• Новак
Темни светла на отворено тремот, монтирање на wallидови, светлосни тела на отворено, осветлување на wallидови со засадено стакло водоотпорни надворешни светла за внат?

Темни светла на отворено тремот, монтирање на wallидови, светлосни тела на отворено, осветлување на wallидови со засадено стакло водоотпорни

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Изградени за да трае-овие тела на отворено светло се изградени за да траат со сигурен квалитет алуминиум и дизајн отпорен на временски услови, доказ за 'рѓа, водоотпорен, кој е погоден за какви било временски услови како, силен дожд, снежен, шлаг, топло време, итн За инсталирање - брза инсталација без жици потребни со вклучени загради и завртки. Wallидната светлина ги поддржува сите E26. Целосно компатибилен со LED, блескаво, CFL, халоген (сијалица не е вклучена), што го олеснува инсталирањето за повеќето клиенти на DIY. Дизајн на ретро стил - Оваа надворешна тела за светла усвојува изработена бела метална рамка со семе од стакло, едноставен, но уметнички изглед. Создадете пријатен дизајн кој го надополнува секој декор на задниот двор на отворено во задниот двор. Широка примена - светло на wallидот на отворено совршено комбинираат модерни и ретро елементи и совршена декорација за кое било место. Оваа wallидна светлина е идеален избор за вашите влезови, градини, гаражи, тремови, дворови, штала, автопат и комерцијална употреба како безбедност преку ноќ, осветлување на областа, итн. Безбедност и гаранција - ул наведени за безбедност, ние сме многу сигурни во квалитетот Од нашите производи, обезбедете едногодишна гаранција, доколку имате какви било проблеми со квалитетот или вештините, ве молиме слободно контактирајте не преку услуги на клиентите. Изградени за да трае-овие тела на отворено светло се изградени за да траат со сигурен квалитет алуминиум и дизајн отпорен на временски услови, доказ за 'рѓа, водоотпорен, кој е погоден за какви било временски услови како, силен дожд, снежен, шлаг, топло време, итн. За инсталирање - брза инсталација без жици потребни со вклучени загради и завртки. Wallидната светлина ги поддржува сите E26. Целосно компатибилен со LED, блескаво, CFL, халоген (сијалица не е вклучена), што го олеснува инсталирањето за повеќето клиенти на DIY.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Савиленд Акрилик Ноктите Комплет-Јасно Розова Голи Акрилик Прав Нокти Комплет Акрилик Сет, Савиленд Ноктите Дехидратор И Не-киселина

DEN 0.33

САВИЛЕНД АКРИЛЕН КОМПЛЕТ ЗА НОКТИВклучувајќи проѕирен розов гол акрилен прав секој 0,35 мл / 10гр, акрилна

Држач За воздушни ознаки Водоотпорен, Ѓердан Со Воздушни Ознаки, Приврзок За Приврзоци, Куќиште За Воздушни Ознаки, Завртка Со Целосен Капак

DEN 175.84

Водоотпорен, Одлични Водоотпорни ПерформансиФиксиран со Водоотпорен Гумен Прстен и Фина Завртка, Со Дл

Канада Јавор Лист Далечински Управувач Држач Пенкало Кутија СТП Кожа Далечински Кади Декоративни Биро За Складирање Организатор Контејнер

DEN 1.00

* Овие декоративни послужавник за далечински управувач изработени од висококвалитетна стп кожа * Соврш�

Бестонзон Емајл Лабаво Складирање Остава Контејнери Капаци Запечатување Тегли Со Канистер Кујна За Житни Култури Елегантен Кинески

DEN 2.33

легура на цинк и керамика КАНИСТЕР за СКЛАДИРАЊЕ Користејќи главен и сигурен материјал, тој нема лесно �

Четки за лагер за уметност за нокти назад кон училишните нокти гел полски сликарство за сликање на нокти дизајн метална рачка за цртање

DEN 319.84

? Силни метални рачки толерираат алкохол, ацетон и отстранувач на лак за нокти; Сребрените ферули се дво�

Долго Притискање На Ноктите Црни Лажни Нокти Мастило Сликарство Ореол Боење Дизајни Лажни Нокти Со Лепак Исклучителен Акрилен Ковчег

DEN 1.67

●Пакетот Содржи 1бокс 24 Парчиња долго притискање на ноктите, 24 парчиња желе лепак, 1 парче алкохол памук,

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.