• Новак
Fairy String Lights 33ft 100 LED со контролор на режими на меморија, декорации за надворешни светла за проширување за спална соба, свадба, Божиќ, фестивалска забава, внатрешен дво

Fairy String Lights 33ft 100 LED со контролор на режими на меморија, декорации за надворешни светла за проширување за спална соба,

Вреднување на стоката:
DEN 191.84

Пристапност
Во достапна форма

✨ 【8 режими на блиц】 : Оваа LED Божиќни светла можат да поддржат 8 различни режими на трепкање, обезбедувајќи совршено решение за вашите потреби за декорација - можете да ги вклучите режимите произволно по волја според различни прилики или расположение Function 【Функција за меморија】 : Овие светла на отворено имаат функција за меморија, кога ќе поставите омилен режим, следниот пат ќе се започне со светлина со овој режим. Поставете го вашето време со тоа што не мора да поминувате време прилагодувајќи се на вашата омилена боја. ✨ 【Приклучокот за опашка поддржува проширување на должината】 : За да одговараат на различна големина на декоративна област, ова светло за треперење опремени со приклучок за опашка за поддршка на проширување на должина, можете да ги поврзете светлата со повеќе жици, се препорачува бројот на светлината Стринг -врските не треба да надминуваат 6 комплети, со цел да се избегне влијанието на осветленоста на светилките. ✨ 【Безбедно и водоотпорно】 : Со низок напон нема прегревање по многу часови на употреба, безбедно за допир. Службените светла на отворено (освен приклучокот и приклучокот) се IP44 водоотпорни, што значи дури и во дождливи денови тие сè уште ќе работат совршено за отворено области. ✨【Wide Application】Decorative lights could be used much well when holding various events, such as decorative passageways, gardens, terraces, yards, lawns, fences, porches, Christmas, weddings, holidays, parties, night party, birthday party, bar, ресторан, спална соба, итн? Убаво е што се запознав, мој добар пријател! Дали сте уморни од застарените светла во вашата соба? Дали сакате нова? Дали вашите украсни светла се прегреваат кога работите? Дали сте често незадоволни од осветленоста на светлината? Дали честопати треба да се борите за да ги ставите вашите светла на отворено кога одеднаш ќе пристигне дождлив ден? Драго ни е да ви кажам дека сите горенаведени проблеми ќе бидат решени ако ги изберете нашите производи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Узија Вентилатор ЗА Оџаци За Домаќинство 100w Индуциран Нацрт Вентилатор Кујна Вентилатор За Вентилатор За Вентилатор За Издувни Гасови Издувна

DEN 1450.88

* Вентилатор За Поттикнување Електричен Нацрт 100 W, Вентилатор За Оџак За Дијаметар На Димни 12,520см;Вентил

Јинриком 8 Во 1 Инсталатор На Славина За Мијалник, Мултифункционален Клуч За Славина, Алатка За Инсталација На Водовод Што се Користи

DEN 164.64

● Мултифункционален мултифункционален клуч 8во1 за брзо расклопување и монтажа на кујнски водовод, миј�

Луван 60оз Големи Стаклени Контејнери За Складирање Храна Со Капаци, Контејнери За Подготовка На Стаклени Оброци/Бенто Кутии/Контејнери За Ручек,

DEN 367.84

Голем капацитет 3 оддел еднократно стакло Подобрен капак со јазичиња за заклучување Капаци за одвојува�

Славини Слив Славина Водопад, Цврст Топол И Ладен Мијалник Миксер Допрете Славина, Месинг, Една Дупка Една Рачка Бања Тапа, Црно Злато,

DEN 3.00

Бања Мијалник Славини И Делови Излив на водопад : славината За мијалник Во Црна Златна Бања обезбедува ј

GSDNV 5/10/20 ПЦС деца облека за облека за закани за прилагодливи пластични приказни закачалки за ветерници за не-лизгачки палта за закачалка

DEN 1.33

*Заштита на животната средина, без вкус, нетоксична, здрава и безбедна *Дизајнот во форма на лак е едност�

Киоцера Револуција 4-Парче Нож Во Собата-Црна/Бела &засилувач; Напредна Керамика-Револуција Серија 3-Парче Керамички Нож Во Собата:

DEN 2.33

Производ 1 : одличен вовед за прв пат во користењето керамички нож Од Киоцера во кујната, особено за поче�

Еомоик Силиконски Часовник За Гармин Феникс Феникс 7Х Феникс 7 Часовник Брзо Ослободување Лесно Вклопување Лента за Зглоб 26 22мм Ремен

DEN 2.33

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

Тјухау Тркалезна Фиока Влече Рачка Национален Ветер И Сѐ Расте Печатење Со Завртки За Домашна Комода Кабинети Врата Кујна Канцеларија Биро

DEN 223.84

Материјал : оваа рачка на фиоката е изработена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и стакло, што го олеснува јасно гледа�

ТОРБА ЗА Складирање Санитарни Салфетки ОРИУКАН, Торбичка За Менструална Чаша Преносни Влошки За Санитарни Салфетки Торби За Складирање Женска

DEN 143.84

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Заклучување На Полначот Ленц Компатибилен Со Адаптер За Полнење J1772 На Tesla, Заклучување На Адаптерот Со 2 Пакувања Компатибилен Со Tesla

DEN 175.84

БЕЗБЕДНО и СИГУРНО : Заклучување На Полначот Ленц За Адаптерот За Полнење Ј1772 До Тесла спречува несакан�

XFADR SRLIWHITE Двоглав 5 Топлина Напојува Шпорет Навивач Најавите Дрво Режач Еко Пријателски Тивок Вентилатор Дома Ефикасна Дистрибуција

DEN 1014.24

Анодизиран Алуминиумски Материјал : целиот вентилатор е направен од анодизиран алуминиум, кој нема да '

Богатства КАРОЛИНА ЦК7508ЛЦБ Сребрена Чоколада Ших Цу Во Када Стакло Сечење Одбор Голем, Декоративни Калено Стакло Сечење И Сервирање

DEN 3.33

Изработени од Калено Стакло Со Дизајн на задниот дел од таблата за сечење Кујнската даска за сечење пра�

Доитол Алатка За Желатинирање Електрични 6 парчиња Алатка За Замавнување На Јаглеродни Челични Цевки Дупчалки За Дупчење Цевки

DEN 297.44

Висококвалитетните материјали ја прават главата посилна и живот Точно позиционирање, подготвено за уп�

ЈАНКОВ Тава Стругалка, 2 Парчиња Тава Сад Стругалка, Силиконски И Најлон Тенџере Стругалка Алатка За Кујна, Чистење, Отпорни На Топлина

DEN 143.84

Нашата кујнска стругалка е изработена од најлон и силикон кој е без БПА и отпорен на топлина, што е безбе

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.