• Новак
Quasar Science Crossfade X, линеарно LED светло, професионално светло затемнето од 2000k до 6000k, 120 V, големина 4 ft.

Quasar Science Crossfade X, линеарно LED светло, професионално светло затемнето од 2000k до 6000k, 120 V, големина 4 ft.

Вреднување на стоката:
DEN 3440.00

Пристапност
Во достапна форма

Tunable White Light : Crossfade X меша топла диода од 2000k и ладна диода од 6000k што генерира избалансиран, без трепет спектар на бои во која било мешавина во боја Низок профил : Лесно скријте ја линеарната LED светло во минимален простор. Лента или испирање, поставете го на wallsидови или тавани за да избегнете компромитирање на фотографската рамка. Скалибилни : Ставете ги во колони и редови за да создадете големи LED панели и низи со која било големина, или да ги поставите од крај до крај за долги линеарни извори на осветлување. Во кутијата : Пакетот вклучува Quasar Science Crossfade Linear LED Bi-Color Light (2 '), 2 x Q подигано линеарно амортизери на ламба, кабел за напојување на AC (True1 до тип Б). Quasar Science е позната по правење алатки кои помагаат во осветлувањето на техничарите и режисерите во собата, за да можат да создадат уметност со што е можно помалку ограничувања. Tunable White Light : Crossfade X меша топла диода од 2000k и ладна диода од 6000k што генерира избалансиран, без трепет спектар на бои во која било мешавина во боја. Низок профил : Лесно скријте ја линеарната LED светло во минимален простор. Лента или испирање, поставете го на wallsидови или тавани за да избегнете компромитирање на фотографската рамка. Скалибилни : Ставете ги во колони и редови за да создадете големи LED панели и низи со која било големина, или да ги поставите од крај до крај за долги линеарни извори на осветлување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Packnwood 210plw22k- квадратна перница пакет со прозорец, кутија за подароци за прозорецот за хартија Крафт, кутии за фаворизи за подароци,

DEN 3144.64

Пакет за квадратни перници со прозорец : Овој сет вклучува карактеристични торбички со перници со прозо

Апстрактна Мапа На Светот Водоотпорна Торба За Врвки, Торба За Вежбање Ранец Спортски Ранец За Мажи Жени Девојки, За Забава Спортско

DEN 363.04

Голем Капацитет : Нашиот Спортски Ранец Со Врвки За Влечење Има Димензии 15,4 Х 18,9 Инчи, Доволно За Носење �

Multifunction Trucks со повеќекратни преносни камиони, количка за количка за количка, мултифункционална подвижна јаглероден челик, полици за

DEN 2148.80

♦ ♢ Детали : Лесна инсталација, зголемена заштитник, корпа со висока густина, лесен за чистење, без згас�

KXDFDC дигитален ниво на звук на мерач на мерач на бучава мерна алатка за мониторинг на децибела со режим на одржување на максимум/мин/мин/податоци

DEN 3.33

Голем ЛЦД дисплеј со задно осветлување за лесно читање за лесно читање, удобен за употреба Широко мерењ�

Дуксери за жени плус големина модни женски зимски палта со долги ракави со качулка, топли јакни кошули мавли со блузи блузи врвови

DEN 161.44

✦ 【Тип на ткаенина】Висок квалитет ќе биде во согласност со вашата желба Удобниот материјал обезбедув�

Fragarn летни фустани за жени 2022 Boho без ракави симпатична цветна печатена маичка V вратот маичка се облекува во линија за замав туничен

DEN 190.72

85% полиестер, 15% памук ♥ Истегнат и мек материјал : Памук измешана ткаенина, лесна, мека, истегната, удобн�

Wица тркало за цртање, висока затегнување добра цврстина повеќенаменска жица тапан тркала четка за дрвен мебел за полирање на подот на мебел

DEN 2.67

Ова абразивно тркало за цртање на жица може целосно и рамномерно да ги меле нерамните површини Добра от�

Амбајз метална затегнување на затегнување на тензијата SPGALVANIZED Мала пролет во форма на кука, користена дијаметар на алатката за алатки

DEN 467.20

Добредојдовте во мојата продавница, издржлив и долг живот, мал и лесен, лесен за чување и носење, тоа е ва

Восок потопол за отстранување на влакна, комплет за отстранување на влакна со двојно восок, професионален восок тенџере потопло

DEN 1644.64

Прилагодлива контрола на температурата : Комплетот за отстранување на влакна во восок може да се прилаг

Абоофан декорации Пара Салас де Каса Божиќна осветлена куќа Божиќна снежна село куќи Божиќни смола куќа светлечка мини куќа мала

DEN 195.04

? Божиќно село куќи Божиќна смола куќа светлечка мини куќа мала смола куќа кукла фигура снежна село ? Willе

Контејнери за складирање за преместување торба за еднократно користење | мрежна торба за производство | виси за складирање | Повторно

DEN 1.33

Канти за складирање на плакари за канти за складирање на облека, тенки вреќи за складирање, големи торби

Kedida 1d скенер за баркод USB жичен рачен бар -код читач за читање на рацете за скенирање на рачно пиштол за читање со ултра долг кабел за

DEN 2.67

Приклучок и игра : Kedida жичен скенер за баркод има едноставна инсталација со која било USB порт, само прикл�

Среќен ден на Денот на благодарноста Семејниот wallиден декор затворен на отворено, потпишува дневна соба уметност декорација, смешна

DEN 1.33

Дополнителна структура : број на куќа, 9 × 6инч, (вклучително и јаже од коноп од 70 см) Опис на материјалот : �

Роденденски украси за врата африкански пејзаж јужен пејзаж рака нацртана илустрација за дизајн на врата декорација издржлива ткаенина

DEN 1.67

◆ Три големини за избор : мали : 82cm x 200cm / 32 x 79 инчи, средна : 90cm x 200cm / 36 x 79 инчи, големи : 91cm x 248cm / 36 x 97 инчи

Шишиња со топла вода со покривка Акварел Панда галаксија торба за топла вода за олеснување на болката, топла ладна компресија, топла

DEN 0.33

【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спа

Прекинувач на копчето Knacro 3a 16mm метал со жица за само-комплексни сини прстени, светкав ангелски очи заштеда на енергија LED ламби за ламби

DEN 127.84

Напон на ламби за монистра : DC 36 V DC1224 V DC 1624 V AC 110 V ~ 220 V; 16мм метално копче за копче со приклучок за жица Сам�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.