• Новак
Полипропиленска кофа, кофа со вода, воден барел, заштеда на простор за кујна за бања

Полипропиленска кофа, кофа со вода, воден барел, заштеда на простор за кујна за бања

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Направено од високо квалитетен PP материјал, кој е силен, издржлив и не е лесен за пробивање Може да се обеси на wallидот, лесен за складирање, сигурен и практичен, погоден за бања. Преносна рачка, убава и практична, удобна за држење и удобно за носење. Околу 5 см по складирањето, не зазема простор, исто како и висината на мобилниот телефон. Големата и широка кофа со четка е лесна за чистење на конвенционалната четка, лесна за употреба. Направено од високо квалитетен PP материјал, кој е силен, издржлив и не е лесен за пробивање. Може да се обеси на wallидот, лесен за складирање, сигурен и практичен, погоден за бања. Преносна рачка, убава и практична, удобна за држење и удобно за носење. Околу 5 см по складирањето, не зазема простор, исто како и висината на мобилниот телефон. Големата и широка кофа со четка е лесна за чистење на конвенционалната четка, лесна за употреба. Направен од висококвалитетен PP материјал, кој е силен, издржлив и не е лесен за пробивање. Големата и широка кофа со четка е лесна за чистење на конвенционалната четка, лесна за употреба. Може да се обеси на wallидот, лесен за складирање, сигурен и практичен, погоден за бања.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Sinestour Смешни Куче Лето Шетач Организатор Со Држач За Чаши Универзална Шетач Организатор Торба Отстранлив Лента За Рамо Шетач Додатоци

DEN 3.33

полиестер * * ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : големината на организаторот на количката за бебиња е : 16, 73х5, 91х6, 3 ИНЧИ, го�

Кујнски Корпи За Отпадоци Преклопливи Квадратни Корпи За Отпадоци Ѓубре За Домаќинство Склопувачки Висечки Пластични Корпи За Отпадоци

DEN 1.33

⮚●Дизајн со голем Капацитет За Корпа За Отпадоци● : кујнската корпа за отпадоци е изработена од високо

Катаку Универзален Организатор За Складирање Колички За Бебиња Слатки Лисици Организатор На Колички Торба Со Држачи За Чаши Голема

DEN 1.33

●Премиум Материјал Q : торбата за организатор на количка е изработена од врвна полиестерска ткаенина ко

Н / А Торба За Складирање Облека Под Креветот За Јорган-Сино Жолти Organiz Со Голем Капацитет Организаторите Торба Со Патенти Декорација

DEN 1.00

€Екстра Голема Торба За Складирање QМерење : 27,6 x 19,7 x 11 инчи, капацитетот на организаторот Е 100l што е пого

Аексит 2 парчиња облека за закачалки канцеларија сребрен тон знаме на знамето на прозорецот врата за деца за деца, закачалки за облека

DEN 3.33

Име на производот : шарка на вратите; Материјал : Метал Боја : сребрен тон; целокупна големина (секоја) : 12 x

Бузио Изолирано Шише Со Вода 64 мл со Капак Од Слама, Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 64оз Колба Со Бокал Од Половина Галон, Вакуумска

DEN 3.33

Вакуумско Изолирано Шише Со Вода : Изработено од нерѓосувачки челик со двоен ѕид 18 / 8, ШИШЕ со вода БУЗИО

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.