• Новак
2 парчиња стоп за длабочина на вежба за вежба за вежбање на вежба 5/64 -3/16, 15/64 -7/16 Опсег на големина на вежба 5/64 -3/16, 15/64 -7/16 „Алуминиумска вежба малку стоп постави алатк?

2 парчиња стоп за длабочина на вежба за вежба за вежбање на вежба 5/64 -3/16, 15/64 -7/16 Опсег на големина на вежба 5/64 -3/16, 15/64 -7/16

Вреднување на стоката:
DEN 287.84

Пристапност
Во достапна форма

Применливи модели : Сетот за бит за вежбање на бројачи може да се користи за инсталација на мебел, вообичаени плочки, дрво, метал, пластика и тула Големина : Внатрешниот дијаметар на 2 поставени запирања за длабочина на вежба може да се прилагоди за прецизна примена на битови со различна големина, од 15/64 "-7/16" (0,23 "-0.43"); За ширина на вежба до 5/64 метални битови за вежба "-3/16" (0,078 "-0,18"). Функција : Сетот за прстен за вежбање на вежба може прецизно да ја контролира длабочината на дупчењето, прстенот за стопирање на вежбање со пластичен клип, погоден за различни големини на вежба, лесен за отстранување без да се оштети вежбата, најлонскиот внатрешен прстен е лесен за заклучување и нема да се олабави. Висококвалитетен материјал : Бит за вежбање на бројачи, изработен од висококвалитетен метален алуминиумски материјал, висока цврстина, стабилна, отпорна на абење, отпорен на корозија, подобра од пластична, силна фиксација, време на подолга употреба и поголема ефикасност. Прецизно граница : Брзо прилагодување, прецизна контрола на длабочината на дупчење, правење дупчење побрзо и поточно, така што работата на дрво е попогодно. Применливи модели : Сетот за бит за вежбање на бројачи може да се користи за инсталација на мебел, вообичаени плочки, дрво, метал, пластика и тула. Големина : Внатрешниот дијаметар на 2 поставени запирања за длабочина на вежба може да се прилагоди за прецизна примена на битови со различна големина, од 15/64 "-7/16" (0,23 "-0.43"); За ширина на вежба до 5/64 метални битови за вежба "-3/16" (0,078 "-0,18"). Функција : Сетот за прстен за вежбање на вежба може прецизно да ја контролира длабочината на дупчењето, прстенот за стопирање на вежбање со пластичен клип, погоден за различни големини на вежба, лесен за отстранување без да се оштети вежбата, најлонскиот внатрешен прстен е лесен за заклучување и нема да се олабави. Висококвалитетен материјал : Бит за вежбање на бројачи, изработен од висококвалитетен метален алуминиумски материјал, висока цврстина, стабилна, отпорна на абење, отпорен на корозија, подобра од пластична, силна фиксација, време на подолга употреба и поголема ефикасност.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Патување Патување Смешни Патување Кафе Кригла Подарок Идеја За Патнички Патник Канцеларија Соработник Новина Шега Гаг Дробење' На

DEN 1.67

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

Магитох Професионален коректор рамна четка Заострена Наежвам За Коректор Прикривање мала мешавина четка за шминка чад под четка за сенки за

DEN 111.84

Кратка, рамна, малку цврста четка, четка за коректор за мешање на омилениот крем и течни производиСоврше

КАЗОЈЕ Жаба Кадифен Гушкање Перница Другар, Симпатична Жаба Полнети Животни, Супер Мека Плиши За Деца Постелнина, Божиќ Роденден Подарок

DEN 1.33

?ИГРАЧКА ЗА ГУШКАЊЕ ЖАБАплишаната перница од жаба има дизајн на буцкаста форма, лице со насмевка, живопи

Монета Акцептор, Вендинг Машина Делови, Компјутер Пластика За Коиноперирани Машини За Перење Вендинг Машини Игра Машини Коинопериран Телефон

DEN 3.00

Може да ја додаде функцијата на кумулативниот излез на сигналот и контролата на времето, забранувајќи г

Покрие Тешки Камион Покритие-Ветер &засилувач; Временски Отпорни Патентирани Пондерирана Земјата Во Согласност Престилка Печат, 360° Земјата

DEN 6560.00

Капакот на тешкиот Камион : патентираните капаци на Камионот на Покривот имаат нови пондерирани задниц�

Заштитник НА Екранот HUIPUXIANG ЗА Акциона Камера DJI Osmo, Калено Стакло Филм 0,3 mm Висока Дефиниција 9H Цврстина Против Гребење Анти-Отпечаток

DEN 123.04

●Компатибилен Со камера модел Џи Осмо Акција ●0,3 мм Дебелина, 9ч Цврстина,Highhardness.It може ефикасно да го з�

Штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Lenovo ThinkPad T61 - Стенд за лаптоп на извршен Версавив, ергономски прилагодлив метален лаптоп

DEN 1.00

? [Прилагодливо] штанд со Boxwave и монтирање компатибилен со Lenovo Think Pad T61 Целосно прилагодливи на кој било а�

Дизајн на црковен прозорец возрасен урн - урни на кремирање за човечка пепел - Погребни урни во возрасни човечки пепел возрасни за спомен,

DEN 2.00

1 голема урна 6 x 6 x 10,5 инчи Капацитет за возрасни пепел до 250 фунти Кадифена подлога Вклучена е кадифена т�

Шипт Аштрај Големи пепелници за цигари Голем одмор со двојна употреба нераскинлив надворешен пат на отворено за внатрешен двор/надвор/затворен

DEN 1.00

Countion Казиката на пепел е изработена од цемент, а внатрешната обвивка е изработена од не'рѓосувачки чели�

VXB бренд Јапонија MJC-65CSK-EBL 7/8 инчи до 1 инчен флексибилен спој за спојување од типот на вилицата Должи 2 Дијаметар: Должина на спојување

DEN 1.67

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 7 / 8 инчи Спојувањето со 2 дијаметар : 1 инч Должина на спојување : 90

Голандстар Здрав Кујнски Сад За Вечера Поставува Еко Биоразградливи Нераскинливи Чинии За Вечера Садови За Јадење, Вилушка, Лажица,

DEN 0.33

Изработени од обновливи и обновени материјали, природна пченична слама + скроб+ ПП за храна, бпа бесплат�

Неродеко Невестата Подароци Денот На Вљубените Подарок Кутија Луксузни Козметика Случај Склопувачки Парфем Пакување Кутија Романтична

DEN 940.80

90% Памук / 10% Вискоза Можете да го наполните со омилени бонбони, чоколадо за да направите изненадување за

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.