• Новак
ROCA A816401001 - 2.0 Хотел - Аголна плоча решетка Хром 15

ROCA A816401001 - 2.0 Хотел - Аголна плоча решетка Хром 15

Вреднување на стоката:
DEN 721.60

Пристапност
Во достапна форма

Мерки (Lxanxal) : 150 милиметрис150 милиметри 43 милиметри мм Инсталација на агол. Материјал : Метал. Препорачано за јавни места. Мерки (Lxanxal) : 150 милиметрис150 милиметри 43 милиметри мм. Инсталација на агол. Материјал : Метал. Препорачано за јавни места. Контејнерска аголна решетка од 15 см X15 2.0 Хотел, карпа, додаток за бања Максимална Фунцинабилидад и лесно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ердцбб Бања Складирање, Бања Полици Тоалет Решетката Ѕид Бања Простор Алуминиум Бања Облека Решетката Цврсти Сушење Решетката

DEN 2735.84

➤ Големина60x22x20cm, материјална алуминиум легура простор, број на слоеви1 слој, товарот30 KGR, инсталацијаду�

Огледало За Бања Предводено од салфанр, Паметно Огледало, Огледало За Бања За Ѕид,Огледало Предводено од 32х24 За Бања, Огледало Со Позадинско

DEN 2605.76

[Три Бои Затемнување И Меморија] оваа осветленост на огледалото во Бањата е затемнета Има две шишиња на �

1/2 парчиња Бесплатен Држач За Железно Ткиво За Удирање Практичен Држач за монтирање На Ѕид Удобна Бања Бесплатна Перфорирана Решетка За Полица

DEN 3.33

?`+Уникатен Дизајн】 Слободен удирање железо ѕид монтирани држач ткивоМатеријал : абс пластика.Вклучен п

XJhoma Пластични Прилагодливи Туш Поле Caddy Полица Организатор Држач За Чување Решетката На Туш Кревање Прачка Послужавник Стојат Без Дупчење

DEN 299.20

[Специфики на ставката] Големина : апр среден дијаметар на бравата За Туширање : appr [Материјал Со Врвен Кв

КЕС Стои пешкир Решетката За Бања Кат, Самостојна Пешкир Решетката 2-Ниво За Бања, Слободен Стои Пешкир Решетката Стојат SUS304 Нерѓосувачки

DEN 799.84

5,5 килограми Тешка Пондерирана ОсноваСе Одржува Стабилна : КЕС 5,5 килограми / 2,5 килограми тешка основа ј�

Milageto 2 парчиња wallид монтирање дренажен сапун држач за преносни цртани филмови додатоци за контејнери за кујна бања, светло сина и темно

DEN 0.67

Заштеда на простор : сапун со сапун со wallид, лесен за инсталирање, ви помага да заштедите простор и лесно

Фиоки За Организатор На Работна Површина од вештачка Кожа, Послужавник За Суета За Бања, Фиока За Комоди, Послужавник За Промена На Клучот

DEN 159.84

Материјал : микровлакна кожа и 300 Dpvc Димензија : Откинати 8 х 8 инчи / 20,5 х 20,5 см, Купени 5,7 х 5,7 х 1,2 инчи / 14,5

Неродеко Алатки За Стилизирање На Коса Ѕид Монтирање Алатка За Коса Организатор Акрилик Фен Држач За Стилизирање Алатка За Коса

DEN 392.64

АЛАТКА ЗА КОСА ОРГАНИЗАТОР ЅИД Монтирање Погоден за повеќето лавици за фен за коса Висечки простор за с�

Плетен Цвет Кошница Со Рачка Сушен Цвет Цвет Вазна Цвет Кофа Цвет Цвет Аранжман Балкон Цвет Тенџере Железо Кофа Ретро Стариот Ковано

DEN 3.33

СОВРШЕН ПОДАРОК : Ова е Совршен Подарок за Семејството и Пријателите На Одмор или Забава За Да Го Направ�

Поддршка за пожарникари Поддршка со знаме за рака, крпи за миење на лице и каросерија, меки меки за миење садови со симпатични печатени

DEN 1.33

Микрофибер Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на миењето на лицето е приближно 14 "x30" (w

- Држач За Крпи За Бања Со Балкон На Полица Што стои за Бања, Метална Самостојна Решетка За Крпи Тешка, Решетка За Сушење, Водоотпорна И

DEN 3141.76

Метал Модерен Самостоен Држач за Решетки за Крпи,Држач за Крпи за Подот во Бањата,Надворешен Базен Или Т

Када Послужавник Када Решетката-Јасно Акрилик Послужавник Када Полица Со Злато Шини Да Се Одржи Книга, Телефон, Свеќа, Вино &засилувач;

DEN 703.20

Издржлив МатеријалИзграден со помош на проѕирен акрилик, нашите лавици за кади зрачат со еден вид софис

Спортска лента ЗА пот 3 ПАРЧИЊА Тенка Истегната Еластична Обвивка За Коса Машка Лента За Глава Фитнес &засилувач; Јога Опрема Јога Со

DEN 2.67

Косата Од Покривање На Очите, Како И Пот Од Течење Во Окото Висока Еластичност, Погодна За Мажи И Жени...

Симпатична Цртан Филм Диносаурусите, Декоративни Туш Завеса Куки Прстени Во собата на 12 Куки За Туш Завеса Рѓосувачки Завеса Прстени За Бања

DEN 1.33

₰ Добар Материјал : Нашите куки за завеси за туширање се изработени од чиста издржлива смола и нерѓосув�

GSDNV Организатор за туширање од не'рѓосувачки челик, корпа за бања за бања, туш за туширање, монтирана решетка за складирање на полица со

DEN 1.00

* Издржлив материјал : Високо ниво од не'рѓосувачки челик, водоотпорен и отпорен на 'рѓа *Нано лепило : Тра

Allenjoy 72 x 72 Смешни Мачка Туш Завеса Деца Симпатична Животински Пица Плескавица Кисели Краставички Шарени Галакси Ѕвезди Бања Кади Декор

DEN 1.33

①Пакет 72 инчи х 72 инчи за целосна покриеност со 12 издржливи метални дупки за копчиња; вклучени се 12 плас�

Uqiangy Козметички Памук Акрилик Шише Диспензерот Цилиндрични Памук Тркалезна Кутија За Складирање Рампа Домаќинство &засилувач; Организаторите

DEN 3.00

Издржлива Јасна Акрилна Пластика Боја : Транспарентна Материјал : Пластика Ја Одржува Содржината Зашти�

Алипис Полици За Складирање Ѕидни Лавици За Полици За Складирање Метален Послужавник Бања Пловечка Полица Држач За Ѕид Телефон Држач За

DEN 1424.00

Држачи За Тоалетна Хартија : со дизајн на полица за мобилни телефони, може да држи телефон, ткиво Полица �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.