• Новак
Клин сидро 304 не'рѓосувачки челик-3/8 -16 x 3-3/4 Qty-1000

Клин сидро 304 не'рѓосувачки челик-3/8 -16 x 3-3/4 Qty-1000

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

304 Не'рѓосувачки челик - отпорен на корозија и 'рѓа Вклучува ореви и мијалници. Се користи за да се обезбеди материјал и опрема на конкретни mидарски површини. Исто така познати како преку завртки, сидра за обетки, бетонски завртки и клинови за клинови. Инсталиран во пред-дупчат дупка, тогаш клин се проширува со затегнување на навртката за безбедно прицврстување во бетонот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ВОДМБ Термометар Термометар И Хигрометар Аналоген Мерач На Влажност Температурен Монитор Внатрешен Надворешен Ѕид Висат и Стојат Без Потребна

DEN 3.00

Тоа е јасно и лесно за читање Прецизност на мерењето : температура 2°C; влажност 5% Ѕидвиси дупка / преклоп�

Венлицп Рачки За Мотоцикли 1инч 25мм Хромирани Гумени Алуминиумски Рачни Рачки Компатибилни Харли Дејвидсон Крстосувачи Хеликоптери

DEN 2.67

[Материјал]Изработен од висококвалитетен цпу алуминиум и гел гума што не се лизгаПовршината е хромиран�

Уоју 100 парчиња Картон Пакување Агол Стража Рамка Агол Заштитници Црн Агол Заштитник V Облик На Работ Штитници За Картонски Кутии, Мебел И

DEN 0.33

●Добар материјал●Сосема нов И висококвалитетен, пластичен, овој производ е вашиот најдобар избор како

Есенски Лист Хипстер Волк Шума Печатење Склопувачки Пречки за Перење АЛИШТА, 60 ЛИТРИ Водоотпорни Корпи За Перење Корпа За Перење

DEN 399.84

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, може�

БРАЗИЛСКО-ПОРТУГАЛСКО Транспарентни Налепници За Тастатура Со Сини Букви за Компјутерски Компјутерски Лаптопи Десктоп Тастатури

DEN 63.84

БразилскоПортугалски транспарентни налепници за тастатура со сини букви Висококвалитетни Налепници з

FtVogue легура на легура за челик пенкало Одлично полирање на влијанието на јачината на стаклото за кршење на стаклото за телефонскиот екран

DEN 165.92

Јачина на пролетта на задниот капак : Јачината на нашиот заден капак пролет на овој прекинувач на пенкал

Богатствата НА каролина BB1648BR Снегулка Долга Коса Црвен Дакел Повлече Значка Ролна, За Медицински Сестри Ид Значка Носителот Со Клип Повлекува

DEN 1.33

Повлечен Ремен Клип Значка Ролна и Држач ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА со еластичен акорд Тркалезна ролна што се по

Богатства на Каролина CK5394SN Калифорнија бел зајак Loveубов леплива држач за белешка, црвена, леплива нота за диспензери за само-стапчиња, влошки

DEN 2.00

Забележете! Богатството на Каролина Леплива белешка е совршен подарок за секого! Овој држач за леплива �

Изолирана Торба За Ручек За Жени Мажи, Отпорна На Истекување Двојна Палуба Кутија За Ручек Пикник Поладна Торба За Работа Училиште,

DEN 1.00

Топлинска Изолирана Торба За Ручеквнатрешноста на кутијата за ручек е изградена со изолирана алуминиу�

Fokia Kunbio LED рефлексивно работење на елек-држач за телефони, додатоци за светла за жени жени тркачи , бесплатен воз за воз USB пополнување

DEN 0.67

Чувајте го вашиот телефон безбеден држачот на градите на телефонот прикачен на држачот на држачот на м�

Јога Мат Торба, Сонце Печатење, Спортска Торба, Шармантна Памучна Јога Торба, Фитнес Јога Торба, Пилатес Мат Торба, Рака Блок Печатени

DEN 255.84

● МАТЕРИЈАЛ : Памучен Лист, Гумен Лист, Патент, Конец Големина : Големина : 26 (Должина) Х 6 (Дијаметар) Инчи

Апстрактни Налепници За Налепници За Крокодил И Сонце Месечина Ја Покриваат Заштитната Предна Плоча На Кожата за Нинтендо Прекинувач

DEN 3.00

Изработени од пвц лепило налепници (отстранлив) Целосниот сет вклучува налепница со двојна рачка + филм

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.