• Новак
Гутерман бр.

Гутерман бр.

Вреднување на стоката:
DEN 63.68

Пристапност
Во достапна форма

Бренд : Гутерман Количина : секоја. Состав : 100% рајон. Инструкции за перење : што се перат на 95 степени. Бренд : Гутерман. Количина : секоја. Состав : 100% рајон. Инструкции за перење : што се перат на 95 степени. Gutermann No 40 Sulky Rayon Machine Threadery Thread 200m 1321 - Бренд на информации за секој производ : Гутерман Количина : Секоја боја : 1321 Состав : 100% Упатства за перење на рајон : Перење на 95 степени должина : 200 метри.

Главните карактеристики

Избор на клиент

50 парчиња / кутии за поставување на кутии, иглички за иглички, иглички иглички, иглички, поставени иглички за шиење додатоци за шиење игли за

DEN 191.84

Боја : Мултибоја : Апликација со големина : Како што е прикажано на сликата Лесно е да се идентификуваат :

4 парчиња јуниетентно железо на закрпи шарено железо на преносни декорации црни жени пренесување на топлина винил аплики јуниетенти 1865 железо

DEN 2.00

【Пакет】 Getе добиете декорации за топлински печат од 4 парчиња во различни големини Ironелезото на пренос�

2 5 10 Двор 5/8 15мм Виножито Полка Точка Печатење Преклопување Еластична Спандекс Сатенска Лента Лента Вратоврска ЗА Коса САМОСТОЈНО Шиење Трим

DEN 1444.80

Материјал : 70% Чинлон И 30% Спандекс Добра еластичност : еластичната лента е издржлива и мека, има силна ел�

Селфрант плетенка од чипка од чипка од 28 см, чипка чипка за занаетчиска занаетчиска занаетчиски материјали, жолти зелени ленти за

DEN 1.33

Специјален материјал : Направено од памук и спандекс, супер мека и истегната чипка, многу удобна и прија�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.