• Новак
Ретро Виолина Музика Забелешка Хируршко Капаче Со Копчиња/Лак Коса Крцкава За Долга Коса

Ретро Виолина Музика Забелешка Хируршко Капаче Со Копчиња/Лак Коса Крцкава За Долга Коса

Вреднување на стоката:
DEN 223.68

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер Затворање на врвка. Машинско Перење. Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, која е мека на допир, дише, лесна и брзо се суши. Ќе падна удобно за долго време носење. Косата со лак е изработена од полиестер, гумена лента. Прилагодлива Големина : дијаметарот на горниот дел од шапката за медицинска сестра е 18см/7ин, висината е 13,5 см/5,3 инчи. Хируршкото Капаче може да се прилагоди за да одговара на големината на главата на сите,без разлика на долгата коса или кратката коса, капачето за хируршки пилинг ќе ве одржува чисти и уредни за време на долго време работење. Дизајнот на буфант е погоден за дами со долга густа коса или кратка коса. Работно Капаче Со Копчиња-Капачето За Хируршки Пилинг е дизајнирано со копчиња од двете страни на главата, што може да ги постави ремените на капакот на лицето за да ви ги олесни ушите болно, особено за лекар, медицинска сестра, стоматолог или кои треба да носат капак за лице долго време. Работно Капаче со лента за пот : лентата За пот На Заштитната капа на челото може да ја апсорбира потта, што ја одржува вашата глава сува. Носењето цел ден ќе ве направи удобно.Печатеното работно капаче не само што е pleasетски пријатно, туку и ве штити од нечистотија и мириси за готвење. Апликација : овие работни капачиња со копчиња главно се користат за лаборатории, преработка на храна, убавина и фризура, апарат за точност, електрон и други различни полиња. Големина : една големина одговара на главата на повеќето луѓе. Боја : Уникатна колекција на моделот и живописни бои. Ги доловува духовите на имагинацијата и модата за вашата љубов девојки или сопругаматеријал : Пакет За Перење Машина од полиестерска ткаенина : 1 работна случка и 1 лак коса крцкава Работна Капа со Копчиња - Капачето За Хируршки Пилинг е дизајнирано со копчиња од двете страни на главата, што може да ги постави ремените на капакот на лицето за да ви ги олесни ушите болно, особено за лекар, медицинска сестра, стоматолог или кои треба да носат капак за лице долго време.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Yayiya краток ракав мека удобна облека v вратот графичка лабава вклопена викторијанска мрежа фустан за девојки фустан есен лето жени

DEN 3.33

Облека моден графички фустан за дами идеи за подароци Краток ракав V фустан од вратот ✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обич�

КАЦИВИК Контрола На Стомакот Гаќи За Обликување За Жени Тренер За Висок Струк Кревач На Задник Беспрекорни Шорцеви За Лизгање На Обликувачот

DEN 1.00

88%Најлон&12% Спандекс Затворање на повлекување Инструкции за НЕГА НА БЕСПРЕКОРНА ОБЛЕКА ЗА ПОДИГНУВАЊЕ З

Женско Модно Копче Пуловер На Екипажот Блуза Љубов Печатен Плисиран Дуксер Денот На Вљубените Секојдневни Врвови Со Долги Ракави

DEN 2.00

?Испорака : околу 714 дена испорака100% Удобна Ткаенина, есенска облека за жени 2022 Голема Дијакаунт!лабава и

никеоне 3 Спакувајте Женска Памучна Долна Облека Со Висок Струк Гаќи За Дишење Контрола На Стомакот Целосна Покриеност Истегнување

DEN 2.67

Стандардна Испорака обично 815 работни дена испорачани Панталони за женска долна облека е изработена од

Женски маици Со Цветен Принт Секојдневни Летни Тренинзи Врвови На Екипажот Кратки Ракави Лабава Маица Туника Врвни Фустани Блузи

DEN 79.84

божиќни врвови за жени 2023 година Произведено во САД или Увезено Почитуван Клиент, ве Молиме прочитајте �

Женска Омбре Вратоврска Боја Хенли Кошула Шарени Мермерни Графички Туники Блузи За Хеланки Опуштено Вклопување Блуза Со Кратки Ракави

DEN 1.00

женски летни маици кошула со леопард принт алт облека плус големина тренингот хеланки долги туники за н

Деловен џемпер на Фовигуо за дами кул преголема шема џемпери со качулка удобни полиестерски блузи со долг ракав, божиќни блузи за

DEN 209.60

Материјал : Памук и полиестер 60% полиестер + 35% рајон + 5% спандекс, супер меки и истегнувачки кошули за жен�

Кингспинер Капри Панталони За Жени Облечени Летни Памучни Ленени Панталони Лабави Секојдневни Еластични Панталони За Половината

DEN 2.67

100% лен Машинско Перење памучни панталони со бела линија за дами жени обични лабави памучни ленени со ви�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.