• Новак
Лепак на лепило гуру -лепак со лепак за обработка на дрво за обработка на дрво, лепак за цијаноакрилат и активатор

Лепак на лепило гуру -лепак со лепак за обработка на дрво за обработка на дрво, лепак за цијаноакрилат и активатор

Вреднување на стоката:
DEN 942.40

Пристапност
Во достапна форма

Нашиот Superglue и Aclecleator Spray создава постојана врска помеѓу површините, осигурувајќи дека вашиот готов проект ќе го издржи тестот на времето И затворено и на отворено, и лични и професионални апликации, правење магнети, сувенири, правење пластични модели, правење модели, хоби, DIY, столари, декоратори, плакари, архитекти, студенти, овој супер лепак од 2 компоненти е задолжително во вашиот Алатки за алатки. Совршена адхезија - Оваа брза поставка цијаноакрилат лепак и активаторски врски за спреј најчести површини, вклучувајќи повеќето пластика, МДФ, дрво, иверица, керамика, ткаенини, гума, кожа, ПВЦ, алуминиум и други метали. Исклучителна јачина на врската обезбедува моќно инстант грабнување. Избегнувајте употреба на лепак CA и активатор на полиетиленски материјали и структури што не се ставаат. Врски веднаш - овој комплет за супер лепак значително го намалува времето на сврзување на проектот, во споредба со конвенционалното лепило. Брза, брза, формулација за поставување блиц што ги врзува повеќето површини во рок од 5-10 секунди. 2-3 капки лепак CA може да покрие квадратен сантиметар од површината што ја лепите заедно. По чистењето на двете површини, нанесете лепак на едната страна од предметот и спреј за забрзување на другата. Притиснете ги заедно, усогласете се брзо и завршено. Брзо време на лекување - Благодарение на нашиот специјално формулиран лепак на CA со активаторско обработка на дрво и за Allsurfaces, постигнете лек за дури 3 секунди. Не се потребни нокти или уреди за прицврстување, повеќе не чекаат, стегаат или прислушуваат. Неговите извонредни својства за адхезија на инстант грабнување, моќна јачина на врската и брзо лекување Timeoutperforms конвенционалните лепила што го прави корисен, лесен за употреба спреј што се држи за само неколку секунди. Соодветна професионална употреба - Лепички Гуру ги исполнува највисоките индустриски стандарди. Нашиот лепак и акцелераторот на CA се екстремно издржливи откако ќе се излечи, што го прави одличен за проекти за индустриска јачина. Идеално лепак за обработка на дрво, поправки на DIY, хардвер, обликување и трим, кујнски кабинет, електричен, водовод, столарија и многу повеќе. Исто така е популарен производ за едноставни задачи за домаќинството, хоби и занаети. Лепак на лепило Гуру Калифорнија и активатори се направени во Türkiye (8684221540471). Чиста апликација - Со овој широк спектар на материјали за спојување на способности, нашиот лепак од два дела со активаторски врски Нејамилни материјали : дрво, камен, метал, стакло, ПУ, винил, кожа, обработка на дрво и сл. Со одлични својства за атмосфера и стареење, овој сет е Погодно и за внатрешно и за надворешно. Чиста апликација -Аеросолот за забрзување на супер лепак обезбедува добра магла што е лесна за ракување, а проектот не би бил хаос заради вискозната течност на лепак. Совршена адхезија - Оваа брза поставка цијаноакрилат лепак и активаторски врски за спреј најчести површини, вклучувајќи повеќето пластика, МДФ, дрво, иверица, керамика, ткаенини, гума, кожа, ПВЦ, алуминиум и други метали. Исклучителна јачина на врската обезбедува моќно инстант грабнување. Избегнувајте употреба на лепак CA и активатор на полиетиленски материјали и структури што не се ставаат.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кабел за прилагодување ознаки за поштенски врски, безбедносни заптивки 11.81 „Тампер доказ за безбедност на безбедносни ознаки за запечатување

DEN 0.33

*【Загарантиран квалитет】 Овие безбедносни ознаки се изработени од полипропилен, трајна пластика, тешк

Хемотон Проѕирни Торбички Со Патент 100 парчиња Вреќи За Запечатување Што Може Да Се Затворат Јасни Вреќи За Заклучување Со Поштенски

DEN 2.33

Може да се преклопи, пренослив и удобен за складирање, преклопување и заштеда на простор Кесите за зачув

Акрилик на држач за датотеки Погоден за складирање и класификација на датотеки со канцеларии на десктоп 5 -ти кат целосно транспарентни

DEN 0.67

Цврст материјал : Направено од висококвалитетен акрилен плексиглас, има добра транспарентност, стабилн

Азорес Колорадо државно знаме со топла вода шише 1000ml симпатична мека вода-вбризгување торба за рака за потоплите за топли рачни нозе подароци

DEN 0.67

Кратка кадифна+гума Направени во САД или увезени Торбата со топла вода е изработена од кратки кадифони �

JKUYWX ABS пластична запечатена алатка за безбедност опрема за безбедност Алатка за алатки куфер отпорен на складирање на шок -отпорна

DEN 1464.00

Карактеристики : Оваа кутија за складирање е изработена од задебелена PP материјал Дизајн на структура о

Последно надграден персонализиран персонализиран елен за Божиќни украси, Божиќни украси, креативен подарок за семејство 2-6, ирваси

DEN 3.33

【Орнаменти на новогодишни елки】 Смешни семејни ирваси украси за новогодишни елки, има 2, 3, 4, 5, 6, и украс�

Какиван рустикален wallид монтиран за вино за 4 чаши за црвено вино, дрвен држач за шише со вино за украси за кујна во кујна, организатор на лебдечки

DEN 1.33

Рустикален држач за вино : Дизајниран во рустикален и ретро стил со запалено дрво Theидот поставен со вин�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.