• Новак
Spetool Carbide End Mill Flat Top 2-Flute Aluminum Cutter 1/16 Cutting Dia up Spiral CNC машина, 5 парчиња/лот

Spetool Carbide End Mill Flat Top 2-Flute Aluminum Cutter 1/16 Cutting Dia up Spiral CNC машина, 5 парчиња/лот

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Цврст карбид спирален рутер бит со 1/8 инчен Шанк и дијаметар на сечење 1/16 инчи, должина на сечење 3/16 инчи, 1-1/2 инчи за вкупна должина Рамен врв со 2-флејта, материјал : HRC55 карбид со обложена Tialn. За ЦПУ, машина за гравура. Алуминиум, бакар и друг не-ферозен материјал. Костумот за рутер за рутер за ЦПУ и Макита, Бош и секој рутер за нурнување на брендот со 1/8 "Колет. Крајните мелници се погодни за странично мелење, мелење на крај, завршна обработка, итн. Инч Шанк и 1/16 инчен дијаметар на сечење, должина на сечење од 3/16 инчи, 1-1/2 инчи за вкупна должина. Рамен врв со 2-флејта, материјал : HRC55 карбид со обложена Tialn. За CNC, машина за гравирање. Алуминиум, алуминиум, Бакар и друг не-ферозен материјал. Трасата за рутер за ЦПУ рутерот и Макита, Бош и секој рутер за нуркање на брендот со 1/8 "колет. Крајните мелници се погодни за странично мелење, крајно мелење, завршна обработка, итн. Цврст карбид спирален рутер бит со 1/8 инчен Шанк и дијаметар од сечење 1/16 инчи, должина на сечење 3/16 инчи, 1-1/2 инчи за Вкупна должина; Рамен врв со 2-флејта, материјал : HRC55 карбид со обложена Tialn; За ЦПУ, машина за гравура.

Главните карактеристики

Избор на клиент

9.3 Реална пипала дилдо шарена силиконска дилдо секс играчка за жени, огромна анална дилдо флексибилна вшмукување чаша дилдо задникот

DEN 511.84

Животинско дилдо е изработено од течен силиконски материјал Октопод дилдо целосна должина 23,8 см (9,3in), ш�

Jydqm надворешно wallидна ламба отворено водоотпорен предводен wallиден ламба едноставна патека скалила дворна ламба градина вила балкон

DEN 0.33

Процес на алуминиум што умира, убав и издржлив; Користејќи процес на боја на спреј, телото на ламбата е и�

Ѕид Винил Налепница Домашен Декор Уметничка Налепница Човек Кревање Тегови Спортска Сала Фитнес Ретро Соба Отстранлив Стилски Мурал

DEN 0.67

Налепниците се целосно отстранливи, но не и еднократно Налепници направени од една еднобојна боја, нема

Мермер Галакси Еднорог Држач За Визит Картички За Жени Мажи Случај За Држач За Визит Картички Со Кожна Лична Карта Организатор На ЛИЧНА Карта

DEN 111.84

●ЛЕСЕН за НОСЕЊЕ : 3, 7х2, 3х0, 4 Во Тенок Дизајн, малата големина на куќиштето за визиткартичка лесна за нос�

РОНОЗЕН Буба Кадифен Играчка Кадифен Перница Кукла Инсекти Буба Кадифен Играчка Перница Полнети Играчка Кадифен Перница Деца Деца

DEN 289.60

1 : Симулација инсекти буба полнети играчка животински перница, целосно исполнет со супер мека пп памук �

Зоеир За ЛГ К51 случај/За Лг Рефлектира Случај, [Воено Одделение] Држач За Магнетни Прстени За Автомобил Монтирање На Штанд За Бранител

DEN 175.68

Lg K51 Случај, Специјално Дизајниран Само LG K51 / LG Одразуваат Queft protection® Уникатниот TPU на работ е комбиниран

Рачна занаетчиска вежба за вежба за вежбање бит 8-парчиња за пресврт, сет, висока алатка за вежбање со метал од јаглерод челик за алатки

DEN 328.64

Прецизните вежби лесно можат да се користат на модели, скулптури, итн, Како занаетчиска вежба за секоја �

Беси Спаркс Универзална 12v Автомобил Аларм Комплет Далечински Централна Заклучување Комплет Провалник Аларм Кампер 2 Далечински Управувачи

DEN 533.92

①Беси Спаркс Автомобил Далечински Управувач Централниот Комплет За Заклучување е 100% Сосема Нов и Квал�

Организатор за водоотпорна пилула за пилули од 3 компјутери со клуч за џеб или чанта, дневен контејнер за пилули неделно организатор на

DEN 107.04

*3 различни големини & 3 различни боиимаме 3 бои (црна, црвена, сребрена) за да изберете Постојат 3 големин�

Спреч на ланец на мартин, зацврстени заби, здодевно до големина, центар од типот Б, единечно влакно, 35 големина на ланец, 0,375 теренот, 17 заби,

DEN 485.28

За употреба со ланец серија 35, 3 / 8 ”теренот за апликации за возач или управувано заплет Тип БС зглоб со з

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.