• Новак
Pearl P3002d Eliminator Demon Drive Double Bass Drum Pedal

Pearl P3002d Eliminator Demon Drive Double Bass Drum Pedal

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Дуо-дек Прилагодување на мозочен удар. Контролни јадро -тепачи. Кликнете на Заклучи пролетна напнатост. Прилагодување на мозочен удар. Контролни јадро -тепачи. Кликнете на Заклучи пролетна напнатост. Перл P-3002 D елиминатор Демон диск Двоен бас тапан педал е небесен мазен и злобен брз. Играјте педал за двојно бас тапан со бисер, и првото нешто што ќе го забележите е неговата неспоредлива мазност. Акција толку мазна, ќе се фатите себеси гледајќи ја ногата за да бидете сигурни дека се движи. Следното нешто што ќе го забележите е домаќин на елегантно дизајнирани прилагодувања кои ви овозможуваат да го вклопите педалот на точното тело, играње и музички стилови. Од осветлувањето на експлозијата на осветлување до длабоки, карпести цврсти жлебови, ќе се заколнам дека овој двоен бас тапан педал е дел од вашето тело. Со своето мазно дејствување и прилагодување, Demon Deston Pearl ќе ви одговара на ногата подобро од вашиот омилен пар влечки. Двојниот бас -педал на бисер демон е мазен и брз како резултат на лежиштата. Demon Drive Double Pedal користи неверојатни 16 лежишта. Само-усогласување сферичните лежишта се користат за да се обезбеди подножјето и директната врска секогаш се во совршено усогласување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Црни лажни трепки екстензии шминка за шминка трепки со една должина лажна индивидуална каша за очи рачно изработено за професионална

DEN 3.33

Име на артикалот : Индивидуални екстензии на трепките, 16 реда / послужавник Суровина : Премиум стерилизи�

Едно парче костим за капење жени Спортски стомак контрола на заложнување на бикини градиент печатен лажички врат монокини костими за капење

DEN 1.33

100% полиестер Бели танкини костими за капење за жени Rhinestone бикини поставени црвени бели и сини бикини же�

Снежен човек Божиќен венец знак црвен камион со гном карирана шема дизајн тркалезна метална калај знак Божиќни украси на вратата затворен

DEN 0.67

✿material : Направено од калај / метално железо, еколошки и рециклирано Овој знак е силен и издржлив, издржув

QQUOTLET Гостин Проверете Со Дното Гостин Приемот 1 Дел 3.5 x 6.75 инчен 50 Проверки По Книга-За Ресторани, Храна Камиони, Барови, Кафе И Испорака

DEN 159.84

1 Дел, 50 Чекови По Книга, Големина : 3,5 "х 6,75" Полињата на врвот на секој лист му овозможуваат на вашиот перс

Хомојојо Кутија Контејнери За Зачини Кутија За Складирање На Рамни Садови Кутија За Складирање Јајца Кутија За Складирање Оставата

DEN 142.72

Полица За Медицина на плакарот : организаторот на фрижидерот е изработен од пластичен материјал за пове

ЛОВЕВУК Торба За Прашка Вкрстен Ранец Ранец Ранец Торба За Рамо Секојдневни Дневни Пакувања За Жени Мажи Возење Велосипед Пешачење

DEN 716.80

Кожа Ранец за прашка со ремен со патент, торба за прашка за жени Најлон поставата Затворање на патент...

624ZZ Топчести Лежишта 4mm x 13mm x 5mm Двојно Заштитени 624-2z 80024 Топчести Лежишта Со Длабок Жлеб За Косилка За Трева, Колички, Колички, Рачни

DEN 152.00

Овие лежишта може да се користат во велосипеди, автомобили, медицинска опрема, домашни апарати, спортск�

Класичен Мал Мечка Бебе Туш Позадина Момчиња Сина Цртан Филм Пчели Роденден Фото Позадина Украси Новороденче Туш Партија Торта Маса Материјали

DEN 175.84

ГОЛЕМИНА : 5х3фт (1,5 Метри во ширина х 1М во висина) МАТЕРИЈАЛ : Професионална фотографија крпа (винил) без џ

Црна Гумена Плоча Од Гумена Подлога За Перница 1 парчиња 100мм х 1м х 1м, Водоотпорна, Отпорна На Лизгање, Отпорна На Масло, Отпорна На Киселина,

DEN 335.84

1 парчиња Должина : 3,28 стапки / 1м Ширина : 3,28 стапки / 1м Дебелина : 3,94 инчи / 100мм Ако оваа ставка не Е ФБА ( Ис

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки-Дизајн На Виножита, Совршен За Роденден, Забава, Одмор,

DEN 3.33

Создаден со висококвалитетни хартиени материјали, дебели и не лесно солза или рипуваат Точка дојде со с

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.