• Новак
Domidar 6 пакувања соларни светла на отворено, соларен пејзаж градинарска патека светла топло/бело прекинувач автоматско вклучување/водоотпорна предводена патека ос?

Domidar 6 пакувања соларни светла на отворено, соларен пејзаж градинарска патека светла топло/бело прекинувач автоматско вклучување/водоотпорна

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

♻ 【Појасна убава шема】 Нашите соларни светла на отворено се дизајнирани со шупливи, со супер светло пренесување Сончевата светлина на отворено може да проектира појасна и поубава шема или на патеката или во тревата, што изгледа понапредно и квалитативно. Додадете го завршниот допир на вашиот тревник за внатрешен двор. Подобрете ја оценката на вашиот двор и куќа, за да можете да уживате во светло -шоуто секоја вечер. ♻ 【Посветли и подолги часови на осветлување】 Нашите соларни светла на отворено има 20-55 лумени, кои можат да достигнат 55 лумени во целосна сончева светлина, многу посветли од повеќето 8-10 светла светла на соларни двор на пазарот! Автоматски се наплаќа во текот на денот, доаѓа во самракот и излегува во зори. 12+ часа време на осветлување ви овозможува да уживате во бесплатното осветлување на овој двор светла цела ноќ. Подгответе се да добиете комплименти од соседите!. ♻ 【Два режими на осветлување】 Нашите производи за осветлување на отворено можат да се префрлаат помеѓу ладното бело и топлото бело, можете да ја вклучите температурата на светлината на бојата според вашите потреби за расположение. Декоративниот дизајн на отворено соларни светла во голема мерка ги исполнува вашите различни потреби за осветлување и декорација. Кул белата светлина ви носи ладност во текот на летото, топлата бела светлина ви носи топлина во зима. ♻ 【Висок квалитет и издржлива】 Нашите светла со соларна енергија се изработени од пластика со голема јачина ABS, што е посоодветно за висока температура и влажна надворешна околина. Во споредба со стаклото што е лесно да се пробие и металните соларни светла на отворено, декоративни, кои се склони кон 'рѓа во влажна околина, овие светла на соларна патека ќе траат подолго. Имаме совршен дизајн за запечатување и IP55 водоотпорен рејтинг, така што не мора да се грижите за дожд, снег, мраз или сон. ♻ 【Лесна инсталација и совршена услуга】 Нашиот пакет вклучува комплетни делови за инсталација и рачно право надвор од полето. Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите светла за соларни удели, ве молиме контактирајте не веднаш. Ние ќе одговориме во рок од 12 часа и ќе обезбедиме решение што ве задоволува. Светлата на LED патеката можат да работат автоматски. Сончевата светлина во задниот двор може автоматски да ја исклучи светлината во текот на денот и да влезе во режимот на полнење. Може автоматски да се осветли ноќе без рачно работење. Може да заштеди енергија. Сончевата светлина на пејзажот може да достигне 55 лумени во текот на ноќта по 6-8 часа полнење во текот на денот. Со поддршка на панели за соларна полнење со висока конверзија и батерии со висок капацитет, може да ја осветли вашата градина, патеки и секоја надворешна област цела ноќ. Дали се чувствувате премногу монотоно дека сончевата светлина има само една светлина боја? Domidar Solar Outdoor светло ќе ви даде различни опции за осветлување во боја : Топло бело и ладно бело. Две бои за осветлување можат да се вклучат со едно копче. Нивото на заштита на оваа сончева градинарска светлина достигна IP55, што може да се справи со различно опкружување и временски услови. Не треба да се грижите за дождот, снегот, топлината и молњата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Керамички мали погребни кремирање урни сини и бели порцелански урни за пепел возрасно дете домашно милениче чест на вашиот сакан еден-1 тегли

DEN 3.00

Дизајн : Шарен изглед, униформа боја, едноставен и елегантен дизајн, не застарен, практичен и убав Различ

Абаодам Свадба Цвет Девојка Кошеви Со Рачка Розова Чипка Растера Цвет Девојка Кошеви Свадба Партија Ливче Кошница Деверуша Цвет Кошница

