• Новак
Конзола за игри LCD екран на екранот за поправка на дел за Nintendo DS Lite DSL NDSL

Конзола за игри LCD екран на екранот за поправка на дел за Nintendo DS Lite DSL NDSL

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Високо квалитетен бренд нов Изработено е од висококвалитетен стаклен материјал, со добар анти-печатски ефект и долго време на услугата. Најдобра замена за вашиот неисправен екран, проблеми со прикажување, мртви пиксели, испукани ЛЦД -екрани, погрешни проблеми во боја. Компатибилен само за моделот Nintendo DS Lite. Карактеристики : Висококвалитетен бренд Newуит е изработен од високо квалитетен стаклен материјал, со добар ефект против притискање и долго време на услугата. Најдобра замена за вашиот неисправен екран, проблеми со прикажување, мртви пиксели, испукани ЛЦД-екрани, погрешни проблеми во боја. Само лајт модел.

Главните карактеристики

Избор на клиент

За PS4 Нормално - Аниме Манга Јојо, Јотаро Дио Бизарна авантура Дракула PS4 или PS5 налепница на кожата за PlayStation 4 или 5 конзола декларална

DEN 2.67

Карактеристики : Заштитете ја вашата конзола PS4 или PS5 совршено од нула, антисудир и прашина или абразии �

Док за полнење на Kekucull за прекинувач и прекинувач OLED контролер, станица за полнење на контролорот на прекинувачот, кој е компатибилен

DEN 255.84

【Мултифункција】 Ова пристаниште за полнење на контролорот на прекинувачот може да го наполни оригина�

Romgame 16-битна рачна конзола Видео игра со картички за касети за касети за деца, серија на англиски јазик, верзија на англиски јазик,

DEN 1.00

1 Висок квалитет на материјал, безбеден и издржлив Сите предмети се тестирани Касети за игра само како ш�

Игра l-egend of z-al-alda торба, прекинувач за патување за патувања за конзола за прекинувачи и додатоци, заштитнички капаци на обвивка за организатор

DEN 528.00

Опис на материјалот : Најлон + EVA + Velvetsize : 10,2 x 4,5 x 2 инчи (26 x 11,5 x 5,2 см) Перформанси на производот : Овој конзо

MOINYSKINS јаглеродни влакна кожа компатибилна со Meta Quest Pro - Зелена маскирна | Заштитна, издржлива завршница на јаглеродни влакна | Лесен

DEN 3.33

Заврши јаглеродни влакна со иста живописна боја и издржливост како и нашата мат финиш, оваа стилска тек

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.