• Новак
EL354 PhotoCoupler Trans AC влез 4SOP EL354 354 EL354

EL354 PhotoCoupler Trans AC влез 4SOP EL354 354 EL354

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Дел бр Пакет : 4-SMD, Гул крило. Опис : Photo Coupler Trans AC влез 4 Sop. Пакет : 4-SMD, Гул крило. Опис : Photo Coupler Trans AC влез 4 Sop. Сооднос на трансфер на 1Макурент (макс) : 150% @ ± 1mavoltage - Излез : 80 VCurrent - излез / канал : -Current - DC напред (ако) : ± 50mavce заситеност (max) : 200mvoutput Тип : Transistormounting Тип : Површинска монтажа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Насликајте со броеви за комплети за возрасни, пар чевли што сликаат од Винсент ван Гог Дија сликарство со комплети со броеви на платно

DEN 464.00

? Зачудувачки сликарство што некој може да направи ? 【Специјално HD Color Canvas : : За разлика од нормалното �

Мила Сувенир Персоналните Име Врежани Дрво Свадба Книга За Гости невестата &засилувач; Младоженецот Совети Книга Рустикален Свадба Гостин

DEN 2.00

Продажба за : 1 Книга За Гости Големина На Книга : Голема : 9" х 12 " Инчи 100 страници (50 листови) од 140 гсм харти

Калипер на Старет Верниер со зацврстена шипка за длабочина од не'рѓосувачки челик, завртка за заклучување и остри, црни дипломирања -

DEN 697.60

Висока точност и прецизност Калиперс на Верниер се одлични алатки за обезбедување точни ознаки за одрж

Сервалин вештачки цвеќиња лажни свилени цвеќиња за DIY свадбени букети декорација на торта мешани рози комбо руменило розови и бели

DEN 335.84

Детали за вештачки цветни пакети : лавина роза розова X3, зелка од роза од слонова коска x2, хорале розово с

Елехув Кошарка Кари 16во Ранец За Лаптоп Работа Колеџ За Патување Анти Кражба Компјутерска Торба, Издржлив Дневен Пакет За Патување Со Usb

DEN 1.00

①Перформанси На Производот Овој Висококвалитетен Ранец Со Голем Капацитет Доаѓа Со Usb Кабел За Податоц

Womanена долна облека и чорапи молив случај Студентска канцелариска торбичка торбичка за патент Пенка за пештера Шминка Козметика

DEN 387.20

【Премиум материјал】 Направено од висококвалитетна водоотпорна крпа во Оксфорд Против прашина, гребна

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.