• Новак
Бохадиј Божиќ Дијамант Уметност Сликарство Колекции За Возрасни-Снешко Целосна Вежба Дијамантски Точки Слики За Почетници, Круг 5Д Боја Со Дијаманти Слики Скапоце

Бохадиј Божиќ Дијамант Уметност Сликарство Колекции За Возрасни-Снешко Целосна Вежба Дијамантски Точки Слики За Почетници, Круг 5Д Боја Со Дијаманти

Вреднување на стоката:
DEN 159.84

Пристапност
Во достапна форма

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Платно+Тркалезни Дијаманти +еден сет На Алатки Големина : дијамантот е нов блинг блинг блескави и сјае и лесно да го направи тоа. УБАВ МАТЕРИЈАЛ : 5д алатки за сликање дијаманти вклучува високо јасно платно за сликање масло. Која е водоотпорна, па дури и текстура, самата шема има леплива позадина и пластична заштитна фолија за да ја одржува сликата леплива, за да можете лесно да ја завршите сликата. Не е лесно да се избледи или да се претвори жолта, да се обезбеди слика pictureетизам и реални. САМОСТОЈНИ ЧЕКОРИ : дијамантот во нумерираните пакети одговара на табелата со бои на страната на цртежот. Ставете ги истите дијаманти во послужавник. Земете го "пенкалото" и намачкајте го крајот со лепливите работи во квадратниот блок, а потоа земете мушка и ставете ја на соодветниот број на платното. ЛЕСНО за ПОЧЕТНИК : дијамантското платно "НАПРАВИ САМ" е одлично за возрасни, деца, почетници во уметноста, наклонетост кон цртање, збогатување на вашето просторно време, ви дава поинаков животен стил. зголемете ја самодовербата и негувајте трпеливост. Крстот бод ги исполнува Бојата По Броеви! Дозволете вашиот ум да талка и да почувствува дека стресот се топи, тоа е исто така совршен подарок ЗА рачно изработени ентузијасти. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Нормално додаваме 30% од дијамантите, ве Молиме известете ни дали дијамантите не се доволни, ЌЕ ви организираме монистра ШТО ПОБРЗО!. ШИРОКА ПРИМЕНА 5d DIY Дијамант Сликарство за почетник е новиот популарен производ Може да се користи во Спалната Соба, Трпезарија, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија Хотел,Ресторан и Бар , сјае во светлината,во моментов е најпопуларен сам украси, Богатство И Среќа Дијамант Сликарство Вез Дома Декорација.многу сјае и блинг.Направете вашата куќа да изгледа поубаво. Самостојна инструкција За сликање Дијаманти чекори 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Држач За стапчиња За јадење, 304 Решетка За Корпа За Миење Садови Од Нерѓосувачки Челик Со Прибор за Чување прибор за Јадење Прибор За Јадење

DEN 2.33

Апликација : Чувајте ги вашите стапчиња за јадење и други прибор уредно надвор од местото со нашиот перф

Елсегеод Анти Кражба Хард Школка Лаптоп Ранец Водоотпорен Компјутер Ранец СО USB Полнење Порта 17 инчен Игри Бизнис Ранец За Мажи Жени,Црна

DEN 799.84

€МултиОДДЕЛ q Димензии : 189 инчи, еден посебен лаптоп оддел може да се вклопи до 17 Инчен Лаптоп и i Pad Прост

Торба За Тоалет Козметичка Шминка За Патување Организатор Торбичка За Миење Торбичка Со Патент Музика Белешка И Срце За Додатоци За Патување

DEN 2.67

#Материјал : Добро изработена Од Еколошка полиестерска ткаенина со влечење патенти +Лесен и Издржлив : л�

Драгонбту 3 Ниво Кекси Стојат Со Злато Прачка Пластични Нивоа Десерт Кула Послужавник Цртан Филм Панда Овошје Бонбони Дисплеј За Свадба

DEN 3.33

●Безбеден Материјал : златни штандови за десерти плочата користи пластика за храна, која е безбедна и н�

Термопро TP52 2 Пакувајте Дигитален Хигрометар Внатрешен Термометар Температура И Мерач На Влажност Индикатор За Монитор Соба Термометар

DEN 287.84

Голем Дисплеј Со Позадинско Осветлување Со Големи Цифри : термопро хигрометарот има 3,3 инчи лцддисплеј �

УБСТ Дами Кежуал О Клуб За Врат Неправилни Мини Фустани Фустан За Печатење Забави За Жени Плус Големина Леопард Фустани Со Долги

DEN 1384.00

За превозот : Стандардна Испорака 721 Дена, во рок од 48 часа Испорака Надвор С=САД 46, М=САД 68, Л=САД 810, XL=САД 10

Џика за iPhone 13 Мини Случај Со Заштитник На Екранот 5.4 Инчи, Јасно Целосно Тело Отпорен На Удари Заштитни Цветни Девојки Жени Хард Случај

DEN 2.33

Нова надградена технологија за печатење за отпорност на гребење во дизајнот Издржлив и Многу Цврст слу�

СТУОАРТЕ 3д Фудбалски Ранец За Момчиња, Удобна Издржлива Дневна Торба За Рамо За Патување, Лесна Торба За Рамо На Лаптоп со Држач за Шишиња

DEN 319.84

Материјал : Изработен од полиестерски материјал, материјалот е удобен и издржлив што дозволува моделот

Тојвијан 1 Постави Пет Бои Геометриска Фигура Едукативни Играчки За Мали Деца Редење Играчки За Деца Редење Играчки Монтесори Сложувалки

DEN 259.20

Синтетички материјал ДРВЕНА ГЕОМЕТРИСКА ЗАГАТКА користи Играчка За Загатки За Мали Деца Оваа играчка з

SJVMNZL Аб Стомакот Половината Тример Пресврт Одбор Машина, 9.6 Инчен Обликување На Телото Извртување Половината Машина Ротирачки Одбор Женски

DEN 3.33

Издржлив и лесен : плочата за пресврт на половината е изработена од висококвалитетен материјал ЗА СТОМА

Хипнотик Мандала Рака Вентилатор Декоративни Бамбус Виткање Вентилатор Тотем Уметност мандала клак Вентилатор УВ Сјај Рејв Фанови

DEN 1582.40

Полиестер Голема Големина : 33см Затворени 62см Отворени (13" Затворени 24 Гласен Звук На Прилепување / Клак

Докомила Пондерирани Плишани Животни, 5,8 килограми Зајаче Зајаче Играчка Зајак Пондерирани Кадифен Животни Фрли Перница За Анксиозност,

DEN 751.84

Пондерирана Плишана Играчка За Зајаче : за разлика од другите редовни пондерирани кадифен , нашата игра�

Корнинг 431448 Асептично Капаче за Пренос за Еднократна Употреба 70 мм Диа за 3 Л Пластична Колба Ерленмајер, Машка Брава Луер, Стерилна

DEN 1.00

Тежина на пакетот : 0,3 кг Количина На Пакетот : 1 Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Земја На Потек

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.