• Новак
Pukka Pad, 5 Предмет спирална тетратка 3 -пакет со делители за репозиционирање - 200 страници од хартија од 80 gsm со перфорирани рабови, одлично за канцеларија, планирање, ор?

Pukka Pad, 5 Предмет спирална тетратка 3 -пакет со делители за репозиционирање - 200 страници од хартија од 80 gsm со перфорирани рабови,

Вреднување на стоката:
DEN 1280.00

Пристапност
Во достапна форма

Забавни метални корици : Комбинирајте ги дизајни со вашите врзива на Pukka Pad, папки и други канцелариски и училишни материјали од металната колекција со капаци на тврда бек што прават белешки и правење списоци малку Едиер Организирајте ја вашата работа : Одликувајќи се со двојно спирално врзување и 4 отстранливи делители на предмети што можат да се репозиционираат за да создадат 5 делови од прилагодениот простор, помагајќи ви да ја одржувате секоја задача посебна и сортирана. Дебели и цврсти листови : Секое списание има 200 страници од хартија од 80gsm за да спречат духови и крварење со перфорирани маргини, што ги прави лесни за раскинување, претворање на работа или носење белешки во класа. Office Essential : Од раководителите на проектот до студентите од колеџ и известувачите на медиуми, на сите им треба збир на слатки, сигурни и модни подложни подлошки за белешки за да им покажат на колегите и клиентите колку сте професионални и организирани. Мулти-пакувања на тетратки : Достапно во голема, целосна големина на буквата во САД, или мала, џебна големина B5 Го добивате најдобриот сет од 3 лаптопи за вашите професионални меморандуми, неформални идеи и doodles што совршено се вклопуваат во вашиот ранец, шкафче или биро.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ммлзел Прашина Облека Покритие Торба За Складирање Облека Прашина Покритие Виси Костум Капут Прашина Покритие Домаќинство Гардероба

DEN 5000.16

Две големинипроизводот има 2 големини за избор, вклучувајќи големини (60 х 100 см) и големини (60 х 120 см) Пого�

Електромагнетски прекинувач 5 игла на исклучен 2 позиција Моментно копче за заштитени капаци на водоотпорен водоотпорен YCZ3-C итен стоп

DEN 1.33

Електромагнетски прекинувач 5 игла на исклучување 2 Позиција Моментно копче Заштитно покритие водоотпо

500 Бр. 9 Флип и запечатување на безбедносни коверти за безбедност на двојни прозорци - Наменети за фактури за QuickBooks и деловни изјави

DEN 527.84

Само превртете го долниот дел од размавта и притиснете за да запечатите Навистина лесен за употреба за �

Женски Хигиенски Салфетки Влошки Чанта Дами Менструална Чаша Торбичка Девојки Пренослив Период Торба За Складирање Тампон Класичен

DEN 1.00

€Висококвалитетни Материјали}торбата За складирање хигиенски салфетки е изработена од ткаенина за со�

Ноќен Аларм За Мокрење Во Кревет, Деца Постари Лица Ноќна Енуреза Аларм Монитор За Третман На Мокрење Пред Спиење Со Сензор За Аларм

DEN 3.33

Потсетник за вибрации, кога алармот беше активиран, има глас и малку вибрации што ќе ве потсетат Висока �

Нингменгфенг Четка За Оџаци Четка За Чистење Оџаци И Комплет За Прачки со 6/9/12/15/18 Најлонски Флексибилни Прачки Алатка За Чистење Чистење

DEN 953.60

Ефикасно чистење : овој сет на четки се состои од вкупно 6 / 9 / 12 / 15 / 18 најлонски прачки, 1 глава на четка

ZXB-продавница музичка кутија дрвена музичка кутија ротирачка балетска девојка танцува музичка кутија детски роденденски подароци

DEN 598.40

Идеален подарок : Одлично како подарок за деца / пријатели на роденден, празник, годишнина, свадба, Денот

50 Пакувајте 85мл Пластични Цевки со Капачиња, 150х30мм Пластични Проѕирни Епрувети За Примерок, Научни Експерименти, Забава, Складирање

DEN 399.84

85МЛ ПЛАСТИЧНИ ЕПРУВЕТИ : проѕирните епрувети се изработени од висококвалитетен пет пластичен материја�

Магнетни Дрвени Риболов Игра Играчка За Мали Деца, Азбука Риба Фаќање Броење Игри Загатка Со Броеви И Букви, ПРЕДУЧИЛИШНО Учење АБЦ И Математика

DEN 836.80

ДИЗАЈНИРАН ЗА ДЕЦА : Забавата никогаш не престанува со нашата дрвена риболовна игра! Оваа интерактивна �

Магнетски пловечки звучник за безжичен звук, левитација на звучникот со RGB светлина, 3D контрола на допир на звук, приклучок и игра.

DEN 0.67

[Контрола на допир] Контрола на допир во централната област на контрола, еден допир за да се отвори BT зву�

Романтични парови фигурини ја сакаат статуата: смола пар статуа Десктоп украс за годишнина од свадбата за свадбата за вineубените подароци

DEN 3.33

Како деликатно украсување, погоден како одличен подарок што треба да му се испрати на вашиот lубовник Ор

КОХАЛИ Се Чувствуваше За Занаети Лепило Со Црн Лист Чувствувана Подлога За Собирање Ткаенина за Фиоки За Накит Лепило Занаетчиство

DEN 2.33

ЛИСТ СО ЛЕПЛИВ ЛЕПАК назад Материјал : Изработен од платнен материјал, практична и фина изработка Лагер

60 Брои Крпи За Раце За Еднократна Употреба Хартиени Крпи За Гости За Бања Цветна Салфетка Хартија За Еднократна Употреба Салфетки

DEN 111.84

Соодветна Големина : нашите цветни хартиени крпи се со димензии околу 6,5 х 6,5 инчи кога се преклопуваат и

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.