатор за канцелариски

DEN 2134.24

◆ Принцип на вентилаторот за климатизација е дека водата во резервоарот за вода се пумпа до ледената за

Дрвени Ѕидни Куки - 4пакувани Дрвени Ѕидни Куки За Капи - Дрвени Куки Монтирани На Ѕид-Куки За Ѕидни Палта За Обесени Палта-Цврсти Палта

DEN 1.33

100% Премиум Природен Орев : нашите куки за палто од дрво се рачно изработени од цврсто дрво Од Американск�

Светилка за терапија со црвена светлина со штанд, LED инфрацрвена светлосна терапија со DC порта контролирани двојни ламби 660nm Црвена светлина

DEN 1425.44

60nm & 850nm Нашата двојна LED со црвена светлина од 60 парчиња LED за тело има 120 парчиња 660nm црвено светло и 60 пар

Современи светлосни тела за плантирање на таванот, лустери со хромирани цвеќиња, 3-лесна куќа во близина на таванот ламба за плакарот

DEN 3.33

【Современ дизајн и уникатен стил】 со елегантна метална рамка за завршна облога на хром, стаклена стакл

4 -ти јули високи хеланки за половини за жени со знаме на САД, кои трчаат хеланки, ултра меко четкано истегнување, панталони за теретани за

DEN 3.33

100% полиестер ✤✤ Фекција : Дизајнот на високи половини помага да се обезбеди удобност, како и фигура во ф

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.