DEN 1.67

Совршен и трендовски за свадба, специјални прилики, куќи за гости, клубови итн Оваа корпа за цветни дево�

ВЕЛОСИПЕД За Вежбање ЗИХДП, Пренослив Тренер За Нозе, Степер Хемиплегија, Опрема За Вежбање За Обновување На Горните И Долните Екстремитети,

DEN 2924.64

Мини вежбачот е компактен и практичен, погоден за сите возрасти, особено за постарите лица Седнете на ст

ЗАРИОЦИ 5Д Дијамантски комплети за сликање автомобил, DIY боја со дијамантско уметничко возило околу целосна вежба кристална дијамантска вез

DEN 1.33

Изработката на слики од дијаманти е уште еден начин да уживате во животот, да донесете чувство за достиг

Nuobesty T Алатка Седи Држење На Телото Коректор Анти-Миопија Деца Заштитник Држење На Телото Тренер За Деца Читање И Пишување Деца Алатки

DEN 0.33

Лесен за инсталирање и употреба, само закачете го на вратот Правилното држење на седењето е корисно за д

Тодмоми 3 Комплети Летечки Диск Играчки Контрола На Рацете Летечка Играчка Интерактивна Мачка Донеси Играчка Деца Се Врти Играчка Летечка

DEN 119.84

Изработен од врвен пластичен материјал за да се осигури безбедноста на вашите деца кога си играат со ов�

GemHub Природно сино лапс лазули 1635,45 КТ Неизвесен заздравувачки кристал природен скапоцен камен за нечистотија скапоцен камен за повеќекратни

DEN 1166.40

Накитот е еден од најдобрите начини да се носи Лапис Лазули и навистина, каков било лековит камен Да се �

Шанзон 9в Клип За Батерија со 2, 1х5, 5мм Машки ЕДНОНАСОЧЕН Конектор Т-Тип Со Кожно Куќиште и Оловно Жично Пакување од 5 парчиња комплет

DEN 2.67

●Врвен Квалитет€Чист Бакарен Кабел : 24 WG UL Pigtail Кабли(црна), Тип На Држач : IТип Терминал со Кожна Школка,С

Хемотон Пиво Кула Шише Диспензерот Пијалок Диспензерот ПРЕДВОДЕНА Светлина Пијалок Кула Блескав Пијалок Чилер Пиво Сок Контејнер За

DEN 835.04

Одлично на домот или барот, исто така погодно за кампување, на плажа или надвор во дворот Капацитет : 1...

Кутија за подароци за божиќни калај со чиста кутија за бонбони за слатки слатки за чување на метални метали за материјали за одмор

DEN 163.84

Божиќни садови за колачиња Исклучителен дизајн, убава и дарежлива, фино изработка, не е лесно да се скрш�

ДОИТУЛ Мини Ткаени Корпи Со Рачки Рустикален Свадбен Цвет Девојка Кошница Лен Внатрешен Цвет Бонбони Чоколадо Колаче Подарок Кутија За Свадба

DEN 454.40

Малите ткаени корпи може да се користат за проекти за домашни занаети Залепете добрите и задоволствата

ДОИТУЛ Бели Перници Свадба Прстен Перница Сатен Двојно Срца Декорација Свадба Прстен Носител Перница, Прстен Носител Перница За Свадба Партија,

DEN 174.24

Премиум Материјал : оваа перница за венчален прстен е изработена од врвен материјал од сатен и лента, ко�

Шлаге Комерцијални НД12ЕУТЛР613 ND Серија Одделение 1 Цилиндрична Брава, Излезна Брава, Електрично Отклучена, Дизајн На Тубуларна Рачка,

DEN 3.00

УЛ Наведени за 3 час оган врата Опсег на врата 15 / 8 " 21 / 8 " за сите функции освен ND85; 1 3 / 4 " 2" за ND85 Тестирано �

100 Парчиња Мирис Доказ Милар Кеси, Миризливи Милар Кеси со јасен Прозорец Топлина Печат Торбичка Храна Безбедно Складирање Алуминиумска Фолија

DEN 127.84

Повторно запечатливи Миларни Кеси : можете или рачно да го запечатите делот од патентот, или можете да г�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.