• Новак
Лаптоп Торба За Жени Водоотпорна Лесна Кожа 15,6 Инчен Компјутерска Торба За Торби Деловна Канцеларија Актовка Чанта Со Голем Капацитет Торба За Рамо Професионална

Лаптоп Торба За Жени Водоотпорна Лесна Кожа 15,6 Инчен Компјутерска Торба За Торби Деловна Канцеларија Актовка Чанта Со Голем Капацитет Торба

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Затворање на горниот патент за целата торба, лесно добивање и безбедност за сите стоки, исто така заштитете ги предметите во дождливи денови Ременот и рачките се прилагодливи. Ви овозможува да ја користите како чанта, торба со едно рамо или чанта со вкрстено тело. Издржливо дно на чантата со метална основа за стапала, ќе стои исправено кога ќе се испразни. Одличен избор за подароци за девојки и жени На Роденден, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ, Дипломирање. Одличен избор за вашата мајка, девојка, сопруга, сестра, себе или друга жена за Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Божиќ, роденден, годишнина или друг фестивал. Едноставниот стил прави добро да се вклопува со сите различни видови облека и прилики. 1 * поместена преграда се вклопува до 15,6 инчи (вклучени 13/14 инчи) лаптоп и. 2 * голем главен оддел За списанија А4, книги, чадор и разни ситници. 1 * голема преграда со патент за вашата облека или шминка. 1 * џеб со ѕиден патент за паричник, визит-картички или некои други вредни предмети. 2 * пенкало слот и 2 лизга џебови за мобилен телефон, очила, и глувчето. елегантна и Професионална Женска Чанта За Лаптоп-Изработена од издржлива и врвна водоотпорна мека стп кожа отпорна на гребење и полиестерска обвивка. Металната основа за стапала ја штити вашата торба од оштетување. Нубили торба за лаптоп е совршено подготвена и убав стил каде и да одите, едноставните линии и цврстите бои ја прават оваа голема деловна торбичка е класично парче. Queft Големина Лаптоп Торба За Торба Q-Пространа во дизајн И лесна во чувство и идеална големина во 16,7" L x 5,7" W x 12,6 "H, двојни прилагодливи рачки на рамената 9,8" -12,9 " ви помагаат за поудобно носење. Исклучително лесен само 1,9 килограми, тој е универзална големина, така што одговара на сите лаптопи од 13-15, 6 инчи. Носете ја торбата за лаптоп за горната прилагодлива рачка или на рамото со удобен целосно отстранлив широк ремен за вкрстено тело кој останува шик во секоја пригода. Пространа Преграда Компјутерска Чанта За Жени-Торба За Лаптоп поделена на три дела.1 главен дизајн на џеб за 15,6 инчи(вклучен 13/14 инчен) лаптоп со дебел дел од пена, 2 отворени големи џебови совршени за вашите документи и книги А4, 1 голем џеб со патент за вашите personal работи, 1 џеб за i Pad, 2 џебови за слотови и 2 џеб за пенкала и 1 мал џеб за патент за вашите датотеки, паричник, очила за сонце, телефон, шминка и така натаму.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ВИНДЕЛ Корпа ЗА Складирање Со Голем Капацитет Кутија За Складирање Со Макари, Пренослива Кутија За Складирање, Пластична Кеса За Складирање,

DEN 479.84

Оваа кутија е совршена за складирање облека во плакарот и просторијата, играчки, организатори на полици

Професионални Електрични Електромагнетни Вентили ЗА Вода 110v/220V/12V/24V Еден-Во Два-Надвор Нормално Затворени Што Се Користат ЗА машина

DEN 1.00

Изработени од квалитетен метал и отсечени вода кога системот запре Главно се користи во машина за перењ

Вакуумска Изолирана Кригла Од Нерѓосувачки Челик, Термос Шише Со Вода За Печатење Со Ленти Од Виножито За Топли И Ладни Пијалоци Деца Возрасни

DEN 351.84

[Одржување На Температурата] : Оваа Вакуумска Изолирана Кригла Од Нерѓосувачки Челик може да ја задржи т

Цакина Валентинс Врата Знак Велигденска Врата Закачалка Дрвена Врата Закачалка Орнаменти Рустикален Знак За Добредојде Трем На Влезната

DEN 0.67

Симпатична Соба Украси Стакло Трпезарија Во Собата за 8 Божиќ Влезната Врата Декорации Влезната Врата З

АИПНИС Прилагодено 6 Парчиња Круна Хемиско Пенкало, Персонализирани Кристални Пенкала, Капацитивни Пенкала За Белешка, Јазиче, Канцелариски

DEN 271.84

Процес на нарачка : Кликнете На "Прилагоди Сега", изберете ја бојата на хемиското пенкало и потоа внесете

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.