• Новак
OSGC 22mm 1 No 1 NC 2 Позиции за заклучување на одржување на прекинувачот за селектор на ротационен избор 440V 10A

OSGC 22mm 1 No 1 NC 2 Позиции за заклучување на одржување на прекинувачот за селектор на ротационен избор 440V 10A

Вреднување на стоката:
DEN 460.00

Пристапност
Во достапна форма

Оваа гаранција за прекинувач на селекторот 3 години Ако има проблеми со квалитетот во рок од 3 години, можете да ни испратите е -пошта. Ние ќе ви испратиме нови. Име на производот : Ротари прекинувач /прекинувач за селектор; нето тежина : 51g; материјал : , метал. Тип на акција : заклучување; позиции : 2 позиции; Тип на контакт : 1 бр. Panel mounting diameter : 22mm/0.87";rotary knob diameter : 29mm/1.14";total size(approx.) : 38 x 30 x 80mm/1. Package content : 1 x Ротари прекинувач; Модел : LA38 A-11x21; Главна боја : Види слика. Дијаметар на монтирање на панелот : 22мм;, дејство за самостојно заклучување. Користено широко за контрола на електромагнетниот стартер, контактор, реле и други автоматски контролни електрични кола.

Главните карактеристики

Избор на клиент

4-парчен мини микрофон мал микрофон мини микрофон за снимање глас и пеење на iPhone, андроид телефони или таблет, метал, со кабел од 113 см,

DEN 174.40

[Со што доаѓа?] Дојдете со 4 парчиња мини микрофон во 4 бои (сребро, сино, розово злато, розово црвено) и сек

Компјутерски монитор Стенд за подигање на повеќе медиуми за десктоп за десктоп за LCD LED телевизор, лаптоп/тетратка, со калено стакло и метални

DEN 3.00

Дизајн на личност ☞ Нашиот тим за дизајн помина многу време на овој компјутерски монитор за монитор за �

SDFGH во живо емитувано Пополнете светло фотографија за осветлување Специјална LED во живо емитувана просторија за мека светлина за

DEN 15907.52

Мека светлосна ламба за убавина, фотографија / Live Fill Light Светли бои, вистинска реставрација , Ефикасна д�

БАЛЕФ Машки Долги Шорцеви До Колена Од 13 инчи, Удобни Еластични Шорцеви За Пешачење На Половината, Лесна Брза Сува Теретана За Вежбање

DEN 543.84

91% Полиестер, 9% Спандекс Затворање на врвка Машинско Перење Надградена Брза Сува Ткаенина : Нова за 2023 го

18 парчиња заштеда на простор за заштеда на куки за закачалки за куки за закачалка за да создадат до 5x повеќе простор за плакари, клипови

DEN 159.84

【Зачувајте простор за плакарот】 Конекторот за закачалка ви овозможува да закачите една закачалка на д

Маска за коса поправка на косата Најдобра природна ароматерапија маска за опашка за коса само 1 парче 6 различни опции за мирис Elitzia ETHTM6

DEN 46.88

Поправете ја сувата коса Масло од розово масло и масло од семе од камилија Прецизен однос, негување форм

Едлик Компатибилен Лифт-ап Про Стоечки Вакуумски Ротационен Управувач И Алатки За Пресек, Моќност За Миленичиња, Четка За Прашина,

DEN 1728.00

ЦЕЛОСНО ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ПРОТИВ АЛЕРГЕНИ : Работи со хепа филтер за да зароби 99,9% прашина и алергени во прав�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.