• Новак
Конектори cy ngff b/m -клуч SSD до 2,5 инчен IDE 44pin Hard Disk Case Case за лаптоп лаптоп -лаптоп -

Конектори cy ngff b/m -клуч SSD до 2,5 инчен IDE 44pin Hard Disk Case Case за лаптоп лаптоп -лаптоп -

Вреднување на стоката:
DEN 1336.00

Пристапност
Во достапна форма

NGFF B/M-KEY SSD до 2,5 инчи IDE 44 PIN HAD DISK CASE CASE CASE за лаптоп лаптоп овој адаптер со употреба на JM20330 сериски чип на мост Работа за M-Key и NVME SSD. Ние прифаќаме специфики на артиклите : Потекло : CN (потекло) Тип : Адаптерцификација на кабел : Cemodel Број : SA-107.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Корпа За отпадоци Рачна Корпа За Отпадоци, Пластична Работна Површина, Креативна Мода Мала, Канта За Ѓубре За Биро За Кујна Во Автомобил

DEN 3.00

*Користење на висококвалитетен пп материјал, без стареење, без деформација, лесен и удобен, убав и практ�

КСАЈ Кул Пепелници За Цигари, Пепелник За Цигари Со Смола, Фудбалски Фудбалски Пепелници, Слатки Пепелници, Тркалезен Држач За Пепел За

DEN 3.33

Кул Пепелници : со симпатичен, смешен и прилично кул изглед, нашиот атрактивен фудбалски пепелник за циг

Комплет за линеарна Лизгачка Шина, Прецизен Челичен Материјал За Лежиште Од Рѓа Линеарно Движење Лизгач За Заклучување На Шината

DEN 1.00

Висококвалитетен материјал : овој комплет за линеарно движење со лизгачка група од типот на заклучувањ�

Јујандеја Преклопна Решетка За Багаж Згуснете Ја Решетката За Багаж Од Нерѓосувачки Челик Хотелска Гостинска Соба Решетка За Багаж

DEN 2766.72

* Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик за издржливост *Лигаменти со висок квалитет и висок

Восок Затоплувачи Отстранување На Влакна Восок Грејач Електрични Топи Режач Комплет Несакани Лицето Тело Коса Дигитален Дисплеј

DEN 1404.80

* КАРАКТЕРИСТИКИ : вклучена е прилагодлива температура / изолационен памук / приказ на температура во Ре�

Кленплус Убави Лепенки За Срце Уметности Со Налепници Црвено Чукање На Срцето Цртан Филм Печ Знак Симбол Костим Маица Јакни Фармерки Капи

DEN 111.84

Големина : 2,7 / 8Х2, 6 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

Општи Алатки Дрво Џеб Дупка Жига Комплет Џеб Дупка Жига Комплет Дрво Тела Систем Прилагодлив И Лесен-за-користење Дрво Алатки Удар

DEN 2.33

Променливи централни растојанија за голем број дебелини на материјалот Фиксна стегач за вклучување со

Голем Месечен Организатор На Пилули 31 Ден Организатор На Кутии За Таблети По Недела, Големи 4 Дена Футроли За Таблети Со Контејнер Отпорен

DEN 252.64

ЦЕЛ МЕСЕЦ ОРГАНИЗАТОРдизајнот на 31 прегради плус дополнителен простор за складирање ви овозможува да г

Џексинг Емајлирано Велигденско Јајце, Кутија За Ситници Во Облик На Јајце Гроздобер Стил Организатор На Накит Ситница Кутија Декорација Занаети

DEN 257.28

Изработени од висококвалитетна легура на цинк за издржлива и долготрајна употреба Тоа може да биде ваш�

Копрооф Бакар Доказ Папагал Глави За Воздух Уште Дестилирање Без Олово, Подготовка На Пиво, Месечината, Текила Со Инка И Хидрометар

DEN 2079.84

Заштитен Папагал За Хидрометар Висок 13", цевката е со дијаметар од 1 инч, Овозможува континуирано читање

СОЛУСТЕР 1 парчиња Филтер За Правосмукалка Безжични Правосмукалки Вакум Правосмукалка Цедалка Безжична Правосмукалка Филтри За Филтри

DEN 3.00

ПЛАСТИЧНА ЦЕДАЛКА за ПРАВОСМУКАЛКА за оптимални перформанси, заменете ја ?лтер секој месец и секогаш ко

Пастла 10 парчиња Пластика Верние Дебеломер Мини Пластичен Дебеломер Алатка За Мерење Со Двојна Скала За Студентски Накит Матрица за веѓи 0-80мм/0-3,

DEN 111.84

Опсег на мерење : 080мм / 03, 15 Инчи; Боја : Црна Лесно За Читање : Јасната скала ви овозможува прецизно и јасн�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.