• Новак
RCA приклучоци за доказ за прашина, пакет за стопер за бучава од 4 компјутери

RCA приклучоци за доказ за прашина, пакет за стопер за бучава од 4 компјутери

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Помага да го заштити и блокира вашиот систем од несакан шум и РФ, РФИ, ЕМИ емисии Спречува и запре прашината и нечистотијата да се градат во неискористени отворени RCA конектори. Поврзете ги капачињата на RCA со неискористените конектори во аудио системите, кабли и инструменти за да се елиминираат мешање на РФИ, ЕМИ. Машински во една цврста метална форма за точно вклопување. Пакет : 4 PCS RCA Капа за доказ за прашина. Помага да го заштити и блокира вашиот систем од несакан шум и РФ, РФИ, ЕМИ емисии. Спречува и запре прашината и нечистотијата да се градат во неискористени отворени RCA конектори. Поврзете ги капачињата на RCA со неискористените конектори во аудио системите, кабли и инструменти за да се елиминираат мешање на РФИ, ЕМИ. Машински во една цврста метална форма за точно вклопување. Пакет : 4 PCS RCA Капа за доказ за прашина. Златен позлатен бакар за стоп на бучава RCA приклучоци Бучава и искривување се лоши за аудио, уништувајќи драгоцени детали и резолуција на размачкана. Нашите капачиња за стоп на бучава можат да помогнат да се блокира несаканиот шум. Само лизнете капа над отворените влезови на задниот дел од вашите Hi FI брзини.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Mxiaoxia 5 влез 1 излез / 1 во 5 Out HIFI Пасивен аудио влезен сигнал селектор на сигнал за сигнал за сигнал за сигнал Сплитер за разделување

DEN 3.33

Спецификации : Аудио влез со пет канали, аудио излез на каналот (5 на 1 надвор) Исто така, може да се корист�

Tatuo 2 парчиња сега играат винил рекорд штанд Вуд винил држач за wallид гроздобер висина винил рекорд полица за држач лебдечки wallид планински

DEN 1.33

Пакет вклучува : ќе добиете 2 парчиња дрвени сега играат рекордни штандови, тие се добро спакувани за да �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.