• Новак
Алатка JHXR224Setw 4-инчен jhx метални врски со дијамантски подлошки со подлога со држач за грб, сет од 7

Алатка JHXR224Setw 4-инчен jhx метални врски со дијамантски подлошки со подлога со држач за грб, сет од 7

Вреднување на стоката:
DEN 875.36

Пристапност
Во достапна форма

Дебелина од 2,5 мм Велкро поддржан и кодирана во боја. Само влажна употреба. Максимална брзина 4500 вртежи во минута. Дебелина од 2,5 мм. Велкро поддржан и кодирана во боја. Само влажна употреба. Максимална брзина 4500 вртежи во минута. 4 "jhx метална врска со дијамантски подложни влошки од 7 со држач за грб. JHX влажни метални врски со дијамантски подлошки за дијаманти се дизајнирани да ги полираат тврдото гранит и бетонски контра врвови. Тие се економични, но способни да произведат одлична завршница. Тие се препорачуваат.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Комплет за детектор на истекување, флуоресцентни заштитни очила за климатизација Точни алатки за комплет за детектор за истекување, замена

DEN 239.84

Пакетот вклучува флуоресцентно масло, фенерче за откривање на истекување, очила за истекување 3 во 1 сет

Пескава шпекуларна алатка за чистење на сунѓер за чистење восочна пена полирање сунѓер мека професионална хексадецимална восочна

DEN 3.33

Материјал : сунѓер со висока густина се користи како основен материјал, со одлична еластичност, силна пл

Алатка за сепаратор на топката за топка за топка со топка од 32мм, алатка за отстранување на топката за раздвојување на топката за раце,

DEN 3.00

Големина на производот : Отворањето на вилицата на сепараторот на топката е 32мм (1,26inch), а прилагодливата

Алатка за поправка на конец, ракав за поправка на конец, трајно удобно и брзо точно абење за високо напонски прекинувач за микробранови

DEN 366.72

Во случај на грешка при навојување или поправка на оштетена внатрешна дупка со навој, навојната дупка м�

Подлога за полирање за вежбање Favomoto 3PCS3 Подложни тркала метални полиња во облик на метал во форма на конус полисер за полирање за полирање

DEN 817.60

Полнење на тркалото за полирање Конусна форма е совршена за тркала, браници, калници и други делови од т

1 парчиња 3 /4 Влажна/суво рампа за полирање на дијаманти Флексибилни дискови за мелење за полирање на гранитни мермерни камени бетони ZJ10

DEN 2.00

Извонредна завршница и сјај на бетонски countertop, бетонски под Екселентна завршница на подот Терацо, Траве

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.