• Новак
Puccy 2 Pack Touch Pad Film Заштитник на филмот, компатибилен со Gigabyte Aero 17 HDR YD 17.3 TPU TouchPad TrackPad чувар (Не е заштитени со каленски стаклени екрани) Нова верзија

Puccy 2 Pack Touch Pad Film Заштитник на филмот, компатибилен со Gigabyte Aero 17 HDR YD 17.3 TPU TouchPad TrackPad чувар (Не

Вреднување на стоката:
DEN 207.68

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло. Цврстина на 4 H може ефикасно да одолее на дневните гребнатини. Својства за само-лекување му овозможуваат на филмот да се опорави од ситни гребнатини и да го задржи вашиот уред нов. Без прашина, без меур, супер лесно инсталирање на супер лесно. Детали за производот : 1. Го штити вашиот уред од тврда цврстина, абразија, гребнатини, оштетување како што се спуштање и судир. Користење на силиконски лепило што е лесно да се исклучи, обработката на безжичен воздух ги елиминира воздушните меурчиња, а адсорпцијата се одвива природно. Површината има облога за отпорно на масло отпорни на отпечатоци, така што можете брзо да ја избришете со светло бришење. Тоа не влијае на тенкото, меко чувство на допир, работењето на допир и чувствителноста. Филм за само-лекување на палто со одлична поправка на гребење и калап. Има одлични својства за само-лекување, е отпорен на минутни гребнатини на површината, ако е изгребана на одредена длабочина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Чикаго лабораторија 559 серија Кобалт челик со кратка должина, бит, финиш на златен оксид, тркалезна Шанк, точка за разделување од 135 степени,

DEN 1.67

Произведено од премиум 8% кобалт М42 со голема брзина на челик што ја зголемува црвената цврстина и го про

NC DRVXIN C -280T Производител на индустриска етикета - компатибилен со цевка за намалување и магнетна лента, печатач за етикети, печатач за

DEN 806.40

Метод на печатење : Резолуција на термички трансфер : 300dpi Брзина на печатење : 18мм / с40мм / с Димензии : 319

Светла со соларна моќност, 200 LED светла од бакарна жица, водоотпорни starвездени жици, светла за соларна декорација на отворено за градини,

DEN 1.00

Доаѓа со 200 LED самовила на секоја низа за топол, амбиентален, starвезден ефект; Светлата со соларна енергиј�

12 ПАРЧИЊА Мини Избрани Бои Плик За Подарок Картичка Слатки Пликови Мали Држачи За Подарок Картички Преклопете Пликови За Покани Со

DEN 0.33

Изработени од хартиен материјал Неговиот лесен, издржлив, елегантен, не е лесен за распаѓање и конвенци�

Пилула кутија кошаркарска плоштад во форма на таблета таблета, преносен таблета со витамин контејнер, организатор на апчиња држач со 3 оддели

DEN 2.00

【Материјал】 Оваа прекрасна кутија за пилули во форма на квадрат е изработена од висококвалитетно елек

Вибрирачки прстен за петел - машки вибратор со девет моќни режими на вибрации, проширување на забава за ерекција на машки пенис, возрасни

DEN 431.84

Совршен дизајн мал и симпатичен дизајн на форма на ајкула, плус совршена големина му овозможува да се вк

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.