• Новак
Хулахопки за компресија на една нога за кошаркарски атлетски тренинзи за вежбање со џебови

Хулахопки за компресија на една нога за кошаркарски атлетски тренинзи за вежбање со џебови

Вреднување на стоката:
DEN 190.24

Пристапност
Во достапна форма

85% полиестер, 15% спандекс Повлечете го затворањето. 【Дизајн на една нога】 Посебен не-симетричен дизајн на една нога, десната нога е должина од 3/4 , левата нога е кратка. Може да го носите како базел со шорцеви за кошарка надвор. Design Дизајн на џебови】 Нашата цврста нога е дизајнирана со двојни џебови, може да ги држи вашите мали предмети. Додавање практичност и моден стил. 【Мекиот материјал】 Полиестер и спандекс. Ослободете ја топлината и влагата на фитилите со ефект на ладење и атлетска ткаенина што не е абразија со еластичност и подобрена опсег на движење. 【Ергономски цвест】 Нашите меки хеланки за мажи можат да спречат триење на вашата кожа, а еластичната ткаенина на хулахопките за компресија се вклопува во удобност за дополнителна удобност. 【Хелеги на тренингот】 Разновиден басер за најразлични спортови како што се трчање, бејзбол, кошарка, салата, фитнес, обука, фудбал и најактивни вежби.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кристална Гума За Коса, Повеќекратна Употреба Кристално Средство За Отстранување На Влакна Магија Безболна Алатка За Отстранување На Влакна

DEN 270.24

[Кристална Гума За Коса] : Нашата Гума За Кристална Коса е изработена од врвно стакло и материјали ЗА СТО�

Торба за Складирање На санитарни Салфетки, Преносни Кеси За Патент За Менструална Подлога За Повеќекратна Употреба, Торбичка За Складирање

DEN 0.33

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Светилки за подот на Неохи, светло за читање метал, за дневна соба канцеларија спална соба, подна ламба, со железна сенка и прекинувач

DEN 1216.00

Прекинувач за нозе погодно лоциран на кабелот на сенката на ламбата за брза и лесна употреба Секоја лам�

Тарот картички за почетници со значења на нив, 78 тарот палуба со водич, пластични водоотпорни холографски тароти картички со клучни зборови,

DEN 255.84

? 【78 Златни фолија тароти картички палуби】 картичките Wunhunew Tarot се дизајнирани за почетници Секоја карт�

Хонбај 60 ПАРЧИЊА Пластична Супа Лажица За Еднократна Употреба, Бела Проѕирна Вечера Лажица, Азиски Супа Лажици За Јајце Крем, Пудинг,

DEN 121.44

Пакетот вклучува : 60 ПАРЧИЊА Пластична Супа Лажица За Еднократна употреба Многу практично, одлично за К�

Саксиголски дуксери за жени, аспиратори со копчиња со долги ракави, печати зимска маичка за џемпери, обични врвови на пулвер со џеб

DEN 1.67

Massionенски модни дуксери меки, lgihtweight и топла ткаенина за совршена удобност во пролет, есен и зима Направе

3 пакувања за четка за шминка за четка за четка за четка за четка за четка за чистење четка за четка за чистење и алатка за чистење

DEN 127.84

Чистач за чистење четка за четки за шминка : чистач за чистење четка за шминка изработена од силиконски �

ДОИТУЛ 6 парчиња Копчиња За Капак За Тенџере Универзален Капак За Кујнски Садови Рачки За Покривање На Тавата Заменски Копчиња За Тенџере

DEN 163.04

Комплет од 6 копчиња за капаци во тенџере, доволна количина за да ги задоволите вашите различни потреби �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.