• Новак
Panasonic KXTGA400B 2.4GHz Дополнителна слушалка за KXTG4000B Прошимен телефон

Panasonic KXTGA400B 2.4GHz Дополнителна слушалка за KXTG4000B Прошимен телефон

Вреднување на стоката:
DEN 3515.20

Пристапност
Во достапна форма

Дополнителна слушалка за телефонскиот систем Panasonic KXTG4000 B 4-линија Операција со дигитален спектар на дигитален спектар на GHz. ИД на повик со можност за чекање на повик, историја на 30 повици; Директориум со 50 броеви. Поддржува 3-насочно повикување на конференција, двонасочно парче/интерком. До 8 часа време за разговор. Опис на производот Опционална слушалка без безжични мрежи за системот Panasonic KX-TG4000 B / 8 час време за разговор-96 час во мирување / LCD LCD LCD Системот KX-TG4000 B доаѓа со една безжична слушалка, а сместува до 8 HEANGES за слушалката KX-TGA400 B работи Со системот KX-TG4000 B четири-линиски систем на Winderline, давајќи им на вашиот мал бизнис или домашни карактеристики за подобрување на продуктивноста на деловниот телефонски систем без висока цена. Комуницира со основната единица KX-TG4000 B во двете насоки користејќи 2,4 GHzfquency-vopping Spand Spectrum (FHSS) менувач. FHSS Technology Improwes Повикување на опсегот и јасност и ја елиминира крстосницата. Бидејќи брзо ги менува фреквенциите на преносот во рамките на широчината на 2,4 GHz Band, овој систем безжични помага во намалувањето на можноста за припишување. Телефонскиот систем KX-TG4000 B работи преку безжични врски, така што нема скапи (и неуредни) жици или инсталации не се остварени. Едноставно закачете ја основата на вашите телефонски линии и приклучете ја во излезот на наизменична струја.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Торби За Складирање облека Јасни Торби За Организатори Торби За Облека Костум Капак: 100 парчиња Јасна Висечка Облека Покривни Торбички

DEN 2.00

Дизајн за еднократна употреба, лесен за употреба, а исто така може да се користи постојано ако не Погоде�

Asuwish Компатибилен СО Lg G6 Паричник Случај И Калено Стакло Заштитник На Екранот Флип Капак Картичка Држач Стојат Мобилен Додатоци Телефон

DEN 271.84

●Компатибилни Модели● : Компатибилен СО LG G6 / G6 Плус / G6 Thin Q, не е компатибилен со други уреди ●Пакетот

Кабилок Мејсон Тегли Мејсон Тегли Мејсон Тегли Метални Закачалки 6 парчиња Закачалки За Соларна Жица Рачки Од Нерѓосувачки Челик

DEN 2.00

Коноп јаже, нерѓосувачки челик Со овие закачалки, можете да ги ставите теглите мејсон насекаде за да го �

Оксфорд Од Елба Папка Со Еластични Аголни Ремени За Сигурно Затворање, 3 Заоблени Клапи, Тврд Картон Со Мека Површина На Допир А4, 1 Стап Жолта

DEN 2.67

Папка со еластични агли ЗА дин а4 документи, со капацитет од 2 см и заоблени агли Еластична Лента За прицв

ФЕЕР Отпечаток Лозинка Безбедно И Лозинка Заклучување Биометриски Безбедно, Кабинетот Безбедно Со Монтирани За Домашна Канцеларија

DEN 2.33

Дигиталниот сеф може погодно да се искористи во вашиот дом, канцеларија или хотел,а исто така може да се

Држач за капсули за кафе, Држач За Складирање На Кафе Монтиран На Ѕид, Компатибилен Со Капсули За Кафе Со Различни Форми и Големини

DEN 217.12

●Пластика И Висок Капацитет● : нашата заграда за складирање на кафе е изработена од издржлива пластика

Тјухау Круг Фиока Повлекува Рачка Ретро Смешни Цртан Филм Робот Печатење Со Завртки За Дома Гардероба Кабинети Врата Кујна Канцеларија

DEN 1.00

Материјал : оваа рачка на фиоката е изработена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и стакло, што го олеснува јасно гледа�

XFADR SRLIWHITE Греење Шпорет Вентилатор Камин Вентилатор Низок Шум 8 - Термодинамички Шпорет Вентилатор За Дрво Најавите Горилник Камин

DEN 2006.72

Подолг работен век На дното на вентилаторот на шпоретот има биметален уред Кога температурата на површ�

Гојохо За Чеви Круз Радио 2009-2015 Стерео 9.7 Екран На Допир Безжичен Карплеј Тесла Стил Вграден Во Bluetooth Цртичка DSP GPS Навигација Слободен

DEN 3359.84

●Применлив модел и година ● Приклучок и Игра се однесува На Чеви Круз 2009, 2010, 2011, 2013, 2014 и 2015 година Тесла

Огноотпорна Торба За Документи, Водоотпорна И Огноотпорна Торба За Пари 15Х11 Со Патент, Безбедно Складирање За Скапоцености, Пари,

DEN 175.84

●Огноотпорни и Водоотпорни Q огноотпорните кеси за документи се направени од 3 слоја надградени матери�

Пинцети За Продолжување на трепките Пинцета За Трепки Со Волумен На ФАДЛАШ За Направете Обожаватели 3д 6Д Пинцети За Продолжување

DEN 191.84

Пинцети за Продолжување на трепките : лесно се прават вентилатори со најмал волумен, се изолираат трепк�

Декорација На Резервоарот За Риби Рептил Декор Засолниште За Рептили Резервоар За Риби Замок Цихлид Колиба Резервоар За Риби Украс

DEN 3.33

РИБА РЕЗЕРВОАРОТ ЗАМОКОТ ДЕКОРАЦИЈА Изработени од смола материјал, безбеден, може да биде безбедно во а

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.